Jump to content



Recommended Posts

Το γνωστό και μη εξαιρετέο ποδοσφαιράκι, κυκλοφορεί στις 28 Σεπτεμβρίου. Ανανεωμένο φαίνεται, αλλά μιας και η ΕΑ μας έχει συνηθίσει σε κακοτοπιές, who knows? 

Παρόλα αυτά...

Spoiler

image.png

pre-loading 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 λίρες για το FIFA 19?? ....ε όχι.

 

Προφανώς και θα το αγοράσω κάποια στιγμή αλλα όχι σε αυτή τη τιμή.

Το demo δε με ενθουσιάσε αλλά οι 100-200 ώρες είναι εγγυημένες. Τα βγάζει τα λεφτά του το παιχνίδι.

 

BTW η άμυνα γιατί έγινε τραγικά εύκολη στο 19? Που είναι ρε το 17 που ήθελε ψυχραιμία σαμουράι για να αμυνθεις...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλει τα κόλπα του. Όταν το παίξω αύριο θα έχω καλύτερη άποψη. :) 

Πέρυσι το πήρα ίδια εποχή με 38.5€ ... Όσο πάει και ανεβαίνει... Έπαιξε και 40 αλλά δεν το πρόλαβα. 

 

Έτσι και αλλιώς το καίω :p 

438 ώρες στο 17, 405 ώρες στο 18. Στο 17 είχα λίγο παραπάνω χρόνο και έπαιξα και λίγο περισσότερο online.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες  καλημέρα  ...το  κατέβασα  χθες  μιας  και  είμαι  στο  origin  premium  access  ..πολύ  καλό  άλλα  μου  βγάζει  ένα  τρελό  λάθος   δοκίμασα  2  χειριστήρια  και  ενω  είναι  τσεκαρισμένα  στα  windows  οκ   στο  παιχνίδι  μου  βγάζει  ανάποδα  την  κίνηση  πάνω -  κάτω   και  στο  μενού  και  στους  πάιχτες  μέσα  στο  παιχνίδι  ,   δοκίμασα  αλλάγες  στο  κοντρολ  από  τα  σέτινγκ  αλλά  τίποτα  καμία  γνώμη  γιατι  έχω  σπαστεί  τρελα  !!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος velipsi έγραψε:

Παίδες  καλημέρα  ...το  κατέβασα  χθες  μιας  και  είμαι  στο  origin  premium  access  ..πολύ  καλό  άλλα  μου  βγάζει  ένα  τρελό  λάθος   δοκίμασα  2  χειριστήρια  και  ενω  είναι  τσεκαρισμένα  στα  windows  οκ   στο  παιχνίδι  μου  βγάζει  ανάποδα  την  κίνηση  πάνω -  κάτω   και  στο  μενού  και  στους  πάιχτες  μέσα  στο  παιχνίδι  ,   δοκίμασα  αλλάγες  στο  κοντρολ  από  τα  σέτινγκ  αλλά  τίποτα  καμία  γνώμη  γιατι  έχω  σπαστεί  τρελα  !!!

Αν δεν έχεις xbox χειριστήριο, χρειάζεσαι το x360ce για να δουλέψει, και πάλι, θέλει αρκετό ψάξιμο. Αν πάλι τα χειριστήρια είναι xbox ή ps4, τότε δεν ξέρω τι συμβαίνει και καλό θα είναι ένα ψάξιμο στα forums της ΕΑ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αν δεν έχεις xbox χειριστήριο, χρειάζεσαι το x360ce για να δουλέψει, και πάλι, θέλει αρκετό ψάξιμο. Αν πάλι τα χειριστήρια είναι xbox ή ps4, τότε δεν ξέρω τι συμβαίνει και καλό θα είναι ένα ψάξιμο στα forums της ΕΑ.

Να  προσθέσω   ότι  τα   ίδια  χειριστήρια  παίζουν  οκ  στο  fifa18   και  είναι  τσεκαρισμένα  ο.κ   στα  windows  μάλιστα  μιλάμε  για  logitech

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος velipsi έγραψε:

Να  προσθέσω   ότι  τα   ίδια  χειριστήρια  παίζουν  οκ  στο  fifa18   και  είναι  τσεκαρισμένα  ο.κ   στα  windows  μάλιστα  μιλάμε  για  logitech

Φίλε μου δεν είναι σωστό το παίξιμο των logitech στο Fifa χωρίς emulation. Στο 18 και 17 παίζουν, όμως τα κουμπιά είναι όπως λάχει. Δεν λειτουργούν σωστά τα αναλογικά (δηλαδή μπορούσες να πέσεις σε πέναλτυ; ), το "Χ" δεν είναι η πάσα, ούτε προωθημένη πάσα το "τρίγωνο". Και ούτω καθεξής. Και δεν ρυθμίζονται και από μέσα από το Fifa. Τα αλλάζεις και μένουν τα ίδια. Απλά στα 17,18 το πάνω-κάτω δεν παρουσιάζει αυτό το πρόβλημα, αλλά δεν παίζουν σωστά τα χειριστήρια που δεν είναι xbox/ps4.

Δοκίμασε το x360ce από το λινκ παραπάνω

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Φίλε μου δεν είναι σωστό το παίξιμο των logitech στο Fifa χωρίς emulation. Στο 18 και 17 παίζουν, όμως τα κουμπιά είναι όπως λάχει. Δεν λειτουργούν σωστά τα αναλογικά (δηλαδή μπορούσες να πέσεις σε πέναλτυ; ), το "Χ" δεν είναι η πάσα, ούτε προωθημένη πάσα το "τρίγωνο". Και ούτω καθεξής. Και δεν ρυθμίζονται και από μέσα από το Fifa. Τα αλλάζεις και μένουν τα ίδια. Απλά στα 17,18 το πάνω-κάτω δεν παρουσιάζει αυτό το πρόβλημα, αλλά δεν παίζουν σωστά τα χειριστήρια που δεν είναι xbox/ps4.

Δοκίμασε το x360ce από το λινκ παραπάνω

 

ok με  το  x360ce  τουλαχιστον  παίζω  νορμαλ

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος velipsi έγραψε:

ok με  το  x360ce  τουλαχιστον  παίζω  νορμαλ

 

Δυστυχώς η ΕΑ δεν υποστηρίζει τίποτα πέρα από τα xbox/ps4 controllers...

Εγώ πάντως (κρατιέσαι ; ) 

Spoiler

παίζω με πληκτρολόγιο :hehe: :rofl: 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.