Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

9 λεπτά πριν, το μέλος kpetros έγραψε:

Μετα από 5 χρόνια  ,αλλαγή κινητού. 

 

Τα ξαναλέμε το 2030

 

20240513_130139.jpg

Ειναι καλος ο Exy(Π)nos? πως τον βλεπεις? Ολα τα αλλα χαρακτηριστικα του φαινονται σουπερ για την τιμη του

Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

Ειναι καλος ο Exy(Π)nos? πως τον βλεπεις? Ολα τα αλλα χαρακτηριστικα του φαινονται σουπερ για την τιμη του

 

Τι να σου πω .... σε σχεση με το mi a2 που ειχα , η διαφορα στο πως ρολαρει ειναι χαοτικη . Ισως να δοκιμασω να βαλω το genshin impact  αφου τελειωσω να μεταφερω τις εφαρμογες 

Δεν ειχα σκοπο να ξεπερασω τα 200ε για κινητο .... το μονο που το θελω ειναι για ξυπνητηρι/spotify/youtube και login authedicator αλλα στα 260ε , ειπα να κανω μια εξαιρεση 😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Οχι ελαφρια ειναι. Απλα μου βγηκε η παναγια να αλλαξω ολο το γραφειο για να χωρεσει. χαχαχαχαχ

Ωραια οθονη. Ποιος σας την περασε?

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Ωραια οθονη. Ποιος σας την περασε?

Προσωπικο συνεργειο... Θα βαλω φωτος το βραδυ που θα μπει στο γραφειο...

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Προσωπικο συνεργειο... Θα βαλω φωτος το βραδυ που θα μπει στο γραφειο...

Καλως. Βαζω μια προχειρη αλεπου και περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

On 13/5/2024 at 1:52 ΜΜ, το μέλος kpetros έγραψε:

 

Τι να σου πω .... σε σχεση με το mi a2 που ειχα , η διαφορα στο πως ρολαρει ειναι χαοτικη . Ισως να δοκιμασω να βαλω το genshin impact  αφου τελειωσω να μεταφερω τις εφαρμογες 

Δεν ειχα σκοπο να ξεπερασω τα 200ε για κινητο .... το μονο που το θελω ειναι για ξυπνητηρι/spotify/youtube και login authedicator αλλα στα 260ε , ειπα να κανω μια εξαιρεση 😆

 

Επανερχομαι με ενα followup μετα απο καποιες μερες για το ενδεχομενο του να ενδιαφερεται καποιος . 

Δεν επαιξα genshin impact γιατι με επιασε η καρδια μου με το ποσα GB ηθελε μονο και μονο για να ξεκινησει 

Εβαλα ομως το honkai star rail (που μεσες ακρες ειναι παρομοια μειων του ανοιχτου κοσμου) και ετρεχε σφαιρα , κανενα κολλημα ..... μεχρι που ζητησε και αυτο να κατεβασει ακομα 17GB και εφαγε ΝΤΙΛΙΤ . 

Απο μπαταρια , ..... με χρηση messaging + λιγακι χαζεμα στο chrome τα βραδια , βγαζει 3 μερες ...... δηλαδη την τριτη μερα ειναι στο σχεδον 25% 😆 

Επειδη ομως ειδα οτι πλεον σε αυτο μπορω να παιξω TFT και Wild Rift (LoL) , τα εβαλα και αντι για βραδινο χαζεμα στο chrome , εχω κανα ματσακι 

Με αυτο το σεναριο , ειμαι σημερα στην 2ρη ημερα και 30% ακομα μπαταρια με 1μιση ωρα παιχνιδι wild rift** και 50 λεπτα TFT + 2 ωρες browsing 

Εχω τα παντα ανοιχτα και 2 καρτες μεσα (τουλαχιστον στο προηγουμενο κινητο , βαζοντας την 2ρη ειχα διαπιστωσει μια μειωση μπαταριας)

 

 

**Στα quality settings , με 60fps (αντι τα 30 που προτινει) 

Τραβαει και 120fps - τα οποια τα κραταει  - ζεστανετε ομως σε αυτην την περιπτωση

Στα 60 δεν καταλαβαινεις ζεστη 

 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κινέζο-προτζέκτορας Hy320 για θερινό σινεμά στον κήπο με τους μπόμπιρες. Εδώ Πολωνία θεωρούνται απόλυτο vfm μαζί με κάνα xiaomi TV stick ή κάτι ανάλογο. 

IMG_20240601_154117.jpg

 

Δείχνω και τις υποδοχές από την πίσω μεριά. 

IMG_20240601_185731.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.