Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Ωραίο! Οριτζιναλενη η σανταμπαρμπαρικο? Βγαινουν κ πράσινα?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

χχαχ οχι δεν είναι μαιμουδιτσα (τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω) γιατί τα πήρα απο sportsshoes.com.

Πρασινο? Δες μεσα στο site της nike αν βγαίνει σε πράσινο

Link to comment
Share on other sites

ναι βγαίνει και πράσινο

αλλά αν μπεις στη σελίδα της νάικ μπορείς να φτιάξεις καστομ οτι χρώμα θέλεις

[MENTION=9203]NooDle[/MENTION] μεγειες μαν. θα τα ευχαριστηθείς, τα αξίζουν τα λεφτά τους!

τα έχω 5+ μήνες και τα φοράω σχεδόν κάθε μέρα στη δουλειά και μετά καπάκια γυμναστήριο και είναι ακόμα σαν καινούρια

είναι πολύ ξεκούραστα

απλά τις πρώτες βδομάδες η σόλα είναι λίγο σκληρή και δύσκαμπτη, μετά όμως στρώνει

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε μου

Η αληθεια είναι οτι ήθελα να πάρω τα 2013 που είχα και ξανα επέλεξα το sportsshoes γιατι τα 2013 έσκασε η αεροσολα και μου έδωσαν πίσω τα λεφτα μου. (Με μια καθυστέρηση 3 μηνών βέβαια)

Και αφου δεν είχαν στοκ πλεον τα 13 πήρα τα 14αρια.

Ελπίζω να είναι πιο γερα αυτα και να μην μου σκάσουν :)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε μου

Η αληθεια είναι οτι ήθελα να πάρω τα 2013 που είχα και ξανα επέλεξα το sportsshoes γιατι τα 2013 έσκασε η αεροσολα και μου έδωσαν πίσω τα λεφτα μου. (Με μια καθυστέρηση 3 μηνών βέβαια)

Και αφου δεν είχαν στοκ πλεον τα 13 πήρα τα 14αρια.

Ελπίζω να είναι πιο γερα αυτα και να μην μου σκάσουν :)

Μετά από πόσο καιρό έσκασε? Γιατί και μένα το ένα κάνει θόρυβο, αλλά τα είχα πάρει από άλλο μαγαζί...

Sent from my Migato GT-N7105

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πόσο καιρό έσκασε? Γιατί και μένα το ένα κάνει θόρυβο, αλλά τα είχα πάρει από άλλο μαγαζί...

Sent from my Migato GT-N7105

Μετά απο 3 μήνες.

πηδηξα 3-4 φορές απο μια σκάλα (χριστουγεννα στολίζαμε το club που δουλευω) και μετα διαπίστωσα οτι δεν πατούσα καλα.

Τωρα ειναι λογικο? Ειμαι 80kg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.