Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

[MENTION=28876]salde[/MENTION] άσε να έρθουν με το καλό. Το έχω παράδοση να μη συζητώ ένα μηχάνημα πριν. (πες ότι είμαι προληπτική σε αυτά :hehe: )

Για το case let me think :)

[MENTION=3765]HellhammeR[/MENTION] Αγορίνα δε το έχω δοκιμάσει ακόμα. Μόλις το δοκιμάσω θα δω αυτό που λες :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28876]salde[/MENTION] άσε να έρθουν με το καλό. Το έχω παράδοση να μη συζητώ ένα μηχάνημα πριν. (πες ότι είμαι προληπτική σε αυτά :hehe: )

Για το case let me think :)

[MENTION=3765]HellhammeR[/MENTION] Αγορίνα δε το έχω δοκιμάσει ακόμα. Μόλις το δοκιμάσω θα δω αυτό που λες :)

το ρώτησα και στο review πες εκεί και την δικιά σου γνώμη γιαυτό όταν το δεις http://www.thelab.gr/input-devices-and-peripherals-reviews/corsair-vengeance-m65-the-aluminium-gun-132033.html thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το ποστ του gdp77 μπήκα στον πειρασμό,αλλά και στο δίλημμα να δείξω ή να μην δείξω δικό μου σετάκι που αγόρασα πρόσφατα.

Δεν κρατήθηκα τελικά...

post-10167-1416078168,3907_thumb.jpg

Ακόμα με τσούζει η τιμή τους,αλλά αξίζουν και με το παραπάνω! :)

post-10167-1416078167,0674_thumb.jpg

post-10167-1416078167,2023_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το ποστ του gdp77 μπήκα στον πειρασμό,αλλά και στο δίλημμα να δείξω ή να μην δείξω δικό μου σετάκι που αγόρασα πρόσφατα.

Δεν κρατήθηκα τελικά...

[ATTACH]60758[/ATTACH][ATTACH]60759[/ATTACH][ATTACH]60760[/ATTACH]

Ακόμα με τσούζει η τιμή τους,αλλά αξίζουν και με το παραπάνω! :)

Σε παντρεύομαι :D

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα με τσούζει η τιμή τους,αλλά αξίζουν και με το παραπάνω!

Πόσο κόστισαν;

Σε παντρεύομαι

[MENTION=10167]rory[/MENTION]

Είδες τελικά βρε! Τα χρυσοπλήρωσες, αλλά έχεις και τα τυχερά σου!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1066]gdp77[/MENTION] 140€

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] Οτι θα το άκουγα αυτο απο κοπέλα με τέτοια αγορά δεν το περίμενα ποτέ.Η δικιά μου μουρμουραει μια βδομάδα μετα απο τέτοιες αγορές! :D

Link to comment
Share on other sites

Με τα εργαλεία ως μελλοντικός ηλεκτρονικός :whistle2: εχω ασχοληθεί και σκεφτεί αρκετά για το τι χρειάζεται και πότε .

Απλά δεν πρέπει να χάνετε το μέτρο , ανάλογα με τις ανάγκες και οχι τα θέλω αγοράζουμε ,

αυτό είναι ενα πολύ καλό σετ που αν κανει για την χρήση που τα θες θα σε ευχαριστήσει στο μέλλον .

του κινέζου (τα δικά μου τα περιμένω ) είναι μια χαρά αν ξέρεις να χειρίζεσαι τέτοια εργαλεία (δεν είναι μονο σπρώχνω και γυρνάω )

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι θα πρέπει να βρω την απόδειξη.

Νομίζω από Conrad μαζί με ενα κολλητήρι.Θα το ποσταρω και αυτο οταν παω σπίτι. :)

[MENTION=15872]panosX[/MENTION] Συνφωνώ με τα λεγόμενα σου,αλλα έχοντας χαλάσει 2 φθηνά σετ είπα να τα σκάσω και δεν το εχω μετανοιώσει καθόλου.Τα συγκεκριμένα ειναι η μέρα με την νύχτα σε σχέση με φθηνά.

Έγινε επεξεργασία από rory
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28876]salde[/MENTION] άσε να έρθουν με το καλό. Το έχω παράδοση να μη συζητώ ένα μηχάνημα πριν. (πες ότι είμαι προληπτική σε αυτά :hehe: )

Άντε Αγάπη, καλώς να τα "δεχτείς", και ρίχνω την ιδέα για φωτογραφική απαθανάτιση -με το καλό- της αναβάθμισης ! :T::D

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το ποστ του gdp77 μπήκα στον πειρασμό,αλλά και στο δίλημμα να δείξω ή να μην δείξω δικό μου σετάκι που αγόρασα πρόσφατα.

Δεν κρατήθηκα τελικά...

[ATTACH]60758[/ATTACH][ATTACH]60759[/ATTACH][ATTACH]60760[/ATTACH]

Ακόμα με τσούζει η τιμή τους,αλλά αξίζουν και με το παραπάνω! :)

Καλημέρα, από που αγόρασες τη συλλογή; Ελλάδα ή Εξωτερικό; Μπορώ να έχω το λινκ; κοιτούσα τις προχτες κάτι μεμονομένα κομμάτια, μου αρέσει όμως το πλήρες σετ περισσότερο!

Έγινε επεξεργασία από george-gp
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες. :)

Να και ο κολλητήρις.

Ersa multipro

8edaqusy.jpg

ελα πές αλήθεια θέλετε να το ακούτε :whistle2: ...

απο που το πήρες και πόσο ?

πολύ καλά κολλητήρια σε σχέση ποιότητα τιμή

σου εύχομαι και για σταθμό στο μέλλον :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.