Jump to content



Nvidia Geforce GTX 770


Recommended Posts

Επειδή είδα ότι δεν έχει ανοιχτεί κάποιο θέμα με scores για την gtx 770, αύριο θα παραλάβω την ASUS GTX770-DC2OC-2GD5 2GB GDDR5 PCI-E RETAIL - - και λέω να ανεβάσω μερικά benchmark για να δείτε όσοι ενδιαφέρεστε.

Το θέμα μου είναι για να μπορέσω να βοηθήσω όσο το δυνατόν καλύτερα όσοι θέλετε μπορείτε να μου προτείνεται τρόπους για να δείτε όλοι τα αποτελέσματα που θέλετε.

Για αρχή σκέφτομαι 3DMark, Valley Benchmark, PCMark 7 και από games Metro 2013. Περιμένω και τις δικές σας προτάσεις.

Έγινε επεξεργασία από The Spirit
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ωραίος,καλά έκανες και άνοιξες το thread γιατί της 780 έχει γίνει αχταρμάς!

Άντε να ανεβαίνουν και τα σκοράκια σιγά σιγά,καλορίζικη και καλό gaming σου εύχομαι [MENTION=29852]The Spirit[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Λογικά φτάνει και η δικιά μου αύριο(Gigabyte GTX 770 Windforce OC) αλλά θα ανεβάσω φώτο και νουμεράκια το απόγευμα, αφού το πρωί θα έχω αγγαρείες :p

Έγινε επεξεργασία από Johnny6RED
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου πέρασε επιτέλους τον Ατλαντικό και περιμένει σπιίτι στο κουτί της.

EVGA | Products

Ελπίζω μέσα στο Σαβ/κο να είμαι πιο χαλαρός και να προλάβω να τρέξω μερικά benchmarks.

Πόσο πήγε το μαλλί; πιο οικονομικά ή όσο γράφει στο site ;

μεγιά. :D

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πήγε το μαλλί; πιο οικονομικά ή όσο γράφει στο site ;

μεγιά. :D

Έβαλα το ευρωπαϊκό site αφηρημένος :laughing: Από amazon.com μαζί με μεταφορικά βγήκε λίγο πάνω από τα 330€.

Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου πέρασε επιτέλους τον Ατλαντικό και περιμένει σπιίτι στο κουτί της.

EVGA | Products

Ελπίζω μέσα στο Σαβ/κο να είμαι πιο χαλαρός και να προλάβω να τρέξω μερικά benchmarks.

μισό λεπτό ρε παιδιά ποιόν αντλαντικό ; από ευρώπη δεν έρχονται γιατί βλέπω eu.evga.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.