Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά μια ενημέρωση απλη.

Η αποστολή ειναι ακόμα σε κατασταση προώθησης, μίλησα με ενα υπάλληλο κ μου είπε οτι είχαν διακοπές και οτι θα αρχίσουν σιγά σιγά τώρα να στέλνουν τις παραγγελίες. Το θετικό είναι οτι κανένας δεν είπε τπτ για ακύρωση της.

Edit:Αν πάνε όλα καλά, όσο αφορα τις αποστολές τα λεφτά π έμειναν καλυπτουν όλα τα ατομα από επαρχεία καθώς κ να γίνουν 3 αποστολές ανάλογα πως βολευει στην Αθηνα.

--------------------------------

Δεύτερον xiaomi pistons 3 στα 20.40$ προσφορά απο αυτους παλι. Xiaomi powerbank η καλύτερη τιμή ειναι καπου στα 15.8$ απο gearbest αλλά μου ειπαν οτι για κάθε 10 θα μου δώσουν δώρο 1 οποτε καθώς θα μπει κ αυτό το κομματι στην ομαδική (αν γίνει) παει συμμετοχη 14.3$ πανω κάτω ανα powerbank. Και τελευταια άσχετο βέβαια με τα αλλά είναι ομαδική αγορά για το elephone p6000 με τιμή 113$ ανα κομματι.

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τον φαγαμε, σήμερα μου στέλνουν email οτι θα στειλουν 17 κομματια. Τους ζήτησα εξηγήσεις κ λοιπα κ μου ειπαν οτι δεν μπορούν να το δώσουν σε αυτή τη τιμή και το διόρθωσαν. Τους ανεφερα οτι είναι απαράδεκτο να με ενημερώνουν με αυτό το τρόπο μετα απο 6 μέρες που πραγματοποίηθηκε η αγορά.

Μίλησα με τον μάνατζερ τους μεσω live chat και μου είπε οτι τ κατάστημα δεν μπορεί να καλύψει τέτοια χασουρα απο το λάθος ενος υπαλλήλου οτι και καλά ηδη επέβαλε κυρώσεις σε αυτον για το λάθος του. Κ το μονο που μπορεί να κανει είναι refund και να μας ζητήσει συγγνώμη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είμαι μέσα για τα 3 :)

Οποίος θέλει τα λεφτά πίσω μου στέλνει σε πμ email paypal ή λογαριασμό Πειραιώς κ μόλις γίνεται το refund τα στέλνω κ σε εσάς.

Προσοχή: Αυτοι που έδωσαν λεφτα με paypal τα γυριζω μονο σε paypal κ αυτοι που έδωσαν μέσω τραπεζας θα τα πάρουν μονο μέσω τράπεζας.

Αυτοί που δεν έχουν Πειραιώς κ μου έστειλαν απο τράπεζα μου στέλνουν για να τα κανονισουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνα παζάρια τώρα που είναι νωρίς οτι έχουμε νεύρα και σκεφτομασταν για μελλοντικές ομαδικές αλλα απογοητευτηκαμε και αλλους παππαδες τέτοιους κλπ κλπ να μας κοψουν μπόλικα [emoji14]

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μέσα για οτιδήποτε "καλό" σε "καλή" τιμή.

 

Αν αυτά τα 17 τα παραγγείλετε, εννοείτε μένω απ' έξω

γιατί είμουν ο πρωτελευταίος που έβαλα τα χρήματα.

(εκτός αν αποσυρθούν πολλοί και μείνει χώρος για μένα)

 

Τα χρήματα δεν τα αποσύρω, περιμένω νέα σας

για καινούργια παραγγελία. (με μηδέν άγχος/βιασύνη)

Έγινε επεξεργασία από zomg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα ήθελα να πάρω και τα 2 versions δηλαδή και τα 2 κομμάτια V2 στα 9€ αλλά και άλλα 2 κομμάτια V3 (ανάλογα την τιμή βέβαια) συμπληρώνοντας χρήματα φυσικά. το είχα πει από την αρχή ότι ήθελα V3 και ότι μόνο λόγο τιμής θα έπαιρνα τα v2. 

Έγινε επεξεργασία από p_under
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.