Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

κάπου πήρε το μάτι μου έναν κωδικό για γνωστό κινέζομάγαζο για τα V3 στα 19-20usd, αλλά δεν τον συγκράτησα. Το έχει δει κάποιος άλλος? 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=414135

 

Μηπως λες αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

για περάστε 

ακουστικά Xiaomi Piston V2 με κωδικό 9aeb04 βγαίνουν 10€

http://www.banggood....ne-p-82744.html

 

μια παραγγελία ανά πελάτη (όσα τεμάχια θέλετε) δουλεύουν και τα 2 warehouses (china - UK (το UK έχει ~2-3 ευρώ παραπάνω νομίζω το κάθε κομμάτι))

 

edit

 

by dobro

Έγινε επεξεργασία από p_under
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Xmmmmmmm  λες να πάρουμε αυτά τα v2 κ κανονίζουμε ένα ν3 θεματάκι για ομαδική και παζάρεμα;

 

Απλά ήλπιζα να μας κάνουν κάτι δυνατό για τα ν3 μιας και τα σκ***σαν με τις τιμολογήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε τι θέλετε να κάνουμε.. Το refund έγινε αλλά έχω μονο τα λεφτά αυτων που εστειλαν στη paypal, τα άλλα λογικά αύριο ή την πεμπτη θα εμφανιστούν στον λογαριασμό μου.

Εγώ για την τιμή των 10 ευρώ είμαι μέσα για v2 (μπορει ομως κ ο καθενας να τα παρει μονος του) αλλά είμαι μέσα κ για v3.

Οποτε αν είναι να τα κάνω refund όλα σε όλους κ βλέπουμε..

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ρώτησα τον υπεύθυνο επικοινωνίας του gearbest σε διπλανό φόρουμ για τα V3 
παίζουν στα $18.99 with coupon code xmearphone.

 

από 21.49USD

 

Δεν είναι κακή τιμή. Εγώ βέβαια τσίμπησα τα επιθυμητά κομμάτια V2 αλλά θέλω να δοκιμάσω και τα V3. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μέχρι την Κυριακή δεν μπορω να κάνω κ πολλά καθώς βρίσκομαι στο πατρικό μου κ μπαίνω απο κινητό.

Έχω στείλει βέβαια τα μηνύματα μου κ περιμένω απαντήσεις για τιμες. Καθώς οι προηγούμενες απαντήσεις τους με 19-20$/κομματι δεν ηταν καλη τιμή.

Αναφέρω για αυτούς που περιμένουν να τους κάνω refund οτι θα γίνει με την πρωτη ευκαιρία που βρεθώ σε υπολογιστή για να μην γίνει κανένα λάθος.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.