Jump to content



Speedtests - μετρήστε τις συνδέσεις σας!


acct

Recommended Posts

Όποτε θέλετε να κομπάσετε για τη σύνδεσή σας ή να γκρινιάξετε για την κατάντια της, αυτό το θέμα θα σας περιμένει!

Προαιρετικά, μπορείτε να συμπληρώσετε για μελλοντική αναφορά και

Περιοχή:

Κόστος:

Data cap:

Αν αναζητάτε κάτι πιο ειδικό, μην ξεχνάτε

http://www.thelab.gr/internet-and-networking/vdsl-thread-moirasteite-ton-pono-kai-tin-116511.html

http://www.thelab.gr/internet-and-networking/taxytites-mobile-internet-3g-4g-136238.html

Βγάλτε τις μεζούρες! :devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ζωγράφου Αττικής, VDSL2 από υπαίθριο κατανεμητή.

HOL, 36€ μαζί με 700 λεπτά για σταθερά και κινητά.

3620378631.png

πριν κατι μηνες με ειχανε παρει τηλεφωνο για ανανεωση του συμβολαιου , μου ριξανε την τιμη 3-4 ευρο , και δωσανε αλλα 300 λεπτα προς κινητα . Aν δεν κανω λαθος τωρα δινω γυρο στα 30ε ....

παιζει στην περιοχη μου να μην ειχε VDSL και να μην μου το προτινε , η να του παρει ο εξ'αποδο ?

3653952054.png

Link to comment
Share on other sites

tzrjEg.jpg

Δυστυχώς είναι στο γραφείο και όχι στο σπίτι... Στο σπίτι τα πράγματα είναι τραγικά και απλά ελπίζω κάποια στιγμή πριν πεθάνω να έρθει vDSL και στην ακριτική Νέα Ιωνία - Αττικής... :( :( :(

post-1109-1416078635,6046_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tzrjEg.jpg

Δυστυχώς είναι στο γραφείο και όχι στο σπίτι... Στο σπίτι τα πράγματα είναι τραγικά και απλά ελπίζω κάποια στιγμή πριν πεθάνω να έρθει vDSL και στην ακριτική Νέα Ιωνία - Αττικής... :( :( :(

Ν. Ιωνια εισαι μακρια απο τον ΟΤΕ να υποθεσω; Θυμαμαι οτι εσκαψαν οπτικες ινες πριν 2-3 χρονια στην ηρακλειου και μετα απο λιγο εγινε διαθεσιμο και vdsl.

Link to comment
Share on other sites

Ν. Ιωνια εισαι μακρια απο τον ΟΤΕ να υποθεσω; Θυμαμαι οτι εσκαψαν οπτικες ινες πριν 2-3 χρονια στην ηρακλειου και μετα απο λιγο εγινε διαθεσιμο και vdsl.

Έχεις δίκιο ότι έχουμε, εννοούσα να έχουμε από τα ΚΑΦΑΟ... :hm:

Ναι δυστυχώς είμαι μακριά... ήμουν στα 50 μέτρα από τον ΟΤΕ αλλά μετακόμισα (Big mistake) και τώρα σύμφωνα με τα στατιστικά είμαι στα 2+ χιλιόμετρα...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο ότι έχουμε, εννοούσα να έχουμε από τα ΚΑΦΑΟ... :hm:

Ναι δυστυχώς είμαι μακριά... ήμουν στα 50 μέτρα από τον ΟΤΕ αλλά μετακόμισα (Big mistake) και τώρα σύμφωνα με τα στατιστικά είμαι στα 2+ χιλιόμετρα...

Δεν υπαρχει καφαο κοντα σου; Περα απο τον οτε και η wind δινει απο καφαο. Ειχα αρχικα cyta και δεν πηγαινε πανω απο 30/3 και οταν αλλαξα σε wind κατευθειαν ειδα 40/10. Βεβαιως ειμαι κοντα στον οτε οποτε φανταζομαι οτι το διλημμα καφαο - Α/Κ δεν εχει σημασια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καφαο κοντα σου; Περα απο τον οτε και η wind δινει απο καφαο. Ειχα αρχικα cyta και δεν πηγαινε πανω απο 30/3 και οταν αλλαξα σε wind κατευθειαν ειδα 40/10. Βεβαιως ειμαι κοντα στον οτε οποτε φανταζομαι οτι το διλημμα καφαο - Α/Κ δεν εχει σημασια.

Το ΚΑΦΑΟ είναι έξω από το σπίτι... Νέα Ιωνία δεν δίνει ΚΑΝΕΙΣ από ΚΑΦΑΟ... και λογικό αφού δεν υπάρχει η υποδομή...

Σε βλάβη που είχα πάνω στην κουβέντα για vDSL ο τεχνικός μου είχε πει ότι είχαν ξεκινήσει τις διαδικασίες για να μπει αλλά λόγο κρίσης σταμάτησαν... :( :( :(

Τι να πω... γκαντέμης... :magic:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα γυρνάω σπίτι θα ποσταρω και γω να γελάσουμε με την 3 αρα γραμμή ( ετοιμάστε ποπ κορν ) [ κάποτε πριν 3 χρόνια έπιανα 6.5 με 7 mbps )

καταραμένη Κέρκυρα, ωραία για διακοπές, σκ@τ@ σε υποδομές ( και ναι ειμαι Κερκυραίος και φαντάρος εδώ )

EDIT:

Περιοχή: Κέρκυρα - λίγα χιλιόμετρα έξω από το κέντρο

Κόστος: ~ 45-50 ευρώ το 2μηνο

Εταιρεία: Forthnet

με fastpath

attachment.php?attachmentid=63306&stc=1&d=1406633897

Γιατί τόσο τραγικά τα πράγματα βρε παιδιά ;

post-28690-1416078635,9331_thumb.png

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.