Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

ωραια ωραια. προσπαθησα να ειμαι προσεκτικος γενικα, τα αποτελεσματα αναμενομενα εκει κατα το τελευταιος.....

στο δευτερο ρε σεις σορρυ μπερδευτηκα, νομιζα θα ξεκιναγαμε αντιστροφα απο το αποτελεσμα του πρωτου γι αυτο περνουσα γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία βραδυά παίδες τα λέμε την επόμενη φορά :flex:

Ωραία, πραγματικά - όσοι ποιο πολύ μαζευόμαστε τόσο ποιο ενδιαφέρον.

Ο δεύτερος αγώνας, παρ' όλα τα μπερδέματα ήταν "όλα τα λεφτά"! Το να να έχεις μόνιμα αντιπάλους μπροστά σου (και όχι καλαμιά στον κάμπο) και μάλιστα ποιο αδύναμους από σένα καθιστά τον αγώνα πολύ ενδιαφέρον!:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

ναι, συγγνώμη, είχα νευριασει απ'την προπροηγουμενη στροφη που με βγαλέ ο Samael εξω, και ήρθα φορτσάτος.

Ναι απλά έχουμε πει λίγο προσοχή , ιδιαιτερα τώρα με τα damage.

Ήταν ο 1ος γύρος.

Παρατάμε δουλειές και υποχρεώσεις για λίγο χαβαλέ μια φορά την εβδομάδα.

Ήσουν ξεκάθαρα πίσω μου και με εμβόλισες.

Τέσπα , την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν κατάλαβες. Ζήτησα απλά να είμαστε πιο προσεχτικοί.

Προσωπικά στήθηκα από τις 21:30 (όπως κ οι περισσότεροι) αφήνοντας υποχρεώσεις έχοντας κάνει και Practise, οπότε όλα πάνε στράφι από τέτοιες ενέργειες. Φυσικά δεν παώ για πρωτάθλημα αλλά αν στον 1ο γύρο σε πετάνε έξω, ε είναι εκνευριστικό.

Τέσπα ζήτησες συγγνώμη οπότε τέλος.

Link to comment
Share on other sites

θελει παντως προσοχη στα προσπερασματα...αν δεν καθαρισει το τοπιο μπροστα μου και να ειμαι σιγουρος οτι ολα θα πανε καλα, δεν προσπερναω, περιμενω λιγο

ενα ωραιο/καθαρο προσπερασμα μου εκανε ο Vasmoulakis στον πρωτο αγωνα,συναινεσα κι εγω οπως ωφειλα,δεν ανοιξε μυτη :T:

τα αποτελεσματα του πρωτου αγωνα:

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0-108.png

Ο Αkis οπως πληροφορηθηκα τον απαξαν οι εξωγηινοι, λιγο πριν το τελος, ενω ηταν πρωτος

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

2ος αγώνας:

Όταν τερματίσουμε όλοι στον 1ο αγώνα θα ψηφίσουμε για restart.

Στο restart ο 1ος γύρος θα είναι πάλι γύρος σχηματισμού κατά τη διάρκεια του οποίου όλοι θα πάρουν τις θέσεις τους ανάλογα με το τι τερμάτισαν στον 1ο αγώνα. Ο 1ος θα πάει τελευταίος, ο 2ος πρότελευταιος .. o τελευταίος θα πάει πρώτος κλπ.

σορρυ επανερχομαι στο θεμα... ειπατε κατι στο teamspeak και αυτο αλλαξε? η μπερδευτηκα καπου εγω? η εγινε τελικα αυτο και δε το πηρα καν χαμπαρι :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.