Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

οχι παλι silverstone ρε παιδια αλλα ok ,οτι θελετε..
Ας βαλει ο Καρζης combo που κερδισε την pole μετα τον εξωγηινο :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας πει ενας , η αυτος που θελει πραγματικα να προτεινει και να παιξει.Ενας που εχει καιρο να πει.Ας πει ο Κυριακος (και την επομενη ο Καρζης) που απουσιαζε απο το AC , μηπως ξεκολλησει και λιγο με το pCars:P
Αλλα οχι poll.Να προτεινει απλα combo.

Και για να βοηθησω λιγο την κατασταση για να διευκολυνουμε και στην συνεχεια τον Γιωργο η τον Ακη

Αυτος που θα επιλεξει combo να κανει 2-3 γυρους να δει ποσο βγαινει το lap , ωστε να προτεινει και συνολο γυρων.

Αν ειναι single 30-40 λεπτα , αν ειναι διπλος 20 λεπτα / καθε αγωνας.

Grip επιλεγετε εσεις.Συνηθως το αφηνουμε ιδιο.Αλλα μπορει να θελετε να παιξουμε με 60% :p

Επισης , προσωπικα οταν ειναι να διαλεξω combo , σκεφτομαι παντα με τι μπορει να προσφερει η πιστα , το αμαξι , την ικανοτητα των παικτων και το αν θα μπορει να γινουν μαχες..
Μη καουμε σαν τον κυριο @panosdimp με την lotus..γκαζια και pits.:hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ υπέρ της Road America η οποία είναι ωραία πίστα και τα GT3.

http://www.racedepartment.com/downloads/road-america.2349/update?update=4062

 

Αλλά ας βάλει όποιος είναι, άν είναι ο Κυριάκος.

 

Υ.Γ: ή την Paul Ricard που τρέχουν τα GT.

Γενικά αυτές τις πίστες αν και δεν είναι kunos άς τις έχουμε υπόψην, είναι ωραίες.

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν και θα γειωθεί η πρόταση σε χρόνο dt, προτείνω σε όποιο combo και να τρέχουμε, να τρεχουμε όλοι επί ίσοις όροις, δηλαδή με το default setup, κλειδωμένο από τον server :)

Έχω καλύτερη ιδέα. Default setup με combo που θα ανέβει με την έναρξη του practice session... [emoji14]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω Monza και P1/LaFerrari/Zonda R :hehe:

μην το γελας καθολου τα σπαει το combo αυτο

 

αλλα και αυτο πολυ καλο ειναι   :hehe:

 

 

παιδια εχω μπερδευτει οποιο θελετε  :hm:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Αν και θα γειωθεί η πρόταση σε χρόνο dt, προτείνω σε όποιο combo και να τρέχουμε, να τρεχουμε όλοι επί ίσοις όροις, δηλαδή με το default setup, κλειδωμένο από τον server :)

Γιατι ρε παιδια ; Μεσα στην ικανοτητα του οδηγου ειναι να ξερει να στηνει και σωστα η λαθος το αμαξι.  Τοτε να παιζουμε ολοι με ιδιες τιμονιερες ,οθονες.Δε συμφωνω.

Και απο οτι εχω καταλαβει , αρκετες φορες το σεταπ δε σημαινει απαραιτητα πιο γρηγορο..Αλλα να προσαρμοζεις το αμαξι στα γουστα σου.Χωρις αυτο να ισχυει παντα ετσι.Βεβαια δε θα ξεχασω οταν ο Ακης ειχε μπει για πλακα στον CLC στις αρχες με default και εγω δηθεν ειχα φτιαξει σεταπ και ξαφνικα τον βλεπω 3 δευτερολεπτα κατω απο μενα , το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν back to pits και load to defaults και εμαθα το αμαξι στα default του

Επισης, ειχα δοκιμασει αρκετα σεταπ με την μερσεντες(και απο διαφορους οδηγους και πιο γρηγορους).Παρολο που εδωσα χρονο στο καθε σεταπ , τελικα δε μου καθοταν κανενα στα γουστα μου.Δεν ειναι παντα το hot lap , αλλα και η σταθεροτητα..Δε το παιζω ειδικος , απλα λεω την γνωμη μου.

Κυριακο ; Ακομα; Τελειωνεε

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν και θα γειωθεί η πρόταση σε χρόνο dt, προτείνω σε όποιο combo και να τρέχουμε, να τρεχουμε όλοι επί ίσοις όροις, δηλαδή με το default setup, κλειδωμένο από τον server :)

Καλή ιδέα αλλά τεχνικά ανέφικτο αυτή τη στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.