Jump to content



Black Hole benchmark


Recommended Posts

τωρα στην ερωτηση σου νομιζω τιποτα το ιδιαιτερο δε θελει για να τρεξει απλα ετυχε να πεταξει σφαλματα στο παιδι !! μπορει να μπει εδω

Καλα γιατι τοσι βαβουρα....επιδη δεν μου ετρεξε το προγραμμα??? Κι αλλα προγραμματα δεν μου τρεχανε...αλλα σχεδον παντα υπαρχει μμια λυση για ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
Καλα γιατι τοσι βαβουρα....επιδη δεν μου ετρεξε το προγραμμα??? Κι αλλα προγραμματα δεν μου τρεχανε...αλλα σχεδον παντα υπαρχει μμια λυση για ολα!!!

Ο κύριος Venex58 είχε απορίες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ο κύριος Venex58 είχε απορίες :hehe:

Προφανώς δεν καταλάβατε και προπάντων ο κύριος SpirosKGR,Ο οποίος δεν είναι η πρώτη φορά που δεν καταλαβαίνει,ότι και σε μένα δεν τρέχει παρόλα αυτά που έκανα,και τα οποία έβαλε ο Νίκος ως πληροφορίες.

Εκτός αυτού στο σαιτ που μας έδωσε ο ultraex είναι πάρα πολλοί αυτοί οι οποίοι δεν μπόρεσαν να το τρέξουν.

Black Hole benchmark V4.1 Download - Page 6 - Guru3D.com Forums

Με μια επίσκεψη στις σελίδες,8 ολες-ολες, θα δείτε ότι είναι πάρα πολλοί αυτοί που δεν μπόρεσαν να το τρέξουν.

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω τι παιζει ακριβως και δε τρεχει σε καποιους κατι το οποιο περασα και εγω !!

τωρα μετα απο τις οδηγιες του@smile man δεν ξαναειχα ξανα θεμα !!

υπαρχει φυσικα και η support page του δημιουργου για οποιον θελει

και επισης οποιος θελει μπορει να ανεβασει και νουμερα στο hwbot

Black Hole Benchmark overclocking records @ HWBOT

Black Hole Benchmark overclocking records @ HWBOT

να βαλω και ενα νουμερακι απο το δευτερο setup μου!!

καλα κραταει ακομα η γρια !!

ι7 860 2.8 @ 4.08

2200+ @ 11-11-11-27

px13.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έτρεξε.

Όλα στοκ 3770Κ ετρεχε στα 3.700 δεν ανέβαινε στα 3.900

Και όλα ανοικτά και ομιλία στο skype.

To βράδυ θα τον ανεβάσω στα 5.00 ίσως και 5.1 και βλέπουμε τι θα βγάλει.

stock3700.png

Link to comment
Share on other sites

Νικο :p να με περάσεις θες :fun: χεχε

[MENTION=3216]ultraex2005[/MENTION] με το HWbot δεν θα έχουμε πρόβλημα με windows 8 ;

σπυρο νομιζω εχουν σταματησει να δεχονται νουμερα με win 8 !!

(UPDATE 03/09) Windows 8 Results (Temporarily) Not Accepted At HWBOT - Benchmark Result Veracity Compromised

Link to comment
Share on other sites

Ολα στοκ εκτος τα βολτ που ειναι μινιμουμ και ειναι ακρος σταθερος :book::upside:

γιατι εισαι εκει ; επρεπε να παιζεις στα 11000 καραστοκ(περιπου) !!

εχεις και τις μνημες στα 1800+ πιο ψηλα δηλαδη στο run σου αυτο !!

εδιτ μηπως εχεις κοψει το turbo ;και παιζεις full πιο χαμηλα ;!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι εισαι εκει ; επρεπε να παιζεις στα 11000 καραστοκ(περιπου) !!

εχεις και τις μνημες στα 1800+ πιο ψηλα δηλαδη στο run σου αυτο !!

εδιτ μηπως εχεις κοψει το turbo ;και παιζεις full πιο χαμηλα ;!!

Για το τουρμπο θα εγραφε ταση 1,337!!! Στο 1,337 παιζει 4,5-4.6 το cpu μ! Ειμαι ατμοσφαιρικος τυπος στην αρχη, μου αρεσει να τα τουρμπιζω μονος μ :hehe::hehe:! Απλα δεν εχω πολυ χρονο για να "παιξω", τελος του μηνα θα εχω πολυ χρονο :hm:

Link to comment
Share on other sites

Για το τουρμπο θα εγραφε ταση 1,337!!! Στο 1,337 παιζει 4,5-4.6 το cpu μ! Ειμαι ατμοσφαιρικος τυπος στην αρχη, μου αρεσει να τα τουρμπιζω μονος μ :hehe::hehe:! Απλα δεν εχω πολυ χρονο για να "παιξω", τελος του μηνα θα εχω πολυ χρονο :hm:

το καταλαβα οτι κατι τετοιο συμβαινει !! δε τρεχει τιποτε ετσι απλα για την ιστορια(το σκορακι) !!

και εγω 24/7παιζω 1400 /φευγα idle>4500 με τurbo κλειστο !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.