Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν 19 ώρες, το μέλος 2cpu έγραψε:

Μιας και τα παιξε το logi (εφυγε ενα κουμπι και επιασε και αυτη την γλιτσα) ενα βραδυ που ξενυχτουσαμε με την μικρη(δοντια)

επεσε η παραγγελια.

Το πληκτρολογιο αλλαζει χρωματα σε rgb (Συζυγος οταν ειδε τον rgb φωτισμο 

"Παναγια μου τι κανγκουριλικι ειναι αυτο !! )αλλα εχει μεινει με το κοκκινο σταθερα.Επελεξα αυτο λογω πρωτον οτι ΔΕΝ ειναι μηχανικο

και δεν κανει το κλατσα κλουτσα  δευτερο λογω  οπως προανεφερα και παραπανω και τριτον ηθελα κατι budget τιμιο δε .

Την ειχα προτιμησει και παλαιοτερα αυτη την εταιρεια και δεν με απογοητευσε οπωτε πηγε ενα πακετακι μαζι με τον ποντικαρα.

WP_20210315_20_52_59_Pro_LI.thumb.jpg.a746c7710462bdb1304a4fc8a5f9cbc9.jpg

 

WP_20210315_20_53_18_Pro_LI.thumb.jpg.681501a53e51187f8c10de8d36c742d5.jpg

Η παλιά Natec, είχα πάρει keyboard δικό της, πολύ τίμια για τυπικά πληκτρολόγια. Ποντίκι δε δοκίμασα.

Μεγειες

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Η παλιά Natec, είχα πάρει keyboard δικό της, πολύ τίμια για τυπικά πληκτρολόγια. Ποντίκι δε δοκίμασα.

Μεγειες

Κι εγώ πήρα πρόσφατα ένα φορητό ασύρματο Natec με touchpad. Ανακάλυψα ότι έχει 2 key rollover ?.

Δεν ενθουσιάστηκα, αλλά για τα λεφτά του, πιθανόν να το ξανάπαιρνα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Κι εγώ πήρα πρόσφατα ένα φορητό ασύρματο Natec με touchpad. Ανακάλυψα ότι έχει 2 key rollover ?.

Δεν ενθουσιάστηκα, αλλά για τα λεφτά του, πιθανόν να το ξανάπαιρνα.

Εμένα με είχε εξυπηρετήσει το e-shop όταν και το natec που είχα, ξαφνικά έκαψε φλάτζα (πλήκτρα από το "Ζ" ώς και το "Ν" δεν δούλευαν και μερικά ακόμη σκόρπια) και η αντικατάσταση έγινε σε ~7 μέρες (πολύ αποδεκτός χρόνος θεωρώ). Το 2ο που πήρα είχε κρατήσει περισσότερο ώσπου και το χάρισα. Ακόμη δουλεύει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

μιας και δεν βλέπω κάρτα στον ορίζοντα

 

image.png.7d3cf8891f8263e5e970688a0cf0ec11.png

 

 

Προσπαθώ να πεισω τον ευτο μου οτι δεν μου χρειάζεται !!! 

 

Πες μου εντυπώσεις !!! 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ΗλιαςΚ said:

 

 

Προσπαθώ να πεισω τον ευτο μου οτι δεν μου χρειάζεται !!! 

 

Πες μου εντυπώσεις !!! 

 

Είναι ότι βλέπεις στα βίντεο , πανεύκολο στην χρήση και πολύ καλό βίντεο
η dji είναι τα iphone των drones κάνουν αυτό που λέει

πολύ εύκολο στην χρήση το απογείωσα και το προσγείωσα σε ένα γυάλινο τραπεζάκι 60 εκ

 

615e fly more combo από heliland και με την extra εγγύηση για δύο χρόνια 79e το σπάω έως τρεις φορές και πληρώνω 49e - 49e - 59 ε την εκάστοτε φορά και μου στέλνει καινούργιο η dji σε συνεννόηση με την dji αν αναλάβει το κατάστημα το τρέξιμο χρεώνει κάτι παραπάνω +50 ευρώ οπότε είναι είναι 99 - 99 -119 κάτι τέτοιο

και αν το χάσω έως δυο φορές πληρώνω 229 ευρώ την φορά και μου στέλνουν καινούργιο

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Μεγειές. Από όλα τα χρώματα, το κόκκινο είναι το μόνο που δεν χρησιμοποιώ (μόνο του) ?.

Δεν εχει αλλο χρωμα καρντια μου, μονο ενα χρωμα μετα παει στο rgb και να πω την αληθεια ειναι λιγο

βλεπεις κυκλους μετα απο λιγη ωρα.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Seek & Find said:

Επειδη το χω απορια, πες μας αν οι κοιλοτητες βολευουν η ενοχλουν 

Το χρησιμοποίησα και εγώ, και η κοπέλα μου.

Και οι δύο μείναμε πολύ ικανοποιημένοι από το πληκτρολόγιο.

Δεν τις έχω συνηθίσει ακόμα, αλλά γενικά δε με προβλημάτισε.

Μένει να συνηθίσω τις αποστάσεις των πλήκτρων τώρα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 2cpu said:

Οπου πει το ιμισυ ?.

(βλ. "αισθητικοι" λογοι)

 

Εχουμε το ελευθερο, εχει λαμπακι στην μεση ?

 

Πρακτικα στον ιδιο χωρο λεω να το βαλλω. Για την κουζινα δεν εχω ελπιδες απο αψοψη σηματος. Εχουμε ενα μεγαλο καθρευτη στην μεσοτοιχια κουζινας-σαλονιου που μας κανει reflect το σημα. Απλα βλεποντας το radiation pattern καταλαβαινω οτι ειναι καλυτερα οριζοντια.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ε οκ τοτε :D

 

Αυτο θα σε λεγα και εγω ιδιο χωρο εκτος της κουζινας.Απλα θα ελεγα ταβανι ωστε και αισθητικα (ειπαμε ) να φαινεται καλυτερα

αλλα πιστευα οτι λογω σχεδιασμου το σημα  θα διαχεοταν σε στυλ πχ ομπρελα και θα καλυπτε καλυτερα.Αλλα αφου ειδες το patern παω πασο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 2cpu said:

Ε οκ τοτε :D

 

Αυτο θα σε λεγα και εγω ιδιο χωρο εκτος της κουζινας.Απλα θα ελεγα ταβανι ωστε και αισθητικα (ειπαμε ) να φαινεται καλυτερα

αλλα πιστευα οτι λογω σχεδιασμου το σημα  θα διαχεοταν σε στυλ πχ ομπρελα και θα καλυπτε καλυτερα.Αλλα αφου ειδες το patern παω πασο.

ui_com.png
HELP.UI.COM

Find help and support for Ubiquiti products, view online documentation and get the latest downloads.

 

Απο αισθητικης αποψης το κατακορυφο ειναι καλυτερο γιατι δεν θα φενεται καθολου το Cat5e.

 

Εγω καταλαβαινω οτι βαζοντας το στον τοιχο εκπεμπω και προς τον απο πανω που πρακτικα ειναι αχρειαστο. Επι τις ουσιας ειναι μια ομπρελα 360 που βγαινει απο την φατσα του σωστα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι θα φαινεται το καλωδιο.Και αλλιως θα φαινεται αλλα μπορεις να το κρυψεις μια γλαστρα πχ η ενα φωτιστικο δαπεδου.

 

Ναι ετσι το πιστευα οτι θα ειναι και θα ειναι καλυτερο απο τον τοιχο γιατι παλι αν το σκεφτεις θα εκπεμπει και προς τα κατω οπωτε παλι

θα εχει ο αποκατω  η ο αποπανω.Αν εκπεμπει ομπρελα 360 θα εκπεμπει πιστευω προς τα κατω αν μπει ταβανι και οχι και η πλατη που θα ειναι βιδωμενο

ωστε να εχει και ο αποπανω γιατι παλι θεωρητικα η συσκευη εκπεμπει η προσοψη της και οχι ολη υ συσκευη,

 

Σε μπερδεψα? Ειδα και τα patern αλλα πρεπει να τα κανω ζουμ γιατι δεν βλεπω τπτ τα γερατεια μας μεσα ?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.