Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

πριν καμιά 10αρια μέρες παράγγειλα ετούτη για το Note 2 που έχω

RETRO BOOK DISIGN LEATHER FLIP WALLET CASE COVER FOR SAMSUNG GALAXY NOTE 2 N7100 | eBay

παρέλαβα όλα οκ και καλά και με έχει βολέψει. Δεν είναι σε καμία περίπτωση δέρμα όπως η zenus που είχα πάρει (~40 euros) αλλά έχει φοβερή πλάκα να κάθεσαι με φίλους και ξαφνικά κάποιος να πιάνει το και καλα βιβλίο, για να το ξεφυλλίσει :hehe:

Χωράει 4 κάρτες μέσα, ταυτότητες δίπλωμα και μερικά χαρτονομίσματα. Βέβαια αν σας τη πάρει κάποιος "βιβλιόφιλος" πέρα απο το κινητό, θα τρέχετε και για τα υπόλοιπα :jester:

attachment.php?attachmentid=61431&stc=1&d=1396478921

attachment.php?attachmentid=61432&stc=1&d=1396478927

attachment.php?attachmentid=61433&stc=1&d=1396478933

attachment.php?attachmentid=61434&stc=1&d=1396478937

attachment.php?attachmentid=61435&stc=1&d=1396478943

[attach]61431[/attach]

[attach]61432[/attach]

[attach]61433[/attach]

[attach]61434[/attach]

[attach]61435[/attach]

πολλες καρτες εχεις.:confused:

Αντε μεγεια το note 2

Link to comment
Share on other sites

Μαζεύτηκε η παρέα.

Xiaomi Mi2S 32gb

Xiaomi BM30 3100mAh + Xiaomi Silver metal back

Xiaomi desktop charger for Mi2-Mi2S

Xiaomi Pistons brown v2

Μεσα στην συσκευασία του τηλεφώνου βρήκα και μια Toshiba micro SD 4gb c4! Η συσκευή δεν δέχεται SD!

ynebe7a6.jpg

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

πριν καμιά 10αρια μέρες παράγγειλα ετούτη για το Note 2 που έχω

RETRO BOOK DISIGN LEATHER FLIP WALLET CASE COVER FOR SAMSUNG GALAXY NOTE 2 N7100 | eBay

παρέλαβα όλα οκ και καλά και με έχει βολέψει. Δεν είναι σε καμία περίπτωση δέρμα όπως η zenus που είχα πάρει (~40 euros) αλλά έχει φοβερή πλάκα να κάθεσαι με φίλους και ξαφνικά κάποιος να πιάνει το και καλα βιβλίο, για να το ξεφυλλίσει :hehe:

Χωράει 4 κάρτες μέσα, ταυτότητες δίπλωμα και μερικά χαρτονομίσματα. Βέβαια αν σας τη πάρει κάποιος "βιβλιόφιλος" πέρα απο το κινητό, θα τρέχετε και για τα υπόλοιπα :jester:

[attach]61431[/attach]

[attach]61432[/attach]

[attach]61433[/attach]

[attach]61434[/attach]

[attach]61435[/attach]

Πάντα είχα την απορία για το αν οι κάρτες εκεί που είναι αφήνουν σημάδια στην οθόνη.

Το βλέπω αναπόφευκτο. Και επειδή δεν βάζω ποτέ screen protector, έχω μια θήκη τύπου pouch από τον κινέζο της γειτονιάς.

Link to comment
Share on other sites

με τα δύσκολα άρχισες κυρία, με 'γειά :p, τι μηχάνημα πας να κάνεις για λέγε; Κι αν θυμάσαι από μνήμης και κανένα κουτί με ύψος όχι πάνω από 41cm που να παίρνει ΑΤΧ μητρική, εκτός από LianLi (μάλλον για Α05FN πάνε) δώσε ιδέα.
Μαζεύτηκε η παρέα.

Xiaomi Mi2S 32gb

Xiaomi BM30 3100mAh + Xiaomi Silver metal back

Xiaomi desktop charger for Mi2-Mi2S

Xiaomi Pistons brown v2

Μεσα στην συσκευασία του τηλεφώνου βρήκα και μια Toshiba micro SD 4gb c4! Η συσκευή δεν δέχεται SD!

ynebe7a6.jpg

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

τ τιμουλα το εχεις χτυπηση και απο που ?:jump:

Link to comment
Share on other sites

Πάντα είχα την απορία για το αν οι κάρτες εκεί που είναι αφήνουν σημάδια στην οθόνη.

Το βλέπω αναπόφευκτο. Και επειδή δεν βάζω ποτέ screen protector, έχω μια θήκη τύπου pouch από τον κινέζο της γειτονιάς.

Δε παθαίνει τίποτα. Απο τη πρώτη μέρα που το πήρα σε τέτοια θήκη το έχω (όχι σε αυτή που είναι σα βιβλίο απλά ίδιου τύπου). Ούτε γρατσουνιές ούτε τίποτα και δεν έβαλα ποτέ σε κινητό screen protector. είχα galaxy s και Note 2. Με το gorilla glass δε ανησυχώ καθόλου :)

Link to comment
Share on other sites

Δε παθαίνει τίποτα. Απο τη πρώτη μέρα που το πήρα σε τέτοια θήκη το έχω (όχι σε αυτή που είναι σα βιβλίο απλά ίδιου τύπου). Ούτε γρατσουνιές ούτε τίποτα και δεν έβαλα ποτέ σε κινητό screen protector. είχα galaxy s και Note 2. Με το gorilla glass δε ανησυχώ καθόλου :)

Ωραια αυτη η θηκη βιβλιο, αλλα φανταζομαι για να μιλησεις πρεπει να ειναι ανοιχτο το βιβλιο, ενω οι zenus εχουν τρυπουλα στο ακουστικο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.