Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Track Link?

 

Επίσης όποιος προτείνει combo ας κάνει και τον κόπο να φτιάχνει ένα ολοκληρωμένο post για την μορφή του αγώνα (copy+paste ένα παλιό post με αλλαγές για το νέο combo), εγώ πρώτη φορά την ακούω αυτή την πίστα και δεν έχω ιδέα πόσους γύρους να βάλουμε για το σύνηθες 20λεπτό ή εάν πάμε για ένα αγώνα μισάωρο.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

H Luccaring είναι κομματάκι βαριά.

Εγώ δεν έχω θέμα αλλά δεν ξέρω οι υπόλοιποι. 

 

Υ.Γ. Αν κ για να είμαι ειλικρινής δεν την έχω δοκιμάσει σε multi. Εκεί ίσως έχω και εγώ προβλημα. Ας σηκωθεί ο server και θα αναφέρω. 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η πίστα είναι απίστευτα όμορφη και ενδιαφέρουσα οδηγικά!!!

αυτο ειναι το μονο σιγουρο η πιστα τρεχει νερακι σε μενα αλλα το loading περνει τοση ωρα που αμα κανω control alt delete crashαρει το game

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες πίστες όπως η suzuka και η zandvoort που βρήκα δεν ήταν εγκεκριμένα mods, οπότε και τα άλλαξα ή δεν τα έβαλα. Οπότε πήγα στην πρώτη επιλογή που ήταν le mans, αλλά όχι με το 787, αλλά με τα gt για να υπάρχει ποικιλία.

Link to comment
Share on other sites

εκανα 2.07 στην paul και τωρα το αλλαζεις?  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :p

 

ερωτισις ποσα gb vram εχετε? μου μοιαζει απιστευτο το luccaring να μου τρεχει νερακι και κανει τοση ωρα το Loading 

 

εντιτ 2

nevermind απο οτι φενεται το ολο αρχειο ηταν busted και μου εκανε νερα εκλεισα εντελως το aa και ξαφνικα η πιστα φορτωσε παρα πολυ πιο γρηγορα 

Έγινε επεξεργασία από airfathaaaaa
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες μόλις έμαθα ένα συνταρακτικό νέο και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας για να σας προετοιμάσω. Ο Ευάγγελος με παρακάλεσε να τον δεχτούμε στην παρέα διαθέτει όλα εκείνα τα χαρακτηριστικά που θα τον κάνουν πολύ δημοφιλή και πρωταγωνιστή των τεκταινόμενων στο thelab είναι έμπειρος χαμογελαστός ενίοτε και διαθέτει πάνω απ΄ όλα χαρακτήρα τίμιο και αλτρουιστικό θα μας βοηθήσει δε με τις νομικές του γνώσεις να λύσουμε τυχόν θέματα που προκύπτουν κατα τη διάρκεια του αγώνα!

Μού δωσε μάλιστα και τη παρακάτω φωτογραφία για να τη βάλουμε σαν avatar γιατί θέλει να είναι ανpost-63928-0-15525300-1421661876_thumb.j   αγνωρίσιμος.

Προσωπικά του εύχομαι καλή τύχη και τον συμβούλευσα να χάσει μερικά κιλά και  να αλλάξει κράνος γιατί είναι θέμα απόδοσης και ασφάλειας!

ΥΓ. Προς θεού μη με περάσετε για οπαδό του αυτό να μού λειπε :fie:

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες μόλις έμαθα ένα συνταρακτικό νέο και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας για να σας προετοιμάσω. Ο Ευάγγελος με παρακάλεσε να τον δεχτούμε στην παρέα διαθέτει όλα εκείνα τα χαρακτηριστικά που θα τον κάνουν πολύ δημοφιλή και πρωταγωνιστή των τεκταινόμενων στο thelab είναι έμπειρος χαμογελαστός ενίοτε και διαθέτει πάνω απ΄ όλα χαρακτήρα τίμιο και αλτρουιστικό θα μας βοηθήσει δε με τις νομικές του γνώσεις να λύσουμε τυχόν θέματα που προκύπτουν κατα τη διάρκεια του αγώνα!

Μού δωσε μάλιστα και τη παρακάτω φωτογραφία για να τη βάλουμε σαν avatar γιατί θέλει να είναι ανattachicon.gifbeny_pilot-thumb-large.jpg   αγνωρίσιμος.

Προσωπικά του εύχομαι καλή τύχη και τον συμβούλευσα να χάσει μερικά κιλά και  να αλλάξει κράνος γιατί είναι θέμα απόδοσης και ασφάλειας!

 

Ούτε για αστείο, Ουσσσσσσσσσσσσσσστ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με την εξεταστική σε 2 εβδομάδες, η συμμετοχή μου από εδώ και πέρα και μέχρι πέρας αυτής , κρίνεται ως εξαιρετικά αμφίβολη.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.