Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Παιδιά μόλις επέστρεψα, προχωράμε με τα 10 κομμάτια που μαζεύτηκαν ή θέλετε να μαζευτούμε περισσότεροι μπας και τα πάρουμε σε καλύτερη τιμή;

 

Εκκρεμή απάντηση σχετικά με το αν γίνεται στα άτομα από επαρχεία να σταλούν κατευθείαν σε αυτούς τα ακουστικά.

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

εχουμε περιθωριο για την ημερομηνια?

 

BasiliCeLew επαρχια

bassplayer Αθηνα

p_under Επαρχια

swatoner Αθηνα

nikchris Αθηνα

taskos Αθηνα

Snips Επαρχια

anle Αθηνα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εχουμε περιθωριο για την ημερομηνια?

 

 

Δεν υπάρχει περιθώριο για την ημερομηνία.

 

Εμείς αποφασίζουμε πότε το κλείνουμε και καπάκια θα ζητήσω τιμή (μια καλύτερη προφανώς) για τα κομμάτια που θα μαζευτούν μέχρι τότε. Λογικά όσοι περισσότεροι θα είμαστε τόσο καλύτερη τιμή μπορούμε να πάρουμε.

 

Θα βγάλω φωτογραφία την καινούρια προσφορά και το chat της συζήτησης γιατί θέλω να είναι αξιοκρατικά όλα και σωστά.

 

Edit:  Ξέρει κάποιος αν το GearBest έχει τα αυθεντικά Pistons; Κατά καιρούς βγάζουν ακαταμάχητες προσφορές γιατί όχι και τώρα; :p

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έφαγα άκυρο σχετικά με το να τα στείλουν κάποια κομμάτια ξεχωριστά.

 

Τώρα αν συμφωνείται και οι υπόλοιποι μπορεί απλά ο καθένας να δώσει 0.30 ευρώ επιπλέον σε κάθε ζευγάρι ακουστικά για να καλυφθεί το κόστος αυτό από εμάς όλους μαζί για να μην φανεί μεμονωμένα.

 

Ζήτησα για 15 κομμάτια τιμή 14,5$/κομμάτι, για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

αν κάνουν μεγάλο πακέτο σταλθούν όλα μαζί σε μία διεύθυνση, αυξάνεται η πιθανότητα να περάσει τελωνείο και εκεί που θα κερδίζαμε 2-3-4€ θα δώσουμε αρκετά παραπάνω για να τα πάρουμε τελικά. 

 

 

(νομίζω) 

Link to comment
Share on other sites

αν κάνουν μεγάλο πακέτο σταλθούν όλα μαζί σε μία διεύθυνση, αυξάνεται η πιθανότητα να περάσει τελωνείο και εκεί που θα κερδίζαμε 2-3-4€ θα δώσουμε αρκετά παραπάνω για να τα πάρουμε τελικά. 

 

 

(νομίζω) 

 

Από άποψη μεγέθους του πακέτου θα είναι όσο ένα 10άρι τάβλετ, και σε βάρος σαν να μας έστελναν 2 τέτοια. Έχω πάρει (το πιο βαρύ) 3 tablet στο ίδιο πακέτο και δεν είχα πρόβλημα. (ακριβώς 2 κιλά)

 

Τώρα αν πιστεύετε ότι καλύτερα είναι να το σπάσουμε στη μέση, θα τους το πω.

 

Σχετικά με τις ξεχωριστές αποστολές μου έστειλαν αυτό http://prntscr.com/6n7354 δεν απάντησαν ξεκάθαρα.

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά  :)  μπορώ να συμπεριληφθω και εγώ για ένα κομμάτι;  είχα τα piston I τα ασημένια και τα έδωσα,  θα με ενδιεφεραν τα piston II σε χρυσά ή λευκά,  βρίσκομαι Θεσσαλονίκη  :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους, εγώ τελικά θα πάρω 3 κομμάτια αλλά με την προϋπόθεση ότι θα πάρουμε τα V3. 
Τα βρήκα στο ibuygou στα 25$ = ~23€ αν καταφέρουμε και μαζευτούμε και μας τα κάνουν 20€ οκ, ειδάλλως δεν θα κάτσω να σκάσω και για τα 3 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και ένα ευχάριστο λάθος από το Geekbuying :)

http://prntscr.com/6nl2i4

 

Αντί για 235 ευρώ το έβαλαν 135. Αυτό σημαίνει 9 ευρώ ανά ζευγάρι. Νομίζω αξίζει να το δοκιμάσουμε :D

 

Και το μήνυμα από αυτούς για την προσφορά : http://prntscr.com/6nl661

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.