Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

@wolves τι κάνεις ακόμα στο ασσετο δεν έχω καταλάβει...ξεκίνα το χθες ωστε τα ΧΡιστούγεννα να λιώσουμε ...

Οντως χτες το ξεκινησα και εγω :p
Ηταν απο την αρχη στη wishlist και τωρα ηρθε η ωρα του...

Spoiler

To assetto εχει φαει "πιστολι", rfactor 2 και raceroom τωρα...!! :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα survival pvp σημερα....

 

Ρε τι "αρρωστεια" ειναι αυτη?

 

Απιστευτη ατμοσφαιρα με το χιονι να καλυπτει ολο το map.

 

Ο πρωτος μου γυρος ηταν κ ο καλυτερος(η τυχη του πρωταρη)

 

Μεχρι να φτασω στο crash site ειχα ηδη μαζεψει αρκετα υλικα κ ειχα αρματωθει ψιλο καλα

 

Μεχρι να φτασω dz μαζεψα κ απο 2-3 πεσμενους παιχτες κ μπηκα τελικα με ολα στο μωβ.

 

Μαζεψα κ 6 caches και πηγα βουρ dz2 για extraction...εφαγα εναν που την ειχε στημενη αλλά λιγο πριν φτασει το chopper μας τον φορεσε κανονικα ο hunter :haha::hehe:

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Για να μην στην φοραει ο hunter κανε καλο farming στο DZ και ρολ στα safehouse ;).Mαθε πρωτα να κουμανταρεις τον hunter(δεν ειναι δυσκολο) και μετα πας και για kill boss(δυσκολο)

Παντως και χωρις kill boss βγαζεις αρκετο πραγμα

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αφιέρωσα μια ολόκληρη συνεχόμενη ώρα στην αποστολή για να σώσω την κυρία στο medical dpt...στο hard επίπεδο δυσκολίας. Μόνος μου...Με τα πολλά φθάνω στην ταράτσα...σκανάρω ...4 εχθροί λέει και το boss ψηλά με το πολυβόλο να θερίζει...τεσπα...Τακτική του περίμενε....ξεπαστρεύω τους 4....έρχονται άλλοι 4 ....άλλοι 4 ... Τακτική να πλησιάσω το boss ...τα ίδια... Την λογική του παιχνιδιού δεν την έχω καταλάβει καλά...πρέπει να προχωράω ή να περιμένω να τους ξεπαστρέψω όλους ... Βλέπω ότι συνεχίζουν να έρχονται....ασταμάτητα...Πλησιάζουν οι τυποι με τα ρόπαλα και τους αδειάζεις ολόκληρους γεμιστήρες και τίποτα ...2 σου ρίχνουν...τέζα...

Eίμαι lv9 με ένα καλό πράσινο scar, ένα μπλε μ1...στα encounters έχει district με Levels και ξέρεις τι περιμένεις. Στις αποστολές τι παίζει; Aν είμαι lv9 στις αποστολές στο hard τι επιπέδου είναι οι αντίπαλοι; ανεβαίνοντας Lv ανεβαίνουν και αυτοί ή έρχονται περισσότεροι;;

Link to comment
Share on other sites

οκ...τον security  τύπο τον έσωσα- εβγαλα μόνος μου πάντως...δεν έχει νόημα απ'οτι καταλαβαίνω όμως να ταλαιπωρούμαι έτσι...χάνω πολύ χρόνο; τα drops δεν θα είναι καλύτερα; ή δεν έχει νόημα σε χαμηλά lvs?

 

εντωμεταξύ στο matchmaking δεν "βλέπω" (;) επιλογή για να διαλέξω τους συμπαίκτες μου (τον fatalara/τον lazy/τον wolves κ.ο.κ)...Δεν υπάρχει; Πως δουλευει το σύστημα;

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Μονο αν ειναι online τους βλεπεις και κανεις join η invite απο το μενου.

Αφου φτιαξετε το γκρουπακι σας τοτε κανεις και match making.

Ασε τα hard και πηγαινε 30 lvl και ολα 100% ανοιχτα, απο εκει και μετα μιλαμε για δυσκολιες. Το ονομα σου στο game πιο ειναι δεν ξερω αν σε εχω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ooo μπαγασα καλο κομματι ειναι.....τσιτωσε του αρμορ 1200+ να παει

 

κι εγω στο survival το βρηκα αλλα χωρις health/armor κι εβαλα armor :(

 

υγ. sry τωρα ειδα οτι εβαλες health οποιος βιαζεται......Δωστου κι αλλο health αλλο ενα 1000αρικακι θα το στιμπησεις 6600 φτανει

υγ 2 το αρμορ ειναι πιο σημαντικο, γιατι health μπορεις να παρεις κι απο την μασκα(για οσους βρουν boulletproof χωρις armor/health)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν εκανες λαθος εγω βιαστικα ειδα health και αρμορ νομιζα οτι ηταν απειραχτο  +ammo capacity ολε ο ταυρος ειπα :p...Ειναι διλημμα να χασεις γυρω στα 6000 health για +200 αρμορ.Και εγω με βαρια καρδια μαλλον health θα του βαζα(δεν ξερω).Τα πολυ καλα κομματια vest φτανουν τα 3200+ αρομορ και health(καλα ενταξει πες τωρα εσυ,αντε βρες τετοιο bulletpoof :p)

 

γιατι τοσο πολυ electronics? το firerams πρεπει να φτανει καπου στα 4900 με 5000.Εκτος αν θες να εισαι στημενος electronics για skill power

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

@kyr..

Δοκιμαστικο ηταν....

 

Καπως ετσι τρεχω τωρα...δεν ειναι ασχημο

 

Μου εκατσε κ καλο famas απο survival με 170Κ base damage...

 

Ενα καλο ζευγαρι γαντια θελει αλλά μου πεφτουν ολο "πατατες"

 

(ρολλαρα το health και το μαξαρισα στο vest) :T:

Tom Clancy's The Division™2016-12-17-23-51-55.jpg

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι θέλει παρέα. Και γιατί είναι σχετικά δύσκολο μόνος, και γιατί είναι αρκετά πιο ευχάριστο.

 

Το κατέβασα τώρα που το έχουν free γιατί μου άρεσε η τρομερή ατμόσφαιρα της χιονισμένης Νέας Υόρκης και γενικότερα το παιχνίδι.

Άμα ψήσω κανένα από τους φίλους που του αρέσει, με βλέπω να το παίρνω ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@kyr..

Δοκιμαστικο ηταν....

 

Καπως ετσι τρεχω τωρα...δεν ειναι ασχημο

 

Μου εκατσε κ καλο famas απο survival με 170Κ base damage...

 

Ενα καλο ζευγαρι γαντια θελει αλλά μου πεφτουν ολο "πατατες"

 

(ρολλαρα το health και το μαξαρισα στο vest) :T:

Tom Clancy's The Division™2016-12-17-23-51-55.jpg

Πανε παρε το blueprint(stamina gloves),το εχει στο base ο vendor.Φτιαξτο μονος σου το savage, αν εχεις μπιχλιπιδια fabric/electronics.. και divisions αν εχεις τα κανεις οτι θες, αλλα και να μην εχεις θα βρεις καποια στιγμη...καλο ειναι να εχεις το blueprint:) Πουλαει και ενα πολυ καλο lovac με καλα ταλεντ αν σου φτανουν τα phoenix παρτο κι αυτο(θα εβγαζα το deadly και θα το κανα brutal...μονο αυτο)

 

βγαλε electronics και δωσε stamina με την πρωτη ευκαιρια, απο firearms εισαι καλα :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω χτες επαιξα λιγο με τον φιλο gtsif φτασαμε ως 8 level. Καλο φαινεται μεχρι τωρα...Μετα γινεται να φανταστω πιο χαμος ε?

 

Ξεχασα να πω οτι PVP εγω δεν παιζω σε κανενα game...Θα παει χαμενο το παιχνιδι? Εκανα κακως που το πηρα?

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.