Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 21 ώρες, το μέλος Geo_K έγραψε:

12.jpg

P1000473.jpg

"Φρέσκος" ήχος, ωραία κομμάτια, θυμίζουν κάπως τα παλιά (που είναι καλό). 

24 χρόνια μετά μου φάνηκε απίστευτο! 

 Πρώτη φορά άκουσα PW το 2000 ( A Social Grace και Bleeding είχα ακούσει τότε). Βλέπω ο Μπάντι το'χει ακόμη! 

Αυτά!

Μεγειές

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2020 at 10:46 ΜΜ, το μέλος icy20 έγραψε:

Βλεπω μπηκες στον ισιο δρομο (για τα ακουστικα λεω) . Σε τι καρτα/dac τα συνδεεις?

 

Στην creative AE-5 προς το παρόν. Η διαφορά ποιότητας ειναι τρομακτική!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Shaman said:

 

Fixed.

 

Secret Lab Omega 2020 (Dark Knight Special Edition).

 

Pics don't do justice. Πολύ όμορφη και, τουλάχιστον για το δικό μου σωματότυπο, κρατάει καλύτερα το σώμα και είναι και λίγο πιο άνετη από την Ergohuman που έχω στο άλλο γραφείο.

 

IMG_9472b.thumb.jpg.51c608f13d07bc0d8828466edd0965c1.jpgIMG_9471b.thumb.jpg.88479cafd2be524388f173b430f9163c.jpg

IMG_9476b.jpg

IMG_9478b.jpg

Welcome to the family... :)

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι αν και πρέπει να κάνω ενα δύο στοπ να δώσω καμιά λιχουδιά και να την χαϊδέψω λίγο.

Γενικα η γριούλα μου είναι πολύ ήρεμο γατί και επειδή την αλαφρώνει το κούρεμα, είναι και θέμα υγιεινής  στις περσικές και πρέπει να κουρεύονται, είναι σαν να το καταλαβαίνει κ κάθεται κυρία!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ναι αν και πρέπει να κάνω ενα δύο στοπ να δώσω καμιά λιχουδιά και να την χαϊδέψω λίγο.

Γενικα η γριούλα μου είναι πολύ ήρεμο γατί και επειδή την αλαφρώνει το κούρεμα, είναι και θέμα υγιεινής  στις περσικές και πρέπει να κουρεύονται, είναι σαν να το καταλαβαίνει κ κάθεται κυρία!

Εμείς τον ράτσας Μπούρμα μας τον πάμε σε κτηνίατρο και τον ναρκώνει γιατί δε νομίζω να καθόταν... Λες να δοκιμάσω; :p

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα καλό είναι να αποφεύγει την νάρκωση αν και ελαφριά μέθη τους κάνουν. Θα δοκίμαζα στη θέση σου.

Την πρώτη φορά την είχα πάει στην κτηνίατρο και το ξεκίνησε χωρίς, για να δει πως θα αντιδράσει. Και αφού είδε ότι δεν κάνει σαματά την πήγε μέχρι τέλους.

Πρόβλημα θα έχεις σίγουρα όταν πας στα πίσω πόδια. Κάτι τις πιάνει :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GoMaR έγραψε:

Εσεις κουρευευε τα ζωα, εγω την κεφαλα μου. Για να σε δω Αγαπη να παιρνεις τα μαλλια σου!! :p

 

Δε χρειάζεται να τα πάρω. Ετσι όπως πάει κάθε μέρα η δουλειά με βλέπω να τα χάνω :p 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Shaman έγραψε:

 

Fixed.

 

Secret Lab Omega 2020 (Dark Knight Special Edition).

 

Pics don't do justice. Πολύ όμορφη και, τουλάχιστον για το δικό μου σωματότυπο, κρατάει καλύτερα το σώμα και είναι και λίγο πιο άνετη από την Ergohuman που έχω στο άλλο γραφείο.

 

IMG_9472b.thumb.jpg.51c608f13d07bc0d8828466edd0965c1.jpgIMG_9471b.thumb.jpg.88479cafd2be524388f173b430f9163c.jpg

IMG_9476b.jpg

IMG_9478b.jpg

Το LOGO με έκανε να ερωτευτώ ρε γμτ! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Shaman said:

 

Fixed.

 

Secret Lab Omega 2020 (Dark Knight Special Edition).

 

Pics don't do justice. Πολύ όμορφη και, τουλάχιστον για το δικό μου σωματότυπο, κρατάει καλύτερα το σώμα και είναι και λίγο πιο άνετη από την Ergohuman που έχω στο άλλο γραφείο.

 

Πάρε μια Herman Miller μαρή τσιφουτόγρια! Στο τάφο σου θα τα πάρεις? :hehe:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.