Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

 

 

Μιας και την έχεις καλύτερα R1 η http://www.eworld.com.gr/products/details/5717 από άποψη θορύβου/ψύξης

 

 

Δεν ξερω φιλε...

Παντα ημουν υπερ των high end air coolers σε σχεση με το watercoolig.

 

 

 

@FLO,  Πότε την παρήγγειλες; Θέλω την ημερομηνία γιατί έχω ένα θέμα.

8/12 φιλε αν δεν κανω λαθος

Έγινε επεξεργασία από FLO
Link to comment
Share on other sites

slightly off topic...

 

 

πόσο έχει πάει η τιμή της r1 ...(85+)???

μέσα οκτώβρη που την πήρα στα ~65 μάλλον παραήμουν τυχερός

 

@alldaynews,

έχω την ρ1 σε g3258 στα 4,3 (το ξέρω δεν είναι κανένα τρελό θερμικό φορτίο)

σε aerocool ds cube με τον μπροστα 200 να μην δουλεύει και ένα case fan 120mm πίσω

idle +2-3 από την ambient (δηλαδή αν έχεις 20 στο δωμάτιο ο cpu έχει 22-23)

σε browsing με ~20 καρτέλες (μερικές με βαρύ flash) γύρω στους +8 από την ambient

σε load (prime) +27-28 από την ambient

όλα αυτά σε κλειστό κουτί και τους ανεμιστήρες στις ~900 rpm

παρέα με ένα hybrid τροφοδοτικό, δεν ακούς τίποτα από το pc πέρα από σκληρό(αν έχεις μηχανικό) αν δεν αρχίσεις το gaming

 

μπορεί να μην έχω βάλει και καλά την θερμοαγώγιμη πάστα

 

ελπίζω να βοήθησα

 

slightly off topic off

 

edit (to MODS ) επειδή έχουμε ξεφύγει μήπως καλύτερα να μεταφερθουν τα σχόλια σε ένα άλλο θέμα???

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έλαβα περίπου 50 δεματάκια με βλακείες υπερκαταναλωτισμού  :p

Ευτυχώς που δεν είναι όλα δικά μου  :rolleyes:

 

Θέλω να πω ένα μπράβο στο Pandawill για την επαγγελματικότητα τους, κατι που νόμιζα ότι δεν υπάρχει στα κινέζικα μαγαζάκια, καθώς είχαν στο Site τους λάθος με ένα κουπόνι και για αγορές 110,71$ είχα πληρώσει μόνο 0,71$ και σήμερα παραδόξως τα παρέλαβα όλα. Η αγορά είχε γίνει για πλάκα καθώς ήμουν σίγουρος ότι θα το ακύρωναν. Εχουμε και λέμε

~ 2 Θήκες για tablet 7"

~ 2 Θήκες για tablet 7.9"

~ 1 Θήκες για tablet 8.9

~ 1 Θήκη για tablet 10.1"

~ 1 Θήκη για ένα tablet που ούτε ξέρω ποιο είναι  :p

~ 1 μεμβράνη για 10αρι λογικά tablet αγνώστου ταυτότητας  :p

~ 1 Nano SIM ADAPTER

~ 2 Quick Button Intelligent αυτά που βάζουμε στα ακουστικά τέλος πάντων

~ 3 Stylus Pen 

~ 2 OTG για Galaxy Tab 8.9/10.1

~ 2 USB adaptor male to female

~ Εναν φορτιστή  με το βύσμα που είναι σαν καρφί 5V/2A

~ 3 HDMI καλώδια (και καλά επιχρυσωμένα αλλά δεν το έλεγξα ακόμη)

~ 4 USB hub/OTG για tablet 

 

Πήρα ότι βρήκα μπροστά μου :lol:  Το κουπόνι ήταν 10$ και έκανα 11 αγορές με 10,**$ και πλήρωσα μονο τα 0,**  στη καθε παραγγελία  :rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

χωρις φωτο δε μας λεει τιποτα!!!! :p:D

Οτι περισσεψε απο την λεηλασία που υπέστει απο τους "φιλους".. Κοράκια ας τους πω καλυτερα :p

http://s3.postimg.org/4k0ecm003/IMG_20150112_173011.jpg

 

 

Edit: Μόλις είδα ότι περιμένω και ακόμη μια παραγγελία με άλλες 2 θήκες :pIMG_20150112_173011.jpg

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο παρέλαβα από παλικάρι σε διπλανό φόρουμ την Swifteck H220 την έψαχνα καιρό γιατί μπορεί να μπεί εκτός της cpu και η κάρτα γραφικών στο ίδιο loop.Αλλιώς μετά σε custom.Εδώ απλά βάζεις και ένα μπλόκ στην κάρτα προσθέτεις σωλήνες αλλάζεις και υγρό και όλα κομπλέ.!!!!!!!Μόλις την βάλω για cpu στην αρχή θα μπούν και οι ανάλογες φωτογραφίες

post-32899-0-87994300-1421086551_thumb.j

post-32899-0-87967900-1421086637_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από alldaynews
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Aντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά χαχα.Εγώ ελπίζω να την βάλω απόψε και να πω εντυπώσεις και θερμοκρασίες σε σχέση με αυτή που είχα.@daospi από Ελλάδα??

 

Ούτε για αστείο Ελλάδα, εδώ δε βρίσκεις πιο βασικά πράγματα πόσο μάλλον την Η220-Χ που δε τη βρίσκεις ούτε στην Ευρώπη...

Από Δανία ήρθε και ευτυχώς πρόλαβα ένα από τα τελευταία κομμάτια γιατί έγινε και εκεί sold out. Απ΄ όσο ξέρω, έχει πρόβλημα ο αντιπρόσωπος της Swiftech στην Ευρώπη με το τελωνείο και έχουν κολλήσει εκεί και ως αποτέλεσμα κυκλοφορούν ελάχιστα κομμάτια αυτή τη στιγμή. Λογικά από Φεβρουάριο θα αρχίσει να φτιάχνει η κατάσταση αλλιώς όποιος βιάζεται κάνει παραγγελία απευθείας από τη Swiftech αλλά να έχει στα υπόψιν του τα κερατιάτικα του τελωνείου μας.  :angry:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.