Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Γράψτε άλλη μία πόσο βγαίνει το τεμάχιο

και ένα link από το μοντέλο, plz & thanx~

 

Ψήνομαι για 3-4 τεμάχια.

 

Θα επιβεβαιώσω μόλις λάβω απάντηση σε αυτά που ρώτησα.

 

BasiliCeLew έχω την εντύπωση πως είσαι Βόλο;

Link to comment
Share on other sites

Γράψτε άλλη μία πόσο βγαίνει το τεμάχιο

και ένα link από το μοντέλο, plz & thanx~

 

Ψήνομαι για 3-4 τεμάχια.

 

Θα επιβεβαιώσω μόλις λάβω απάντηση σε αυτά που ρώτησα.

 

BasiliCeLew έχω την εντύπωση πως είσαι Βόλο;

Το τεμάχιο βγαίνει 9 ευρώ.

Αυτό είναι http://www.geekbuying.com/item/Original-XIAOMI-Piston-Earphone-Headphone-Headset-2nd-with-Remote---Mic-for-iPhone-iPod-Android-Device---Gold-330681.html

 

Είμαι από Πάτρα :)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@euaggelos71@zomg, πρέπει να μοιάζω με κανέναν φίλο σας αλλιώς δεν εξηγείται πως καταλήξατε ότι είμαι από την Θεσσαλονίκη και το Βόλο  :hehe:

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

@Spirosssss, Υπάρχει κάποιος τρόπος να σου στείλω πμ? :p

 

------------------------------------------------------------------------------------------------ 

BasiliCeLew επαρχια --> paid

bassplayer Αθηνα

p_under Επαρχια

swatoner Αθηνα

nikchris Αθηνα

taskos Αθηνα

Snips Επαρχια

anle Αθηνα

euaggelos71 Επαρχία

lgalkis Αθηνα --> paid

spirosssss Αθηνα

ydinopoulos Αθηνα  --> paid

  • Σύνολο: 20 κομμάτια (απομένουν 10)
  • DeadLine: 14 Απριλίου 2015 ή συμπλήρωση 30 κομματιών
  • Κατάστημα: Geekbuying
  • Προσφορά (?): 9ευρώ/κομμάτι
  • Για να δώσετε τα λεφτα πμ για να σας στείλω paypal ή λογαριασμό τράπεζας Πειραιώς.
Από ότι φαίνεται θα μαζευτούμε γρήγορα οπότε καλό είναι σιγά σιγά να αρχίσουμε. Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

@Spirosssss,http://prntscr.com/6o5f8d αν μπορείς κάνε την μαγκιά να μου στείλεις εσύ  :p

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BasiliCeLew επαρχια --> paid

bassplayer Αθηνα

p_under Επαρχια

swatoner Αθηνα

nikchris Αθηνα

taskos Αθηνα

Snips Επαρχια

anle Αθηνα

euaggelos71 Επαρχία

lgalkis Αθηνα --> paid

spirosssss Αθηνα

ydinopoulos Αθηνα  --> paid

felix

rexmundi Επαρχία  --> paid

ΙΣΩΣ:

zomg

ultrab

  • Σύνολο: 24 κομμάτια (απομένουν 6)
  • DeadLine: 14 Απριλίου 2015 ή συμπλήρωση 30 κομματιών
  • Κατάστημα: Geekbuying
  • Προσφορά (?): 9ευρώ/κομμάτι
  • Για να δώσετε τα λεφτά πμ για να σας στείλω paypal ή λογαριασμό τράπεζας Πειραιώς.
Παιδιά προς το παρόν ΚΛΕΙΣΑΜΕ την ομαδική. Αναμένουμε απάντηση πρώτα από @UltraB, και @zomg, Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να συμφωνήσουμε απο τώρα τον τρόπο αποστολής στους "επαρχιώτες". Ίσως να καταθέταμε από τώρα κάτι παραπάνω για έξοδα αποστολής;

 

Εγώ τελικά ενδιαφέρομαι για 2 κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

@Snips,  2 κομμάτια έγινε  :T: 
@zomg,  3 κομμάτια μας αρκούν για 30 αν επιβεβαιώσει ο UltraB τα 2 κομμάτια. Μετά βλέπουμε...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Η τιμή των ακουστικών περιλαμβάνει και τα μεταφορικά για τα άτομα που είναι στην επαρχεία για να έχουμε όλοι μια δίκαιη τιμή. Από την στιγμή που κάποιος δεν έφερε αντίρρηση το προχώρησα έτσι.
 
Η συμμετοχή ανά ακουστικό είναι 25-40 λεπτά (ανάλογα την ισοτιμία που θα αγοραστούν). Προφανώς αν κάποιος δεν θέλει απλά δεν τα δίνει, ή του επιστρέφονται μετά την πραγματοποίηση της αγοράς. Στην χειρότερη ισοτιμία τα μεταφορικά θα φτάσουν ακριβώς για 5-6 άτομα (από επαρχία) και στη καλύτερη περίπτωση θα μπορέσουμε ακόμα και στην Αθήνα να σταλούν ανά περιοχές για να είναι κοντά σε όλους.
 
Η αποστολή θα γίνει με συστημένο δέμα ΕΛΤΑ (έχει tracking number) για να κρατηθεί το κόστος χαμηλό.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Θεωρητικά μαζευτήκαμε, οπότε όσο πιο γρήγορα μαζευτούν τα λεφτά τόσο το καλύτερο. Αν τελειώσουμε σε 1-2 μέρες θα ήταν άψογο για να τα πάρουμε γρήγορα :D 
 
 
BasiliCeLew επαρχια --> paid
bassplayer Αθηνα
p_under Επαρχια
swatoner Αθηνα
nikchris Αθηνα
taskos Αθηνα
Snips Επαρχια
anle Αθηνα
euaggelos71 Επαρχία
lgalkis Αθηνα --> paid
spirosssss Αθηνα
ydinopoulos Αθηνα  --> paid
felix
rexmundi Επαρχία  --> paid
zomg Επαρχία
ultrab
md1032 Αθήνα

  • Σύνολο: 30 κομμάτια (απομένουν 0)
  • DeadLine: 14 Απριλίου 2015 ή συμπλήρωση 30 κομματιών
  • Κατάστημα: Geekbuying
  • Προσφορά (?): 9ευρώ/κομμάτι
  • Για να δώσετε τα λεφτά πμ για να σας στείλω paypal ή λογαριασμό τράπεζας Πειραιώς.

Παιδιά  ΚΛΕΙΣΑΜΕ την ομαδική. Αναμένουμε απάντηση πρώτα από @UltraB, και προχωράμε!

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αναμένω paypal να πλερώ. Ας το κλείσουμε εδώ γιατί θα τραβήξει πολύ κ ίσως δουν την λάθος τιμή.

Εεε 100 φορές προσπάθησα δεν μπορείς να δεχτείς :p Στείλε μου πμ

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Εεε 100 φορές προσπάθησα δεν μπορείς να δεχτείς [emoji14] Στείλε μου πμ

Κάτι έχει χεστει πάνω του γιατί τώρα δεν μπορώ να στείλω κ γω [emoji14]

Στείλε στο μαιλ μου spiroszwhs@gmail.com

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Spirosssss, Επιτέλους στο έστειλα!! (στο mail :p ) μου φαίνεται απίστευτο :D

 

@MD1032, δυστυχώς έκλεισε, μπορούσαμε μέχρι 30 κομμάτια να παρουμε.

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

@BasiliCeLew το γνωρίζω απλά στην περίπτωση που κάποιος δεν μπορέσει/θελήσει τελικά και γίνεται φυσικά... Έγινε επεξεργασία από MD1032
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@MD1032, μιας και σε όσους το είπα στην αρχή ψήθηκαν και μου είπαν ναι αλλά μετά μου έριξαν άκυρο, σε "βάζω στο παιχνίδι".

Ελευθερώνω 1 τεμάχιο, οπότε αν δεν προηγείται κάποιος, έχεις σειρά ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.