Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Μετά από προσπάθειες 2 μηνών

r9290-11295.jpg

Διαβάστε τώρα αντιμετώπιση από νέο μαγαζάκι.

Δυστυχώς μετά από τόσο καιρό δεν υπάρχει διάθεση για benchmarks/tests σε ι5/fx. Θα την κοτσάρω στο fx μηχανάκι και άμα έχω χρόνο ίσως να δω για bottlenecks κτλ σε διάφορα παιχνίδια αλλά μέχρι εκεί.

Στην θέση σου μετά από τόση αναμονή θα πήγαινα σε nvidia.780, 770lightning, δεν ξέρω αλλά θα είχα απογοητευτεί!Εδώ εγώ με περίπου 3 βδομάδες αναμονή και μου πέρασε πολλές φορές απ' το μυαλό να την ακυρώσω.

Όπως και να έχει πάντως μεγιά και καλορίζικη.

Υ.Γ. save το μαγαζάκι στους σελιδοδείκτες να το έχουμε στα υπόψιν ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντέχουν οι κάρτες ρε csaris..

6000χ1200 / 3800χ1920

Πρέπει να τα πάω στο Medium για BF4..

Ρε συ σε 5760χ1080 με 780Τi ολα ultra χωρις ΑΑ και post process medium δυσκολα πεφτω κατω απο 60fps.

Και στην τελικη αν θες να παιξεις κατι πολυ βαρυ δεν χανεις το 1080ρ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για αυτή την κάρτα http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=37887&cat=5.Θα αντικαταστήσει στο μηχανημα της υπογραφής μου την 7870 γιατι πουλήθηκε.Την βρήκα μεταχειρισμένη 2 μηνών σχεδόν φουλ εγγύηση 380 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Μετά από προσπάθειες 2 μηνών

r9290-11295.jpg

Διαβάστε τώρα αντιμετώπιση από νέο μαγαζάκι.

Δυστυχώς μετά από τόσο καιρό δεν υπάρχει διάθεση για benchmarks/tests σε ι5/fx. Θα την κοτσάρω στο fx μηχανάκι και άμα έχω χρόνο ίσως να δω για bottlenecks κτλ σε διάφορα παιχνίδια αλλά μέχρι εκεί.

Τέτοια μαγαζιά πρέπει να τα διαφημίζουμε ξανά και ξανά!!!!!Ολοι κοιτάνε στα μεγάλα και απρόσωπα και όχι στα ''μικρά μαγαζιά'' που και ανθρώπινα θα τους φερθούν και θα τους εξυπηρετήσουν με τον καλύτερο τρόπο.Κια τα λέω αυτά γιατί έχω μαγαζί άλλου είδους βέβαια αλλα ''μικρό''

Link to comment
Share on other sites

Ρε πάρ' το και φύγε :hehe:

Να σου πω, χρειάζεσαι άλλες 2 μητρικές σαν αυτή που έχεις για να μπουν :p

Τοτε εκανα τραγικο λαθος. Θα παω να τις χαρισω πουθενα γιατι λεφτα για αλλες μητρικες δεν εχω. :(

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.