Jump to content



DDR Maximizer PART 2....56K warning / πολλές φωτογραφίες...


hipro5

Recommended Posts

165 euro ενω κατι αντιστοιχο της OKZ εχει 40????Με 2 χρονια αναμονη κιόλας????

Ενταξει εκανες οτι καλυτερο μπορουσες αλλα με τετοια τιμη δεν σε βλεπω να κανεις αποσβεση.......sorry to hurt ur feelings αλλα οταν ενα αξεσουαρ ειναι πιο ακριβο απο μεσεας κατηγοριας μητρικες τοτε...................

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Man απ οτι εχω καταλαβει αυτο δεν ειναι για μουφοclockers, ειναι για σοβαρες καταστασεις, ενω το αντιστοιχο τος OCZ που λες ειναι μαλλον κουβαδακι μπροστα του. Αφου λοιπον το target group του ειναι σοβαροι clockers, αυτοι μαλλον εχουν την οικονομικη ευχαιρια να το αγορασουν.... και παλι συγχαρητηρια στο δημιουργο.

Link to comment
Share on other sites

οταν αλλαζεις hardware χιλιαδων ευρω συχνα τοτε το maximazer δεν ειναι ακριβο. Εγω παντως ειμαι ευχαριστημενος απο το δικο μου. Κανει οτι ακριβως λεει. Προφανως δεν ειναι το target group του γιωργου η ελλαδα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Προφανως δεν ειναι το target group του γιωργου η ελλαδα...

Το maximizer δεν μπορεις να το περιορισεις σε target group χωρας πιστευω...αλλα σε συγκεκριμενο target group ανθρωπων!

Καλη αρχη μαστρο-hipro , καλες επιτυχιες-δουλειες..και αναμενουμε τον Οκτωβρη για νεοτερα..:D

Make Hellas Proud 1 more time..:T:

Link to comment
Share on other sites

Tο θέμα είναι όμως να κάνει παίδες και απόσβεση, γιατί έτσι θα αποκτήσει περισσότερη όρεξη για συνέχεια, δεν αρκεί το γεγονός ότι είναι κορυφαίο για τη τιμή του. Επίσης δεν αρκεί να το αναγνωρίσετε εσείς μόνο πρέπει να αναγνωριστεί και γενικά, γιατί σίγουρα το ξεκίνημα από το 0 είναι μεγάλο ρίσκο, πόσο μάλλον τη στιγμή που απευθύνεται στη παγκόσμια αγορά! Ελπίζω να έχει κάνει ένα καλό προγραμματισμό της δουλειάς του και να ξέρει που βαδίζει! Είμαι σίγουρος αν είχε κυκλοφορήσει πιο νωρίς θα είχε αρκετά πιο μεγάλη επιτυχία, λόγω της κυριαρχίας των bh-ιδών!Αλλά έστω και τώρα δεν έχω παρά να ευχηθώ καλή τύχη! Και το θέμα είναι να μην μείνει εκεί, αυτό που θα παρουσιάσει σύντομα ελπίζω να είναι κάτι επίσης κορυφαίο!

Link to comment
Share on other sites

165 ευρω για ενα προιον που θα υποστηριζει ddr1-2-3 + Xdr ειναι ψιχουλα......(για να το λεει και ο ουμπερ-δοσας κατι θα ξερει) :p

χωρις πλακα τωρα.εαν σκεφτουμε ποσα δινουν οι οβερκλοκερς για μνημες σε μια περιοδο 4-5χρονων (γιατι τοσο θα ειναι η ζωη του εφοσον θα υποστηριζει και XDR) τοτε πραγματικα τα 165 ευρω ειναι ψιχουλα.

σιγουρα δεν θα το παρει ο καθε χρηστης......αλλα ο κλοκερας που δινει καθε χρονο κοντα στα 500-700ευρω για μνημες ενα τετοιο ποσο για 5 χρονια δεν ειναι τιποτα.

αναφερθηκα με καπως χοντρικα νουμερα αλλα το νοημα νομιζω το πιασατε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Το maximizer δεν μπορεις να το περιορισεις σε target group χωρας πιστευω...αλλα σε συγκεκριμενο target group ανθρωπων!

μακαρι να παει καλα και στην ελλαδα. Aπλα ξερεις πολλους εστω και απο εδω μεσα που θα παρουν? 5? 10? 30? Ε και με 30 δεν γινετε δουλεια.

Αν ειναι ομως 30 απο καθε χωρα τοτε αξιζει.

Αα και by the way π@παρικο εδω δεν περνουμε 3k ευρω το μηνα. γιαυτο ειπα οτι παιζει ρολο η χωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει προφανως προκειται για ενα ειδικο προιον για λιγους, εμενα ας πουμε δεν μου χρειαζετε, αυτο δεν σημαινει οτι ειναι ακριβο. Οσο για το ocz δεν πιστευω οτι τιθεται θεμα συγκρισης...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

μακαρι να παει καλα και στην ελλαδα. Aπλα ξερεις πολλους εστω και απο εδω μεσα που θα παρουν? 5? 10? 30? Ε και με 30 δεν γινετε δουλεια.

Αν ειναι ομως 30 απο καθε χωρα τοτε αξιζει.

Αα και by the way π@παρικο εδω δεν περνουμε 3k ευρω το μηνα. γιαυτο ειπα οτι παιζει ρολο η χωρα.

Σε ποια χωρα παιρνουν 3Κ τον μηνα και δεν το ξερω???

Ρωταω για να φυγω αυριο..:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Αα και by the way π@παρικο εδω δεν περνουμε 3k ευρω το μηνα. γιαυτο ειπα οτι παιζει ρολο η χωρα.

ουγκ, σωστά μίλησε ο άφαντος.

Noμίζω κι εγώ πως θα ήταν ιδανικό το λανσάρισμα του όταν η ddr1 ήταν στις δόξες τις. Δεν είναι και λίγα βέβαια τα 165, αλλά υποστηρίζει DDR3 και XDR και με την ποιότητα που φαντάζομαι θα έχει, αποτελεί καλή επένδυση = μεγάλος χρόνος ζωής.

και πάλι καλή επιτυχία μάστορα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

μακαρι να παει καλα και στην ελλαδα. Aπλα ξερεις πολλους εστω και απο εδω μεσα που θα παρουν? 5? 10? 30? Ε και με 30 δεν γινετε δουλεια.

Αν ειναι ομως 30 απο καθε χωρα τοτε αξιζει.

Ναι αλλά εμείς τον ξέρουμε, γιατί είμαστε Ελλάδα, ο άλλος από Αμερική και Αυστραλία πως θα εμπιστευτεί έναν οποιονδήποτε Έλληνα που φαίνεται να ξέρει κάμποσα από υπολογιστές λόγω XS?Μη το γελάτε , πολλοί ίσως το ξέρετε, αλλά μας αντιμετωπίζουνε με μια καχυποψία στο εξωτερικό, χώρια της απόστασης.Ακόμα και αν ο Hipro έχει φροντίσει να φανεί ο καλύτερος επαγγελματίας που έχει εμφανιστεί, το πιο δύσκολο είναι να ξεπεράσεις τη καχυποψία του άλλου και να κερδίσεις την εμπιστοσύνη του.

Δλδ θέλω να πω ο άλλος από το εξωτερικό(παρά την -φυσικά- πολύ μεγαλύτερη αγορά πρέπει να σκεφτεί πολλούς άλλους παράγοντες πλην της τιμής, ο ξένος αν αξίζουνε τα 165 ευρώ θα τα δώσει χωρίς δεύτερη σκέψη, άλλα πράγματα τον κάνουνε να μη τα δώσει. Για αυτό επαναλαμβάνω ελπίζω να έχει γίνει σωστός προγραμματισμός και εκτίμηση της αγοράς, γιατί προσωπικά το βρίσκω μεγάλο άνοιγμα, που μακάρι να πετύχει!

Link to comment
Share on other sites

Καλες δουλειες και καλες πωλησεις να εχεις Γιωργο.Το μαυρο+blue leds ειναι πολυ μουρατο.

Για την τιμη,τα 165 μου φαινονται μια χαρα για αυτα που προσφερει και οτι υποστηριζει και μελλοντικες μνημες.Αν ημουν hard-ο/clocker και ηθελα τα μεγιστα,σιγουρα δεν θα επερνα ενα ocz booster,αλλα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλες πωλησεις σου ευχομαι!!!

Σε σχεση με τα χρηματα ειναι πολλη καλη η τιμη πωλησης πιστευω με αυτα που προσφερει και ολο τον κοπο που εκανε ο HiPro ολον αυτο τον καιρο για να πετυχει αυτο το εξεσιο αποτελεσμα

Η εκδοση με την μαυρη προσοψη θα υπαρχρει σε μεγαλη διαθεσιμοτητα στην αγορα?????

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το OT hipre

Αρχική απάντηση από unseen

ρωτα τον chosen

Ποσα πτυχια εχει?

Ολος ο κοσμος στην Ιρλανδια βγαζει τοσα?

Απο τα 5Κ μελη που ειμαστε εδω..ποσοι παιρνουν 3Κ τον μηνα?

Μην τρελαθουμε βρε Χρηστο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.