Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Πάτησα στην αναζήτηση thelab.gr αλλά δεν μου έβγαλε τπτ...Επίσης έχω ένα θέμα..η τιμονιέρα καμιά φορά κλειδώνει και στρίβει μόνο απο την μια μεριά...

Στο online tab πατησες lab και δεν σου εβγαλε το thelab.gr?

Τσεκαρε τα φιλτρα που υπαρχουν ακριβως κατω απο τη μπαρα της αναζητησης, μπορει να εχεις ενεργοποιημενο καποιο.

Οσο για τη τιμονιερα ποια εχεις? και ποτε στο κανει?

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη,γιατι εφαγα ban?

Hotlaping εκανα.....

Ban μπορούν να κάνουν μόνο όσοι έχουν δικαίωμα admin, Εγώ και ο Ακης. Μάλλον σε κάνανε kick vote και για να μπορέσεις να ξαναμπείς θα πρέπει να γίνει reboot ο server.

Πάντως έλαβα ένα μήνυμα από GoMaR και έκανα reboot πριν καμία ώρα για δοκίμασε πάλι και αν δεν μπορείς άσε μου ένα pm να ξανακάνω αργότερα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, για όσους χρησιμοποιούν το teamspeak των Hellenic Phalanx για τους αγώνες, θα πρέπει πλέον λόγο Dos attacks στην ip του teamspeak προμηθευτή μας, να βάλουν fra01.bargainvoice.com:7165 (αντί για ip) ή το hel-px.teamspeakservers.com.

 

συγγνώμη για το spam... :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

***SERVER RACE UPDATE***

 

PASSWORD: cccc

TEAMSPEAK NEW ADDRESS: fra01.bargainvoice.com:7165 (αντί για ip) ή το hel-px.teamspeakservers.com

 

 

Combo by GoMaR

 

Alfa Romeo 4c @ Magione

Practice: 21:00

Qualify: 20 λεπτά @ 22:00

Race: 1x20 laps

Penalties: On

Tyre Blankets: On

Κατάσταση πίστας: Green (ξεκινάει 95%, Lapgain 100, Session Transfer 30%)

 

Kανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς +

 

 

Σημαντικό:

  • Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό και τον βγάλουμε εκτός του παραχωρούμε σε ασφαλή σημείο τη θέση μας.
  • Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα. Ακόμη και αν βγούμε εκτός πίστας από λάθος άλλου οδηγού, αυτό δε μας δίνει το δικαίωμα να μπούμε καρφί στην πίστα και να χαλάσουμε τον αγώνα και των υπολοίπων.
  • Χρήση virtual mirror (f11)
  • Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Hellicorsa Application Download
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.