Jump to content



TITANFALL


GruntGR

Recommended Posts

[Origin Mexico] Battlefield 4 & Premium (28,31€ & 22,81€) : GameDeals Η ίδια διαδικασία και για το titanfall..

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Αν και ειναι λιγο offtopic .Αν αγορασω με αυτο τον τροπο το bf4 premium addon πανω στο bf4 που ειδε εχω ευρωπαικο θα παιξει κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα με proxy, το ειδε οκ το origin οτι το εχω και αγορασμενο κλπ, το τρεχω, ανοιγει κανονικά αλλά μολις παταω το play μεσα στο παιχνιδι, κανει searching for nearest data center και περιμενει εκει ...

Δοκιμασα και με offline το origin, αλλα δε σε αφηνει να πατησεις καν το play μεσα στο παιχνιδι.

Οποτε υπομονη μεχρι την Παρασκευη..

Oh god not again Attempting Connection (x/10) : titanfall

Anybody else stuck on "Initializing..." : titanfall

Link to comment
Share on other sites

A two-core machine would dedicate a huge chunk of one core to just decompressing audio," says Richard Baker, Respawn's Lead Engineer. "We couldn't dedicate those resources to audio." The Xbox One decodes audio in hardware, so it has no such limitation.

Καλά, πλάκα μας κάνουν; Πιστεύουν τα άτομα που έχουν two-core CPUs θα ασχοληθούν με το Titanfall ή καλύτερα θα έχουν 48GB ελεύθερα αποκλειστικά για το Titanfall; Δεν νομίζω Τάκη...

Πάντως δε λέω, καλά έκαναν και τους σκέφτηκαν αλλά με αυτό το τρόπο είναι σαν να μην ενδιαφέρονται για τα υπόλοιπα 4/5 των ατόμων που θα αγοράσουν και θα παίξουν το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το key από kinguin, το preload πήρε μερικά λεπτά (ξέρω ξέρω :p) αλλά available λέει March 14 00:00!

μεσα στο library του origin σου γραφει 14/3;

μηπως μενεις Αγγλια/Ν.Ζηλανδια και δεν το ξερεις; :p

Link to comment
Share on other sites

Ιρλανδία είμαι :p Νόμιζα ότι είναι ίδια ημερομηνία για όλη την ευρώπη.

Οχι δεν ειναι ιδια για ολη την ευρωπη.

Η Μ.Βρετανια για καποιο λογο που δεν θυμαμαι τωρα κανει παντα release την παρασκευη. Σε καθε "μεγαλο" release ριχνουν πολυ κλαμα στα forums τα αγγλακια λογω της μιας μερας καθυστερησης απο τους υπολοιπους.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θαχει νοημα,ειναι μονο online ουτως ή αλλος.

Off-topic:Καταλαβαίνω οτι δεν πρέπει να αναφέρονται πειρατικά site κτλ., αλλα μήπως λιγο υπερβολική η κάρτα; Λες να κλείσουν το site επειδή ρώτησε ένας χρήστης γιατί δεν υπάρχει πειρατικό;;

Link to comment
Share on other sites

Εχω παιξει ενα 3ωρο τωρα και ενα 15ωρο τη Beta. Πολυ καλο gameplay χωρις προβληματα/bugs. Ελαχιστα Modes απο την αλλη, απαραδεκτο για μονο Online game. Και φυσικα λειπει το Destructible Enviroment, μοιαζει αστειο ωρες ωρες με τα υπερ-οπλα που εχουν οι Τιτανες(εχουν και 2-3 καινουρια plasma cutter κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως 2 πραγματακια που με εχουν χαλασει θα διορθωθουν.

attachment.php?attachmentid=61134&stc=1&d=1394695805

Περιμενα οτι σε σχεση με την beta το κομματι matchmaking να εχει διορθωθει, αλλα ειναι οπως ακριβως ηταν εκει, χωρις καμια προσθηκη και βελτιωση. Απλα προχειροδουλεια στο συγκεκριμενο κομματι.

post-11666-1416078230,8724_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.