Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ #2 (photolab 2)


Recommended Posts

 

O νέος κούταβος φίλου (ούτε 30 ημερών) ήταν ιδανική ευκαιρία να δοκιμάσω την κινεζοομπρέλα μου η οποία δουλεύει jet :D
 
Για τη φωτό έπαιξα με το yn-568 πανω σε yn622, ttl,  με shoot through ομπρέλα δίπλα και δεξιά μου...
 
22802004776_8a14a2b2e4.jpg
Sniffing by Andreas Tsonis, on Flickr

 

 

Αμα ήταν εδω ο FRO θα ελεγε.. Δεν εχει γινει Focus στα ματια άχρηστη η φωτογραφια! Κατα αλλα το σκλι τουμπανο!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αμα ήταν εδω ο FRO θα ελεγε.. Δεν εχει γινει Focus στα ματια άχρηστη η φωτογραφια! Κατα αλλα το σκλι τουμπανο!

 

Και που νετάρισε στη μύτη η 5100 χάρη μου έκανε πραγματικά!!! Δεν με χαλάει προσωπικά ομως...

 

Ο νέος είναι +12kg απο τότε, θα τον ξαναshootαρω κάποια στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχατε 2 μερες για φωτοεκδρομη - χωρις γυναικες αλλα μονο με τον κολλητο και με τον εξοπλισμο που θα πηγαινατε ?

 

Σκεφτομαι για Μετεωρα - Καλαμπακα - Τρικαλα : δεν εχω ψαξει ακομα σημεια - αν εχετε κατι να προτεινετε θα το εκτιμουσα :)

 

Καμια αλλη ιδεα ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ειχατε 2 μερες για φωτοεκδρομη - χωρις γυναικες αλλα μονο με τον κολλητο και με τον εξοπλισμο που θα πηγαινατε ?

 

Σκεφτομαι για Μετεωρα - Καλαμπακα - Τρικαλα : δεν εχω ψαξει ακομα σημεια - αν εχετε κατι να προτεινετε θα το εκτιμουσα :)

 

Καμια αλλη ιδεα ??

 

Κλασική φάση τα Μετέωρα. Δες και πιο πάνω, προς Κόνιτσα ή Πάπιγκο κλπ κοντινά, έχει φουλ γεφύρια ποτάμια  ;)

Έγινε επεξεργασία από and64
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κονιτσα/Σαμαρίνα κλπ θα πρότεινα.

,Καλημέρα φίλε,

Κονίτσα παίζει η κλασσική πέτρινη γέφυρα αν δεν κάνω λάθος....τι άλλο καλό έχει προς τα εκεί...?

Κοιτά που θα με ψησετε να λιωσω στο τιμόνι 2 μερες

Link to comment
Share on other sites

,Καλημέρα φίλε,

Κονίτσα παίζει η κλασσική πέτρινη γέφυρα αν δεν κάνω λάθος....τι άλλο καλό έχει προς τα εκεί...?

Κοιτά που θα με ψησετε να λιωσω στο τιμόνι 2 μερες

 

Εξαρτάται απο το τι ζητάς. Το ΧΚ Βασιλίτσας που άνοιξε απο χθές αρκεί?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.