Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

5 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Πίσω στο μαντρί -κατά κάποιο τρόπο- μετά από παραπάνω από 10ετία αποκλειστικά με Fujifilm. 

 

Σετάκι με Nikon 200-500VR, Nikon 35mm 1.8DX, Nikon D90 με 9k clicks.

Μιλάμε για αχρησιμοποιητο εξοπλισμό που μου κόστισε όλος λιγότερο απ το μισό της τιμής του 200-500. 

 

unnamed.jpg

 

 

PS.

Robin Williams What Year Is It GIF

 

PS.2.

@PetrosD πως με βλέπεις;

 

PS.3.

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

Ωραία μηχανούλα, έχω δει κάτι ορίτζιναλ φωτογραφίες από τον ISS με μία 😍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/1/2023 at 8:43 ΜΜ, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Εκανα μια υπερβολη αλλα νομιζω για psu αξιζει.

 

1500.PNG

Χαχαχα ωραιος. Αλλα εγω εν ετει 2023 τροφοδικο ΑΤΧ2.ΧΧ δεν επαιρνα με την καμμια

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απο που το πηρες; Λιμπιζομαι το q10, αλλα ενα ισπανικο καταστημα που το βρηκα το εχει μονο με κοκκινα switches και τσιγκουνευομαι το κοστος των μεταφορικων και των εξτρα brown που θελω.

Link to comment
Share on other sites

49 λεπτά πριν, το μέλος god έγραψε:

Απο που το πηρες; Λιμπιζομαι το q10, αλλα ενα ισπανικο καταστημα που το βρηκα το εχει μονο με κοκκινα switches και τσιγκουνευομαι το κοστος των μεταφορικων και των εξτρα brown που θελω.

το πηρα απο φιλο που εχει καει με custom μηχανικα . ειναι σχεδον αχρησιμοποιητο και μου το εδωσε gateron blue 120e σε κατασταση αχρησιμοποιητου

το q10 δεν μου αρεσει καθολου, βεβαια γουστα ειναι αυτα

εγω ειχα κολλησει με το 75% και το volume knob και εβλεπα και το gmmk pro αλλα πολλα τα λεφτα και θελει πολλες μοντες για να γινει σωστο

 

δες και στην γερμανικη σελιδα της keychron

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2023 at 12:16 ΠΜ, το μέλος PetrosD έγραψε:

Σήμερα παρέλαβα το τροφοδοτικό:

 

000_4337.thumb.jpg.f4ec1475390b28c595f0ee909cb25a08.jpg

 

Έκατσα το τοποθέτησα μέσα στο κουτί μαζί με τις μνήμες που μου έδωσαν σήμερα, 2 HyperX Predator 3000 των 8 GB η μία και μια vga  GIGABYTE GeForce GTX 970 4GB GDDR5, που είναι τόσο μεγάλη που για να μπει αναγκάστηκα να βγάλω έξω το tray των σκληρών δίσκων.

Ή θα πρέπει να το κόψω για να χοράει ή να το καταργήσω και να στηρίξω τον δίσκο αποθήκη κάτω από το DVD ROM, σε θέση για συσκευή 5.25.

0-02-05-90a19cebad3b7b3b1778582cacd38d41e225417e3153e182151b5b8884c6b754_db40e8b906fdb9c2.thumb.jpg.8782720d4a41e209e9559270a5eccd41.jpg

Ωραίος...βασταει ακόμα το Heroichi..!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος f117 έγραψε:

Ωραίος...βασταει ακόμα το Heroichi..!!

 

Heroichi είναι; Μετά από τόσα χρόνια δεν έχω ιδέα. Ήταν το παλιό του αδερφού μου, μου το έδωσε πριν καμιά 14άρια χρόνια. Μάλλον θα πρέπει να το δείξω στο θέμα δείξτε το κουτί σας, όπως το έχω κάνει με τα mods.

 

On 30/1/2023 at 10:40 ΜΜ, το μέλος icy20 έγραψε:

Χαχαχα ωραιος. Αλλα εγω εν ετει 2023 τροφοδικο ΑΤΧ2.ΧΧ δεν επαιρνα με την καμμια

 

Δεν έχω ιδέα τί είναι "ΑΤΧ2.ΧΧ".

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Heroichi είναι; Μετά από τόσα χρόνια δεν έχω ιδέα. Ήταν το παλιό του αδερφού μου, μου το έδωσε πριν καμιά 14άρια χρόνια. Μάλλον θα πρέπει να το δείξω στο θέμα δείξτε το κουτί σας, όπως το έχω κάνει με τα mods.

 

 

Δεν έχω ιδέα τί είναι "ΑΤΧ2.ΧΧ".

Οτι δεν ειναι ΑΤΧ3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.