Jump to content



Power bank


Recommended Posts

Το μηχανάκι είναι απλά απίστευτο.

Με έσωσε πραγματικά σε πρόσφατο ταξίδι, GPS ολη τη μέρα.

Δε θυμάμαι καν πόσες φορτίσεις του έκανα του κινητού (nexus 5) συνολικά, η μπαταρία του δεν τελειώνει.

post-83-1416078578,485_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι να αγορασω ενα Xiaomi power bank αυτο στο merimobiles ειναι το γνησιο ? γιατι στα 22 δολαρια πιστευω ειναι οτι πρεπει , και κατι ακομα επειδη ζαχαρωνω και ενα ζευγαρι Xiaomi piston να τα παρω μαζι η καλυτερα να ερθουν ως 2 πακετα ?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι να αγορασω ενα Xiaomi power bank αυτο στο merimobiles ειναι το γνησιο ? γιατι στα 22 δολαρια πιστευω ειναι οτι πρεπει , και κατι ακομα επειδη ζαχαρωνω και ενα ζευγαρι Xiaomi piston να τα παρω μαζι η καλυτερα να ερθουν ως 2 πακετα ?

Αν το λες για το τελωνείο, δεν υπάρχει φόβος. Το πακέτο θα είναι < 50$, δεν περνάει τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

Αν το λες για το τελωνείο, δεν υπάρχει φόβος. Το πακέτο θα είναι < 50$, δεν περνάει τελωνείο.

Για το τελωνειο δεν φοβαμαι τοσο λογο αξιας περισσοτερο με ενδιαφερει να ειναι το γνησιο και οχι καμια ψευτοκοπια γιατι στην τιμη που ειναι τωρα δεν νομιζω να αξιζει να μπλεξω με αποστολη πισω ωστε να παρω refund

----EDIT---

Mιλησα με το live chat τους μου ειπε οτι ειναι το γνησιο και αν εχω οποιαδηποτε αμφιβολεια θα με αυτο που θα μου στειλουν θα αναλαβουν αυτοι τα μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Για το τελωνειο δεν φοβαμαι τοσο λογο αξιας περισσοτερο με ενδιαφερει να ειναι το γνησιο και οχι καμια ψευτοκοπια γιατι στην τιμη που ειναι τωρα δεν νομιζω να αξιζει να μπλεξω με αποστολη πισω ωστε να παρω refund

Μα είτε τα πάρεις ως ένα πακέτο είτε ως δύο, πάλι δε θα έχεις το ίδιο θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Μα είτε τα πάρεις ως ένα πακέτο είτε ως δύο, πάλι δε θα έχεις το ίδιο θέμα;

Δικο μου λαθος οντως για καποιο λογο μου ειχε βγαλει μεταφορικα με DHL Οποτε εφευγε πανω απο 50 ευρω βαζοντας free ship ειδα το λαθος μου

Link to comment
Share on other sites

Για το τελωνειο δεν φοβαμαι τοσο λογο αξιας περισσοτερο με ενδιαφερει να ειναι το γνησιο και οχι καμια ψευτοκοπια γιατι στην τιμη που ειναι τωρα δεν νομιζω να αξιζει να μπλεξω με αποστολη πισω ωστε να παρω refund

----EDIT---

Mιλησα με το live chat τους μου ειπε οτι ειναι το γνησιο και αν εχω οποιαδηποτε αμφιβολεια θα με αυτο που θα μου στειλουν θα αναλαβουν αυτοι τα μεταφορικα

Καλημερα , να ρωτησω κατι;

Παντα φιλικα

Τοσοι το τσιμπησαμε απο δω, οι περισσοτεροι απο merimobiles, υπηρχε καποιο οφελος να πει εστω και ενας ψεμματα οτι δν παρελαβε το γνησιο;

Θελω να πω, οτι εγω προσωπικα, οταν βλεπω οτι 5-10 το πηραν απο καπου, θα το παρω και εγω απο κει με κλειστα ματια

Link to comment
Share on other sites

Λίγο δύσκολο να μη στείλει το γνήσιο πχ merimobiles και συναφή. Απο ebay όμως υπάρχει πιθανότητα να μην είναι το γνήσιο.

Το θέμα είναι πότε θα στείλουν τις παραγγελίες απο merimobiles κυρίως.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.