Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

On 5/5/2016 at 11:56 AM, kyr.. said:

Aπο προχτες  δεν εχω συναντισει καποιο χακερ εχουμε ευχαριστιθει pvp με την παρεα,σιγουρα δεν εχουν εξαφανιστει τελειως αλλα εχουν μειωθει σημαντικα :)

Προσωπικα εχω καποιο γνωστο που ηξερα οτι ειχε μπει στον πειρασμο του hack και εχει εξαφανιστει αυτες τις μερες λογο ban,μακαρι να συνεχισουν ετσι στην ubi

ισχύει παιζεις ωραιο pvp πλεον.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το παράτησα... Ποτέ δεν ήμουν fan των RPGs και όλη αυτή η διαδικασία του farming, crafting, κλπ, με κουράζει... Μπορεί να ασχοληθώ αργότερα πάλι, αλλά προς το παρόν δε με τραβάει...

Link to comment
Share on other sites

Καλό και το Pve "αλλά" για να πάς 99lvl μετα τα 70 δεν παλεύεται αν δεν παίξεις pvp + τα DZ funds είναι λίγα. Eγώ έχω πάρει τα πάντα απο vendors και έχω και 1.5M αλλά με full pvp- manhunt survival.  

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

ειναι μια 4αδα αυτη τη στιγμή στο dz1 και  μας εχουν παρει ολους στο κυνήγι.... δεν εχει και  πολυ κοσμο μεσα και πανε τα deaths το ενα μετα το αλλο 

Link to comment
Share on other sites

Θα μείνω στο 695h 40m playtime ! :p καλά το άφηνες μέσα και στον ύπνο σου? :p για να δούμε download με teamviewer από δουλειά. 

 

 

royal.png

On 5/13/2016 at 1:33 PM, fatalara said:

Απο pve τι γινεται? 

Αν διαβασές τα patch notes βάλαν αρκετά πράγματα για PvE! για checkαρε

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις σκοπο για pvp με group φιλους και γνωστους κλπ.κλπ αξιζει με χιλια

Αν κυναγας μονο μομπ ολη μερα δεν θα σε καρατησει για πολυ που και σε αυτην την περιπτωση μετα το τελευταιο πατς εγινε τεραστιο ειδικα για καποιον που ξεκιναει τωρα

Η ολη φαση ειναι να τουμπανιαζεις τον χαρακτιρα σου και μετα pvp στο dz 201+ gear καθε μερα ολη μερα:)

Για τους πολυ ψαγμενους groupakia με σαπορτερ,ντιπιες,κτλ,κλπ.... ειναι αντε για το game

ΑΥΤΑ!

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

με το 1.2 που πλέον έχω τι να κάνω στο game μιας και το DZ δεν με συγκίνησε καθόλου.  ( θυμίζει φαρμάρισμα σε tyr's hand για όσους έπαιζαν vanilla wow) οπότε παίζω pve τώρα. παίζει και κανείς άλλος να κάνουμε μαζί incursion HVT ή challenge missions ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, filthy_dwarf said:

με το 1.2 που πλέον έχω τι να κάνω στο game μιας και το DZ δεν με συγκίνησε καθόλου.  ( θυμίζει φαρμάρισμα σε tyr's hand για όσους έπαιζαν vanilla wow) οπότε παίζω pve τώρα. παίζει και κανείς άλλος να κάνουμε μαζί incursion HVT ή challenge missions ? 

Πάμε μαζί, ποιο ειναι το όνομά σου να σε κάνω add

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.