Jump to content



Suppliiiiiess..!!! Thread εκπληξη ..μονο για λιγους.


Recommended Posts

Εμένα γιατι δε με φώναξε κανείς ρε παλιόπαιδα;

Και τα 'λεγα να τα πουλήσω όλα και να πάρω Canon αλλά ο κερατάς ο [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] δε μ'αφηνε :hehe:

Είναι ραδιούργος. Την πάτησε αυτός και τώρα σέρνει και όλον τον ανυποψίαστο κοσμάκη μαζί του.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
απο τη πρωτη στιγμη ειπα οτι καλυτερο μακρυνο πλανο απο αυτο δε γινετε... και επιδη ειπα αυτο ολοι επαθαν αμοκ λες και ειδαν τον σατανα με τα κερατα... ανεξαρτητα αν συμπαθεις καπιον η οχι οταν εχει δικιο πρεπει να το παραδεχτεις εγω πχ παραδεχτηκα οτι ξεχασα οτι το φβ κοβει σε ποιοτητα απο της φωτογραφιας αρα το προβλημα δε το προκαλεσα εγω οι αλλοι δε θελουν να καταλαβουν οτι παρουσιασα το καλυτερο μακρυνο πλανο που μπορει να προσφερει η σημερινη τεχνολογια και επιδη το ειπα αυτο εγινε πανικος... εκτος τις προσβλητικες εκφρασεις που ακουσα ενω εγω δεν αναφερθηκα προσβλητικα για κανενα.

αγορι μου εχεις προβλημα.

κοιταξε το.

black list απο μενα.-

Link to comment
Share on other sites

Φήμες λένε πως μετά από την εμφάνιση αυτού του θέματος και την αποκάλυψη της αλήθειας για τις μακρινές λήψεις, οι τιμές των Canon πήραν την ανηφόρα παγκοσμίως...

Trolololololololololololo

Don't stop trollin' baby :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.