Jump to content



War Thunder : online αερομαχιες !


michalos

Recommended Posts

το παιχνίδι όντως είναι καλό αλλά όχι για να παίζεις μόνος και μακριά από την αμερικάνικη ομάδα είναι η ποιο μπουρουχα. έχω μερικές μέρες που το άρχισα αλλά θα το σταματήσω γιατί έχει γίνει και πολύ σπαστικό έχω φτάσει στο 9 λεβελ χωρίς να πληρώσω εννοείτε και παίζω μόνος μου από εκεί και πάνω απλά δεν την παλεύω καθόλου άσε που έκανα το λάθος να αρχίσω με Αμερική και με έχουν διαλύσει τα speedfire και τα yak αλλά εκτός από αυτό είναι πολύ άδικο να τον έχεις μπροστά και να βαράς με p39 aircobra και από πίσω να σε κυνηγούν 3 speedfire και 2 yak 9τ θα το σταματήσω επειγόντως αλλιώς με βλέπω με ψυχοφάρμακα:hehe:

Υ.Γ. το παιχνίδι έτσι όπως το έχουν φτιάξει είναι αυστηρώς ομαδικό θέλει τακτική και να γνωρίζεις τις δυνατότητες όλων των αεροπλάνων και βέβαια αν δεν πληρώσεις μην περιμένεις και πολλά.

και θα συμφωνήσω με τον προλαλησαντα από πάνω, +1 για Ρωσία και Αγγλία στο κυνήγημα και στους ελιγμούς είναι τα καλύτερα πρέπει να σου κόβει και λίγο αλλά μιλάω σε γενικές γραμμές

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
το παιχνίδι όντως είναι καλό αλλά όχι για να παίζεις μόνος και μακριά από την αμερικάνικη ομάδα είναι η ποιο μπουρουχα. έχω μερικές μέρες που το άρχισα αλλά θα το σταματήσω γιατί έχει γίνει και πολύ σπαστικό έχω φτάσει στο 9 λεβελ χωρίς να πληρώσω εννοείτε και παίζω μόνος μου από εκεί και πάνω απλά δεν την παλεύω καθόλου άσε που έκανα το λάθος να αρχίσω με Αμερική και με έχουν διαλύσει τα speedfire και τα yak αλλά εκτός από αυτό είναι πολύ άδικο να τον έχεις μπροστά και να βαράς με p39 aircobra και από πίσω να σε κυνηγούν 3 speedfire και 2 yak 9τ θα το σταματήσω επειγόντως αλλιώς με βλέπω με ψυχοφάρμακα:hehe:

Υ.Γ. το παιχνίδι έτσι όπως το έχουν φτιάξει είναι αυστηρώς ομαδικό θέλει τακτική και να γνωρίζεις τις δυνατότητες όλων των αεροπλάνων και βέβαια αν δεν πληρώσεις μην περιμένεις και πολλά.

και θα συμφωνήσω με τον προλαλησαντα από πάνω, +1 για Ρωσία και Αγγλία στο κυνήγημα και στους ελιγμούς είναι τα καλύτερα πρέπει να σου κόβει και λίγο αλλά μιλάω σε γενικές γραμμές

Φίλε , αρχικά , δεν λέγονται speedfire αλλά spitfire ( για την ακρίβεια supermarine spitfire . Τα αεροπλάνα της Αμερικής , είναι πάρα πολύ καλά απλά πρέπει να ξέρεις πως να τα χρησιμοποιήσεις , παράδειγμα το p39 είναι bomberbuster . Στο παιχνίδι αυτό , πρέπει να ξέρεις πότε να επιτεθείς και πότε όχι . Δεν είναι γιούρια και ό,τι κάνουμε ...... Πρέπει να έχεις στρατηγική . Μπορείς να δεις κάποια tutorials στο youtube για να καταλάβεις τι πρέπει να προσέχεις και από εκεί και πέρα να πράξεις ανάλογα . Μην λες αναλήθειες άμα δεν ξέρεις ακριβώς τι γίνετε . Lets change the subject , υπάρχουν ακόμα άτομα που είναι ενεργά ; Άμα ναι , στείλτε μου ένα πμ για να παίξουμε καμιά μέρα ..... Άντε να καούνε κι άλλοι !

:jump::jump::jump::jump:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Το ground forces ειναι με τανκ οπως το WOT

Τα σπαει το παιχνιδακι !

Ειναι closed beta και μπορει καποιος να παιξει αν αγορασει καποιο premium pack με τανκ

Βγηκε το starter pack με λιγοτερο απο 20 ευρω

War Thunder — Open Beta Test Registration - SdKfz 140/1 and T-26E - Starter Pack

Οι servers δεν ειναι μονιμα ανοιχτοι , υπαρχει προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα tank starter pack με 19,9 ευρω και ετσι μπηκα αμεσα στην close beta

Οι εντυπωσεις μου : ειναι φανταστικο !

πρωτον οδηγας ΑΡΜΑ , οχι μινιατουρα του WOT

οι λεπτομερειες στο αρμα φανταστικες

Επισης ο τροπος σκοπευσης αλλα και ο τροπος που στριβουν οι ερπυστριες ειναι εξισου φανταστικα

Το μονο κακο οτι οι servers της close beta δεν ειναι συνεχεια online αλλα με χρονοδιαγραμμα , 5-6 ωρες μετα τα μεσανυχτα και 5-6 ωρες το απογευμα εναλλαξ απο δευτερα εως κυριακη

Πηρα το Τ60 σημερα.. τι να πω οι φωτος τα λενε ολα!

post-13266-1416078280,7526_thumb.jpg

post-13266-1416078281,1471_thumb.jpg

post-13266-1416078281,333_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κατεβάσει και εγώ εδώ και μερικές μέρες και το δοκιμάζω. Οι εντυπώσεις μου είναι άκρως θετικές. Για το είδος του η arcadeίλα και το balance βρίσκονται σε σωστές δόσεις imho.

Όσο για τα τανκς, λέω να προχωρήσω και γω στην αγορά του tank starter pack μιας και μου έχουν λείψει οι αρματομαχίες μετά τις failιές του WoT και το οριστικό σουτ από το δίσκο. Η Gaijin φαίνεται πολλά υποσχόμενη στο genre.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ακριβως , εχω μονο ρωσσικα κ γερμανικα γιατι το starter pack που πηρα ειχε ρωσικο και γερμανικο μονο και ανοιξαν μονο αυτες οι χωρες

Μεχρι στιγμης βλεπω καμια 20 αρια για καθε μια απο τις χωρες αυτες, αλλα ειναι ακομα closed beta ,εχει μελλον με αναβαθμισεις μπροστα

Οταν παμε στην open beta σιγουρα θα υπαρχει και βελτιωση σε πολλα πραγματα και μεγαλυτερη γκαμα στα αρματα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Επιτέλους War Thunder Ground Forces σε open beta με το νέο patch 1.41.

"We are pleased to announce the release of the War Thunder Update 1.41 that makes Ground Forces available for everyone to play"

War Thunder - Next-Gen MMO Combat Game for PC, Mac and Playstation4 | Play for free now! - Update 1.41

τωρα βρηκε να χαλασει η καρτα γραφικων μου?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσο χωρο πιανει στον δισκο το game?? Ρωταω γιατι το World of Warplanes ελεγε οτι θελει 6 gb και μετα τα updates επιανε 30 gb...

Σβησε οτι εχει μεσα στο φακελο updates...

Link to comment
Share on other sites

και ενα site με gpu test για πολλα games,εχει για το war thunder αλλα και για world of tanks και αλλα πολλα

Ειναι στα ρωσικα οπωτε η μεταφραση απο google καλο ειναι να ενεργοποιηθει

http://gamegpu.ru/тест-gpu/mmorpg-/-онлайн-игры

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.