Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

θα μπορούσες να επιβεβαιώσεις την τιμή? 

 

Αν επιβεβαιώσω την τιμή κατά 99% θα το αλλάξουν καθώς στο τίτλο γράφει 235$.  Έτσι όμως αν κάνουμε κατευθείαν την αγορά με paypal λογικά θα το αφήσουν όπως είναι. 

 

Λέω λογικά γιατί είχα πετύχει κάτι παρόμοιο στη σελίδα τους λάθος τιμή (-80 ευρώ) κινητού και από 130 το πήρα 50. Το κινητό ήρθε κανονικά, μετά από λίγα λεπτά όμως είχαν διορθώσει τη τιμή.

 

Εγώ είμαι της άποψης να γίνει checkout σε αυτή την τιμή. Υπάρχει ασφάλεια από paypal για τα χρήματα μας αλλά και η σελίδα (κατα την γνώμη μου) είναι από τις πιο σοβαρές της κατηγορίας της, οπότε στην χειρότερη μας ρίχνουν ένα άκυρο.

 

@lgalkis, Υπάρχουν 3 κομμάτια ακόμα διαθέσιμα για να κλείσουμε τα 15, οπότε χωράς.

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι να βρει αυτος που το οργανωσε ποια ακουστικα (v2, v3) μαγαζι και ημερομηνια και να δωσει τελικο deadline.

 

Εγω ειμαι μεσα για 2 οτι και να παρετε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα ακουστικά είναι τα v2.1 
 
Περιμένουμε να μαζευτούν 30 κομμάτια γιατί έχουμε ξεπεράσει τα 15 για να κάνουμε 2 φορές την παραγγελία.
 
BasiliCeLew επαρχια
bassplayer Αθηνα
p_under Επαρχια
swatoner Αθηνα
nikchris Αθηνα
taskos Αθηνα
Snips Επαρχια
anle Αθηνα
euaggelos71 Επαρχία
lgalkis Αθηνα
spirosssss Αθηνα
ydinopoulos Αθηνα

 

  • Σύνολο: 21 κομμάτια (απομένουν 9)
  • DeadLine: 14 Απριλίου 2015 ή συμπλήρωση 30 κομματιών
  • Κατάστημα: Geekbuying
  • Προσφορά (?): 9$/κομμάτι

Τονίζω ότι το μαγαζί δεν δέχεται να κάνει αποστολές σε ξεχωριστές διευθύνσεις. Με την σημερινή ισοτιμία paypal βγαίνει περίπου 8,7 ευρώ/ κομμάτι.

 

Προτείνω (προφανώς πρέπει να συμφωνήσουν όλοι) να δώσουμε 9 ευρώ ακριβώς ώστε να υπάρχει δυνατότητα δωρεάν αποστολής για 6-7 άτομα του Λάμπη που βρίσκονται σε επαρχεία ώστε να βγει σε όλους το κόστος ίδιο ή τουλάχιστον εκεί κοντά.

 

Το φθηνότερο κόστος αποστολής (με tracking number) είναι 1.5 ευρώ αυτή την στιγμή (με ΕΛΤΑ).

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οκ εγώ επιβεβαιώνω πάλι ότι θέλω σίγουρα 2 κομμάτια από τα V2.1, είμαι επαρχία. 
Αν κάποιος δεν συμφωνεί να δώσει τα 0.3€ παραπάνω είναι απόλυτα κατανοητό. 

(προφανώς δεν έχω πρόβλημα εγώ να δώσω τα 0.3€ παραπάνω   :whistling:  :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια :)  ευχαριστώ @BasilCeLew  για  την αποδοχή και να προσθέσω ότι σε τέτοια εξαιρετική τιμή ένα ακόμη το ήθελα,  επίσης για να είμαι και εντάξει πες με ποιο τρόπο μπορώ να έρθω σε επαφή ώστε να δώσω το ποσό άμεσα.  :)

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την συλλογή των χρημάτων, αν συμφωνούν όλοι μπορώ να μαζέψω εγώ τα λεφτά έχω όμως μόνο paypal και Πειραιώς.

 

Σε περίπτωση που δεν βολεύει μπορεί να μπει κάποιος υπεύθυνος από Αθήνα (όπου είναι και οι περισσότεροι ενδιαφερόμενοι) για να τα μαζέψει εκείνος. 

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη εάν είσαι συμπολιτης  :) βρισκόμαστε και σου δίνω τα χρήματα,  ή στον λογαριασμό Πειραιώς κατάθεση,  δυστυχώς PayPal δεν υπάρχει για να εξυπηρετησω την κατάσταση  :(

Link to comment
Share on other sites

@euaggelos71,  Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα τότε, κανονίζουμε όπως βολεύει και τους δυο μας. :D

Στείλε μου προσωπικό μήνυμα για τα υπόλοιπα.

 

Τα λεφτά ξεκινάμε από τώρα να τα μαζέψουμε ή μετά το deadline?

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.