Jump to content



Βάψιμο ψύκτρας επεξεργαστή


The Spirit

Recommended Posts

το Prodigy έχει οριζόντια τη μητρική πάνω. Δε θα του κάνει κάτι -απο θέμα εμφάνισης- να βάψει το πάνω πτερύγιο :/

A μάλιστα, τότε περιμένει και τα λεφτά της αναδίωσης πάνε σε μια καλύτερη ψύκτρα. bequiet dark rock, phanteks tc14pe και enermax ets t40 μου έρχονται στο μυαλό σε φουλ μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

και αυτή είναι σεμνή και καλή σε επιδόσεις. Προσωπικά στο prodigy δε θα έβαζα κάτι μεγαλύτερο.

Xigmatek Dark Knight SD1283 Night Hawk Edition | Skroutz.gr

Αλλά η τιμή Ελλαδιστάν δεν υπάρχει λέμε!

Κάπου στα 40 είναι κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι βλέπω πάνω κάτω στα 50-60 euro πάνε όλες αυτές....

Με τρώει έτοιμος είμαι να παραγγείλω αλλά 2 του μηνός έχει γενέθλια η κοπέλα μου και θέλω να της πάρω κινητό (τι σας λέω και εσάς τώρα :p)

οπότε θα περιμένω μέχρι τα χριστούγεννα που θα έχω μαζέψει κάποια χρήματα!

Link to comment
Share on other sites

κινητό των 40-50€+ νέα ψύκτρα τυλιγμένα μαζί με ωραίο φιογκάκι. Αγκαζάρεις τον Lakisss να κάνει το delivery. «Με το super κινητό το κατάστημα σας κάνει δώρο ψύκτρα». Γίνεται Βιετνάμ, ο Lakisss τρώει στο κεφάλι την παλιά ψύκτρα, την παίρνει να τη βάψει κι η ζωή συνεχίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Ο πρωινός καφές είχε ενδιαφέρον διάβασμα :dirol:

Aνοδίωση - νικέλωμα μετάλλου Aνοδίωση - νικελωμα μεταλλου - Ανοδίωση - cnchobby.gr

(διάβασα και τις 6 σελίδες που σε παραπέμπουν και σε άλλα λινκ, έχει διάφορα παραδείγματα και τρόπους ανοδίωσης)

Anodizing Aluminium at home: First experiments

Alex's Anodizing

Πληροφορίες για ανοδίωση σκελετού αλουμινίου στην Αθήνα | Ποδήλατα στους δρόμους, στα τραίνα, στο Μετρό!

Ανοδιωση!!! : Γενικά - Forum Triumph Hellas

τα κόστη που διάβασα 20e - 30e - 40e

Λεπτομέριες για ανοδίωση αλουμινίου - Ανοδίωση - cnchobby.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.