Jump to content



Recommended Posts

Δεν εχω ιδεα γιατι δεν βαζουν SD αλλα σιγουρα δεν ειναι για την πρωθηση του cloud.

Guess again - εκτός αν περιμένεις να το παραδεχθούν δημοσίως για να το πιστέψεις.

For the record, επισήμως δηλώνουν ότι δεν τις βάζουν στα προϊόντα τους διότι οι κάρτες αυτές είναι "techy nonsense left over from the paleolithic era of computing".

Link to comment
Share on other sites

Guess again - εκτός αν περιμένεις να το παραδεχθούν δημοσίως για να το πιστέψεις.

For the record, επισήμως δηλώνουν ότι δεν τις βάζουν στα προϊόντα τους διότι οι κάρτες αυτές είναι "techy nonsense left over from the paleolithic era of computing".

Τουλάχιστον είναι ευτυχής παρενέργεια ότι έχεις όλο το διαθέσιμο χώρο σε ενιαίο partition . Για αποσπώμενο χώρο θα αρκεστούμε στο USB otg.

*Mobile*

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εχουν δικιο. Δεν γινεται στο ιδιο σασι να βαλεις 30% μεγαλυτερη μπαταρια :)

Μπορείς όμως να βάλεις 30% μικρότερη :p

Αν όντως βάλουν διαφορετικές μπαταρίες , θα είναι πραγματικά απαράδεκτοι...

Link to comment
Share on other sites

Λίγο-πολύ, ότι έχουμε ήδη δει μέχρι τώρα. Μόνο εγώ θα το ήθελα λίγο πιο γρήγορο στην απόκριση των χειρισμών?

Πολλοί λένε ότι το OS που έχει είναι παλιά beta, οπότε μπορεί να φταίει κι αυτό.

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς όμως να βάλεις 30% μικρότερη :p

Αν όντως βάλουν διαφορετικές μπαταρίες , θα είναι πραγματικά απαράδεκτοι...

Και τον κενο χωρο τι τον κανεις? Αφηνεις κουφιο το κινητο?

Νομιζω οτι απλα δεν παιζει να κανουν τετοιο πραγμα. Ας ελπισουμε να εχουν 3000 μπαταρια, γιατι αν εχουν 2300 παιζει να ειναι και degrade σε σχεση με το n4, μιας και μιλαμε για μεγαλυτερη full hd οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Και τον κενο χωρο τι τον κανεις? Αφηνεις κουφιο το κινητο?

Νομιζω οτι απλα δεν παιζει να κανουν τετοιο πραγμα. Ας ελπισουμε να εχουν 3000 μπαταρια, γιατι αν εχουν 2300 παιζει να ειναι και degrade σε σχεση με το n4, μιας και μιλαμε για μεγαλυτερη full hd οθονη.

O S800 εχει ελαχιστες ενεργειακες απαιτησεις σε idle κατασταση (που περνανε τον περισσοτερο χρονο ολα τα κινητα) που θα σου πεσει το σαγωνι. Μιλαμε για 36+ ωρες βαριας επαγγελαμτικης χρησης με 5+ ωρες οθονη σε μπαταρια 3000mah. Με 2300mah θα βγαζει ανετα μερα +

Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσει και πολύ αυτό που φημολογείται στο link.

Nexus 5 to be priced at $399, Nexus 4 LTE model in tow - GSMArena.com news

Και φαντάζομαι τα 399$ είναι 399euro... πφφφφ

Βρε τα πουλακια μου....... Μηπως το θελατε και 150€;

Ποσο εχει το lg g2 ή το sony z1 που εχουν τον 800ρη πανω;; :rolleyes:

Το αλλο περι ισοτιμιας €$, πραγματικα, βαρεθηκα

500 χρονια ασχολειστε με τεχνολογικα ακομα να καταλαβετε γιατι ειναι αυτη η διαφορα;

Link to comment
Share on other sites

Βρε τα πουλακια μου....... Μηπως το θελατε και 150€;

Ποσο εχει το lg g2 ή το sony z1 που εχουν τον 800ρη πανω;; :rolleyes:

Το αλλο περι ισοτιμιας €$, πραγματικα, βαρεθηκα

500 χρονια ασχολειστε με τεχνολογικα ακομα να καταλαβετε γιατι ειναι αυτη η διαφορα;

Δε χάλασε κανέναν η περσινή τιμολογιακή πολιτική όμως.

Πόσο είχε πέρσι το S3 ή το Optimus G Pro που έχουν τον S4 Pro πάνω;

Όσο για τα περί ισοτιμίας, οι τιμές αυτές είναι σίγουρα για το Play.

Εκτός Play, θα ξεκινήσει με την προτεινόμενη τιμή της LG, που θα είναι σίγουρα >500ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.