Jump to content



DDR Maximizer PART 2....56K warning / πολλές φωτογραφίες...


hipro5

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

αν και δεν ασχολουμαι με αυτα δεν μπορω να μην δωσω τις καλυτερες ευχες μου για επιτυχια του προιοντος (η οποια ειναι 1000% σιγουρη).:)

συγχαρητηρια κι απο μενα Γιωργο.

Link to comment
Share on other sites

Αν και εμένα δεν με αφορά ιδιαίτερα ένα τέτοιο προϊόν (προς το παρόν τουλάστιχον :p), πρέπει να δώσω τα εύσημα, και να ευχηθώ καλές πωλήσεις!!!

ΥΓ Αν έχει αφιέρωση πάνω, ϊσως να αγοράσω κι εγώ ένα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια κ απο μένα αν και δεν ειμαι extreme user μας κάνεις υπερηφανους.Σε παρακολουθώ αρκετό καιρό και σε ξένα φορουμ!

παιδιά μια παράκληση τα ορθογραφικά λάθη βγάζουν κυριολεκτικά μάτι!θα ξεχάσουμε και τα ελληνικά που ξέρουμε!Σας παρακαλώ προσέχετε πριν γράφετε κάτι ή στην τελική κάντε ενα copy paste το κείμενο σας στο word με τον κειμενογράφο να φτιάχνει τα λάθη σας.Δεν διαβάζονται μερικά ποστ!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά........ :flower:

UPDATE........

ETA (aka διαθεσιμότητα) για τα καταστήματα της Ελλάδας αλλά και της Ευρώπης γενικότερα, είναι η 20 του Ιούλη........Worldwide σε σύντομο χρονικό διάστημα λόγω κάποιων διαδικασιών που χρειάζονται ακόμα....... :)

Γι'αυτήν την τελευταία καθυστέρηση δε φταίω εγώ......’λλοι παράγοντες.......

Box_1_jpg.jpg

Box_2_jpg.jpg

Site_map_photo5_jpg.jpg

Τα καταστήματα πώλησης του θα ανακοινωθούν προσεχώς........ ;)

Σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη και την εμψύχωση που μου δώσατε για να επιτευχθεί αυτός ο στόχος......και ομολoγουμένως, πέρασα από μεγάλα "λούκια" μέχρι να τελειώσω.......πολύ μεγάλα....... :(

Το επόμενο Project που ετοιμάζουμε δε θα σας το πώ παρά μόνο λίγο πρίν βγεί στην αγορά περί τον Οκτώβρη........Θα το μάθετε εσείς πρώτοι (Ελλάδα) και μετά ο υπόλοιπος κόσμος....... ;)

.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Γιωργο επιτελους:clap:

Ελπιζω να καταφερεις να κανεις αποσβεση στα χρηματα και τον χρονο που επενδησες.

Εγω παντος θα παρω ενα.Μπορεις να ανακοινωσεις τιμη διαθεσης(εστω στο περιπου);

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.