Jump to content



Super PI 1M Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

ρε τον απατεωνα....!!!!!!:blink:

ρωταει αν θα κανει 21.χχχ και μετα bencharei 100Μηζ παραπανω...σε ενα zombie .cpu!!!

θα θελα να ξερα αν ο πρηγουμενος εμαθε τι απεγινε το καμαρι του....(για το cpu λεω):D

voudas εχω εναν 8088 και 386...θες κανεναν???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,4k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΝTG

ρε τον απατεωνα....!!!!!!:blink:

ρωταει αν θα κανει 21.χχχ και μετα bencharei 100Μηζ παραπανω...σε ενα zombie .cpu!!!

θα θελα να ξερα αν ο πρηγουμενος εμαθε τι απεγινε το καμαρι του....(για το cpu λεω):D

thanks guys ^^

χεχε , απλα εγινε μια διαφορετικη προσεγγιση στο OC (1 multi επανω + πιο χαμηλα τις μνημες) και αρκετο tweaking.

οσο για τον προηγουμενο ειμαι σιγουρος οτι δεν ασχολειται καν με OC... :D. απλα εστειλε ενα PC αγγλια, στην μεταφορα επεσε η ψυκτρα με το CPU και κατεληξε οπως κατεληξε το CPU ;)

mission 2 : 32m...

WR 19:02 @ ~3880.

εχω δοκιμασει μεχρι 3850 και ειμαι οκ :/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 05:48]

thanks guys ^^

χεχε , απλα εγινε μια διαφορετικη προσεγγιση στο OC (1 multi επανω + πιο χαμηλα τις μνημες) και αρκετο tweaking.

οσο για τον προηγουμενο ειμαι σιγουρος οτι δεν ασχολειται καν με OC... :D. απλα εστειλε ενα PC αγγλια, στην μεταφορα επεσε η ψυκτρα με το CPU και κατεληξε οπως κατεληξε το CPU ;)

mission 2 : 32m...

WR 19:02 @ ~3880.

εχω δοκιμασει μεχρι 3850 και ειμαι οκ :/

Ειναι ετοιμο το κτηνος με τις τρεις βαθμιδες;Ποτε προβλεπεις να το δοκιμαζεις πανω στον FX????? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil

Ειναι ετοιμο το κτηνος με τις τρεις βαθμιδες;Ποτε προβλεπεις να το δοκιμαζεις πανω στον FX????? :D

Δεν χρειαζεται......:D.....θα εχουμε ρυθμιζομενης ροης αζωτο...:D

Link to comment
Share on other sites

είμαι πλέον ένας .....23αρης :)

αφού έδωσα μπόλικο ρευμα στον 780 ES ....και με νερό φυσικα διοτι δεν διαθέτουμε κατι καλυτερο.....:( και με το Vcca γυρω στα 2,3 Volt ( πάντα ακολουθώντας πιστά τα mods του hipro5 για τον CT -479):worship:

post-1787-1416072459,5983_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

holy holy holy Βαγγο , για το μαξ ποστ 1.74 :D για το 3860~ run πόσο ? :D .

εντελως για πλακα εκανα το 4ghz, μαλιστα με την πρωτη δοκιμη εκανα και validate,

εδωσα λιγο vcore και χωρις multiproccessor για να μπορεσω να εχω τις χαμηλοτερες δυνατες temps (~192 απο DFI δηλ -63 περιπου στο CPU), μπορω να δοκιμασω 1.8-1.82V που τα ακουει κανονικα το CPU χωρις να θυσιασω πανω απο 2-3 βαθμους idle για να παω για 4100 (?).

τωρα επειδη για μεγαλα HTT αρχηζουν τα ψιλοκουλα του coldbug δινο αρκετο vcore χωρις να μου δημιουργει προβλημα σε σταθεροτητα

ενδεικτικα για εδω δινω 1.8

Link to comment
Share on other sites

Τάσο, ο Dothan σου είναι πατάτα, ή τον πας με το μαλακό; Γιατί 3.2 με πρόμυ όταν ο γιατρός έχει 3.1 με νερό, μου φαίνεται λίγο περίεργο.

Εκτός κι αν μου διαφεύγει κάτι, οπότε συγχωρήστε την άγνοιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 04:12]

Τάσο, ο Dothan σου είναι πατάτα, ή τον πας με το μαλακό; Γιατί 3.2 με πρόμυ όταν ο γιατρός έχει 3.1 με νερό, μου φαίνεται λίγο περίεργο.

Εκτός κι αν μου διαφεύγει κάτι, οπότε συγχωρήστε την άγνοιά μου...

Καταρχήν είμαι 3,35GHZ benchable.

....και φυσικά όπως έγραψε και ο "haris1984"

O δικός μου είναι ο M740 1.73GHZ....και του doctor είναι ο M780ES 2.26GHZ.

Οπως καταλαβαίνεις...μιλάμε ήδη για 94% overclock.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.