Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Έχεις δίκιο σερ jim τώρα το έχω αλλάξει λίγο παραμένει πολύ σταθερό αλλά καθόλου υποστροφικο χθες με τα παιδιά μου δωσε 1:31:520.

Το ανανέωσες και στο RD (για να το πάρω)?

Link to comment
Share on other sites

O server είναι up

Μπείτε βάζοντας τα στοιχεία που βλέπετε στην εικόνα!!

post-60059-0-69560200-1423768447_thumb.p

 

Παράκληση 1. Oποιος κάνει οριακό προσπέρασμα, θα ήταν καλό να μην επιστρέψει στη γραμμή του ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ, γιατί δημιουργούνται συνθήκες τρακαρίσματος. Αν δηλαδή πάρεις την εσωτερική για προσπέρασμα, μην πεταγόμαστε ξανά στην ιδανική γραμμή για να πάρουμε θέση για την είσοδο. Μπορεί να μην προλάβει να μας αποφύγει ο πισινός χεχε. Είναι που είναι bumpy η πίστα.. :D

 

Παράκληση 2. Όσοι δεν είναι 100% σίγουροι για το spatial awareness τους παρακαλούνται να χρησιμοποιήσουν το helicorsa.

 

Παράκληση 3. Όποιος δεν θέλει να μπει ts ας έχει στο νου του το chatbox.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι βρήκα και έλυσα το πρόβλημα με το stutter, ένα app που ούτε κάν το χρησιμοποιούσα (F1 Hud ή κάτι τέτοιο). Τα frames από 100+ πήγαν σε 140+ και το σημαντικότερο δεν παρατηρώ πλέον stutter :happy: :happy: :happy:

 

Θα δείξει και σε λίγο online εάν λύθηκε το θέμα αλλά είμαι αισιόδοξος :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι βρήκα και έλυσα το πρόβλημα με το stutter, ένα app που ούτε κάν το χρησιμοποιούσα (F1 Hud ή κάτι τέτοιο). Τα frames από 100+ πήγαν σε 140+ και το σημαντικότερο δεν παρατηρώ πλέον stutter :happy: :happy: :happy:

 

Θα δείξει και σε λίγο online εάν λύθηκε το θέμα αλλά είμαι αισιόδοξος :D

Επιτέλους, είχε μαλλιάσει η γλώσσα μου με τα apps!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι βρήκα και έλυσα το πρόβλημα με το stutter, ένα app που ούτε κάν το χρησιμοποιούσα (F1 Hud ή κάτι τέτοιο). Τα frames από 100+ πήγαν σε 140+ και το σημαντικότερο δεν παρατηρώ πλέον stutter :happy: :happy: :happy:

 

Θα δείξει και σε λίγο online εάν λύθηκε το θέμα αλλά είμαι αισιόδοξος :D

 

Αντε ωραια Γιωργο..και σε μενα αυτο το app ειχε θεμα (μαλλον) και το ξηλωσα τελειως ..

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πιστα circuit of americas

 

http://www.mediafire.com/download/645j6bava4yv6r1/ac_united+states_v.0.9.rar

και απο αμαξια 

ολα τα gt2/gt3/gt4 ( camaro gt3 http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/sareni-camaro-reiter-engineering-gt3-et-gt-racecar-v-1-0.15160/ και http://www.racedepartment.com/downloads/ginetta-g55-gt4.4214/ GT4 απο Mods οποιος θελει) laferrari/hyarrrarafgrayya 

 

αγωνας νο1 κανονικος 

αγωνας νο2 reverse (αλλαγη επειτα απο συγχηση για το συστημα που θα κανει τον αγωνα εφιαλτη στο τελος)

(αλλαγη πιστας σε circuit of americas gp)

Έγινε επεξεργασία από airfathaaaaa
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία και σήμερα!!! Τον δεύτερο αγώνα τον χάρηκα περισσότερο.

Πράγματι πολύ ωραίοι αγώνες. Ελπίζω την επόμενη βδομάδα σε κάτι λιγότερο bumpy! :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολυ διασκεδαστικοι και καθαροι και οι δυο αγωνες!

Μπραβο σε ολα τα παιδια αλλη μια φορα!

Εγω ετρεξα με το πρωτο setup του Πανου..με βολεψε αρκετα!

Στα επομενα 2 event δεν ξερω αν θα μπω γιατι παιζει ο Θρυλος στο europa..λογικα θα προλαβω ομως τσιμα τσιμα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρ' όλο που πάτωσα πέρασα πολύ καλά χτες, συγχαρητήρια σε όσους κρατήθηκαν σταθερά μέσα στην τρελοπίστα και κατάφεραν να τερματίσουν χωρίς εξόδους, Πάνο να κλειδώνεις το βράδυ το αμάξι στα pits για να μην πέφτεις θύμα σαμποτάζ... :ph34r:

Πάμε για "circuit of americas"!

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ο νικιτης θα βγει με την μεση ωριαια ταχυτητα (consistency/top speed ) 

 

Πάντα με τη μέση ωριαία ταχύτητα βγαίνει!! :p

 

Μια Cotaσουπα είναι ότι πρέπει με αυτόν τον καιρό!! 

 

Αποτελέσματα δεν έχουμε? Άκη τεμπελιάζεις... :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντα με τη μέση ωριαία ταχύτητα βγαίνει!! :p

 

Μια Cotaσουπα είναι ότι πρέπει με αυτόν τον καιρό!! 

 

Αποτελέσματα δεν έχουμε? Άκη τεμπελιάζεις... :p

δεν βγαινει παντα γιατι μπορει ο πρωτος στους 2 τελευταιους γυρους να μην κανει καλους γυρους και ο τριτος η ο εκτος να εχουν κανει ολους τους γυρους μεσα στο consistency τους και ετσι να βγει καποιος απο αυτους πρωτος 

Link to comment
Share on other sites

Αααα, τώρα κατάλαβα τι εννοείς...Εσύ λές το consistency που εμφανίζεται στο simresults.

Μέση ωριαία ταχύτητα είναι άλλο!

Οπότε όποιος θέλει να βγεί νικητής στον 2ο αγώνα απλά γυρνάει σταθερά στα 3 λεπτά... :p :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.