Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

xiaomi pistons v2 τέλος. Αν κατάλαβα καλά το πόσο που πληρώσαμε αναλογεί σε 17τεμάχια σύμφωνα με τον διορθωμένο τιμοκατάλογό τους.

Άρα είτε ο καθένας παίρνει επιστροφή χρημάτων είτε κάνουμε μαζική για v3 απο αλλού είτε v2 με την τωρινή τιμή.

Επειδή δυστυχώς τα καταστήματα για v2 & v3 είναι διαφορετικά (αν πρόσεξα καλά) δεν γίνεται να πάρουμε και απο τα δύο.

 

Εγώ όπως και να έχει θέλω δύο τεμάχια. Ότι αποφασίσετε για έκδοση είμαι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

όπα! 

εγώ είχα καταλάβει ότι θα στείλουν 17 κομμάτια στην τιμή παραγγελίας και όχι 30. δλδ θεωρούσα ότι θα πάρουμε ένα μερικό refund. αν όμως είναι 17 κομμάτια και τέλος τότε προφανώς και δεν νομίζω κανείς να θέλει. Εγώ τουλάχιστον δεν θέλω να δώσω παραπάνω χρήματα για τα V2. 

Έγινε επεξεργασία από p_under
Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάτι να μην είπα καλά.. Γράφω κ απο κινητό κ δεν βοηθάει καθόλου.

Για τα 270$ που δώσαμε ήθελαν να μας στείλουν 17 κομμάτια. Η τιμή των 15κομματιών πλέον είναι 235$ δλδ περιπου 15.5ευρω το ενα.

Αν μπορεί κάποιος να αναλάβει να κανει 3 λίστες όπως ξεκινήσατε (δεν θα έχω pc αυτές τις μέρες) για piston v2 στα 15.5 ευρώ/κομματι πρεπει να μαζευτούν 15 κομματια ή 16€ για 10 κομμάτια, piston v3 λογικά κοντά στο 20αρικο,ή refund για οποίον θελει.

Link to comment
Share on other sites

Αν ζητήσω να γίνει ένα νέο θέμα για της ομαδικές θα είμαι παράλογος ? εδώ μέσα χανόμαστε  και δεν πολλοί πιστεύω ότι το προσπερνάν το θέμα νομίζοντας οτι είναι παλιό , πάντως για V3 αν γίνει νέα ομαδική , μάλλον είμαι μέσα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν θέλετε ακόμα v2 πολλοι επειδή αυτές τις μέρες ενα site (ibuy** κάτι λεγεται) έβαλε τιμή 14.4$ το κομματι οπότε μπορω εύκολα να ζήτησω price match σε αυτή την τιμή ή ελάχιστα καλύτερη.

Τα 17 κομμάτια δεν είναι με 9€ το κομματι αλλά με 15.5€ δεν ξέρω αν έγινε κατανοητό αυτό. Στο σύνολο δώσαμε 270$ και αντί για 30 κομμάτια ήθελαν να στείλουν 17.

Καινουριο θέμα ομαδικής καλό είναι να ανοιξουμε οποτε αποφασίσει ο καθένας τι θέλει να πάρει (μιλάω για τα παιδιά που έχουν δώσει λεφτά) και μετα ξεχωρίζουμε και σπαμε σε νεο νήμα για ομαδικη για v3 για να μπορούν κ καινούριοι να συμμετάσχουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.