Jump to content



Προετοιμασία για εγγύηση απο Πλαίσιο!


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Οπότε μάλον δεν αξίζει απότι κατάλαβα ε;

Ανοιγμένη κάρτα από το Π ούτε στον εχθρό μου.

Θες r9 270? Με 5 € παραπάνω η

Gigabyte Radeon R9 270 2GB WindForce 2X OC | Skroutz.gr

, επίσης με 3 χρόνια εγγύηση.

Πιο ακριβά για σκέτη 270 δεν πας, διότι με ~180€ παίρνεις 270Χ.

r9 270 - Κάρτες Γραφικών | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν οτι είναι σε κουτί σφραγισμένο με όλα τα περελκόμενα και την παράγγειλα.Έχω και το ονοματεπώνυμο αυτού που μου το είπε οπότε πιστεύω να έκανα καλά.Θα δείξει....

Link to comment
Share on other sites

εγω μια μερα ειχα παει να αγορασω μια καρτα μνημης cf transend που εκανε τοτε ενα 50αρι βλεπω λοιπον εκπληκτος οτι η μνημη ηταν ασυσκευαστη χυμα χωρις το εξωτερικο κουτι της κ μαλιστα ειχε κ μισικλεισμενη τη πλαστικη θηκη της χυμα μεσα σε ενα αντικλεπτικο κουτι οταν ειπα λοιπον στον υπαλληλο που ειναι η εξωτερικη συσκευασια μου ειπε την ακουσον ακουσον δικαιολογια οτι ηρθε ετσι απο το εργοστασιο (!) εγω λοιπον το ειπα εγω χυμα προιοντα δεν αγοραζω κ ετσι μου εφερε αλλη σφραγισμενη την επομενη μερα. τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

εγω μια μερα ειχα παει να αγορασω μια καρτα μνημης cf transend που εκανε τοτε ενα 50αρι βλεπω λοιπον εκπληκτος οτι η μνημη ηταν ασυσκευαστη χυμα χωρις το εξωτερικο κουτι της κ μαλιστα ειχε κ μισικλεισμενη τη πλαστικη θηκη της χυμα μεσα σε ενα αντικλεπτικο κουτι οταν ειπα λοιπον στον υπαλληλο που ειναι η εξωτερικη συσκευασια μου ειπε την ακουσον ακουσον δικαιολογια οτι ηρθε ετσι απο το εργοστασιο (!) εγω λοιπον το ειπα εγω χυμα προιοντα δεν αγοραζω κ ετσι μου εφερε αλλη σφραγισμενη την επομενη μερα. τι να πω...

Επρεπε να του πεις "ψιτ αδερφε, βαλε μισο κιλο τρανσεντ..ετσι για δοκιμη,,ναι ναι αυτο το ψιλοανοιχτο.." ..:whistle2:

Έγινε επεξεργασία από Jimaki MBG
Link to comment
Share on other sites

Τέταρτη εβδομάδα και ακόμα "περιμένω ενημέρωση από την κατασκευάστρια".

Η ΓΓΚ με ενημέρωσε πως η καταγγελία μου έχει ήδη προχωρήσει, ο Συνήγορος μου πρότεινε να προβώ σε επίσημη εξωδικαστική (σε πρώτη φάση) καταγγελλία, μόλις βρω ένα scanner για αντίγραφο ταυτότητας κ επόδειξης αγοράς θα το κάνω και αυτό.

Μακριά από το Πλαίσιο να σώσετε την ψυχή σας!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Εχω αγορασμενο σετ  πληκτρολογιο ποντίκι απο το πλαίσιο και αντιμετωπίζω πρόβλημα με το ποντίκι(κολλάει η ροδέλα και πολλες φορες δεν λειτουργεί). Το παρασταστικό αγοράς γράφει πάνω του Το προϊόν συνοδεύεται με 3 έτη εγγύση της Πλαίσιο Computers.

Θα ηθελα να ρωτησω τι σημαινει αυτό ; Μου το κάνουν αντικατάσταση με καινούργιο ή πρώτα θα πάει για επισκευή ή το στελνουν στο κατασκευαστή του προϊόντος;

 

 

Έγινε επεξεργασία από spinalgr1990
Link to comment
Share on other sites

Ότι έχεις να κάνεις με αυτούς και όχι με την αντιπροσωπεία ή τον κατασκευαστή του προϊόντος. Μόνο με αυτούς μιλάς. Από εκεί και πέρα τι θα κάνουν δεν το γνωρίζω, αλλά με ένα τηλέφωνο θα σου πουν οι ίδιοι :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτρεψτε μου να πω και γω την ταπεινη μου αποψη. Οσες φορες πηγα για RMA ,το τεχνικο τμημα εκανα τα αδυνατα συνατα να με βοηθησει , και απο αντικατασταση οι ανθρωποι μου αλλαζαν το προιον αμεσως . Βεβαια εχω παρατηρησει οτι οντος υπαρχουν καποια προιοντα στα ραφια τους που ειναι ανοιγμενα....

Έγινε επεξεργασία από def
διορθωση
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.