Jump to content



Ποιος εχει την ποιο ........


tsihlini

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Dagalidis [Χθες, στις 23:37]

Παιδιά μάλλον δεν μπορούν να γίνουν SHARE και θα πρέπει να κάνετε login με το δικό μου account για να τα πάρετε...

Εδώ μπορεί να βοηθήσει κάποιος ADMIN να τα πάρει και να τα ανεβάσει κάπου που μπορείτε να τα πάρετε και εσείς.....

ας σοβαρευτουμε λιγο

Link to comment
Share on other sites

This account has exceeded its maximum 24 hour transfer limit. Please try back later. If you recieved a link to this website in a SPAM message, please DO NOT CONTACT US, our services do not offer a method for people to send SPAM messages, and somebody was probably using our systems to host a webpage targeted in a SPAM message. A web page is not SPAM, the unwanted messages themselves are, and we do not send them.

??????

Aυτό μου βγάζει....

Link to comment
Share on other sites

Πριν το ZoomIt

311.5 kilobits per second

Communications 311.5 kilobits per second

Storage 38 kilobytes per second

1MB file download 26.9 seconds

Subjective rating Not bad

Μετα το ZoomIt

940.1 kilobits per second

Communications 940.1 kilobits per second

Storage 114.8 kilobytes per second

1MB file download 8.9 seconds

Subjective rating Good

Σαν να κανει δουλεια......;)

Thanks Dag :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 14:45]

Για browsing ισως να κανει, αλλα εκει που χρειαζετε αυξηση δηλαδη στο download αρχειων απλα δεν θα κανει τιποτα.

Eίναι ΜΟΝΟ για Browsing και ΟΧΙ για Download......

Σε download έχουμε μόνο το πραγματικό Bandwidth της σύνδεσής μας.....

Πχ εγώ που λεχω ISDN 128K κατευάζω με μέσο όρο 15.7 χ 8bit = 125,6 Kb/s που ουσιαστικά είναι σχεδόν το όριο της σύνδεσής μου....

Πάντως το ZOOMiT κάνει το Browsing στην κυριολεξία να πετάει μειώνοντας όμως από την άλλη την ποιότητα των images....... :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.