Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

καθυστέρησε να στείλει. αλλά δεν άργησε να έρθει. εμένα ήρθε σήμερα powerbank + pistons xiaomi που έφυγαν 13/12 και ήταν αεροδρόμιο απο 31/12 

 

είσαι από τους τυχερούς!!  Εγώ ακόμα τα περιμένω  :p

Link to comment
Share on other sites

σε τι κατάσταση βρίσκετε το πακέτο;

 

Ότι εχει φύγει για την χώρα προορισμού, τώρα έπεσε και η σελίδα τους για να το κάνω copy paste.  Η πληρωμή έγινε 12/12 15/12 του πακέτου .

Θα ανοίξω case στην paypal για καλό και για κακό σε 2-3 μέρες.

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

τα ΕΛΤΑ έχουν σαπισει. Υπό στελεχωμένα ψιλοαπεργιες κτλ. Τα παντα απο Ασια αργούν υπερβολικά.

Φοβαμαι οτι αμα συνεχίσει αυτό και με τους Ελληνες να κάνουν θέμα και claims η Ελλάδα θα γίνει σύντομα exclude για παραδόσεις όπως είναι σε αρκετές περιπτώσεις η Ιταλία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, 

 

Έχουμε και λέμε.. :D  :D  :D

 

1. Razer BlackWidow Ultimate 2014

post-32306-0-60296100-1421824385_thumb.p

2.Samsung UE55H6500 και Nintendo WiiU Premium Pack + Nintendo Land + Super Mario + Super Luigi (199e Γερμανος)

post-32306-0-30582700-1421824392_thumb.p

Έγινε επεξεργασία από thanoolhs
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

 

Δωσε τις εντυπωσεις σου ... ποσο και απο που;

 

Ως προς ποιότητα κατασκευής, οι e-Loop είναι κλασσική γερμανική ποιότητα. Οι Vardar πιο "φτηνιάρικοι", ακόμα και σε σχέση με τους GTs που έχω.

Ως προς απόδοση, προσωπικά ακόμα δεν έχω άποψη, το συστηματάκι που φτιάχνω είναι ακόμα under construction αλλά θα μπουν πάνω σε διπλό ψυγείο, οπότε σε 1-2 εβδομάδες θα ξέρω από πρώτο χέρι. Btw oι Vardar είναι μόνο PWM.

 

Τιμές: 16.9 ο e-Loop / 14.9 ο ΕΚ Vardar, από Eworld.com.gr

 

Δες μια σύγκριση των 3 από ξένο forum:

 

PTmGfgXl.jpg

Έγινε επεξεργασία από daospi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

post-53710-0-71110100-1421958955_thumb.j

 

Εχω πήξει στους Pentium :)

 

Την Gigabyte δεν την αγόρασα, μου ξέμεινε από πελάτη που αναβάθμισε, οπότε αγοράστηκε ο Pentium και οι Kingston για να "παντρευτούνε".

Έγινε επεξεργασία από Ninja10R
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.