Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Παιδια μιας και απο οτι καταλαβαινω οτι απο τελος του μηνα ενδεχεται να υπαρξει ενα μικρο ζητηματακι με τον σερβερ(Λειτουργικα εξοδα..)

Τι λετε να μαζευτουμε σημερα το βραδυ κατα τις 22.30 η αλλη μερα να συζητησουμε πως μπορουμε να το τακτοποιησουμε ;

Αυτη η σκεψη(που θα την συζητησουμε στο TS)δεν ειναι τωρινη , την ειχα προτεινει και παλιοτερα  με σκοπο να μην επιβαρυνεται ολο το κοστος ο Γιωργος..

Αλλα κανεις δεν εδωσε σημασια..

Οποιος μπορει ας τα πουμε σημερα βραδακι η οποτε αποφασιστει γιατι στο φορουμ θα μπερδευτουμε.

Y.Γ Λεπτομεριες και κλπ στο teamspeak

 

 

Κι εγώ μέσα είμαι, αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρος αν θα μπορέσω να μπω το βράδυ, ίσως θα ήταν καλό να γράψει κάποιος εδώ μια περίληψη του προβλήματος, δυνατές λύσεις και κόστος (ανα χρόνο πάει?) για να ξέρουμε και οι υπόλοιποι τη διαδικασία (ή μήπως υπάρχει λόγος να μείνει μυστικό?) π.χ. εγώ αγνοούσα μέχρι πριν λίγο οτι για τον server του thelab.gr, μοναδικός(?) χρηματοδότης είναι ο geovas.

 

Για να πω την αλήθεια, νόμιζα πως ήταν προσφορά του thelab.gr, εξού και το όνομα του server. Αν πάντως η λειτουργία του server βασίζεται αποκλειστικά σε "ατομικές" πρωτοβουλίες των μελών, θα μπορούσαμε να αλλάξουμε το όνομα του server σε κάτι άλλο, όπως π.χ. Assetto Corsa Greek Race Department, ή οτιδήποτε...

 

Αλήθεια, με το teamspeak τι παίζει; μήπως πρέπει κι εκεί να τσοντάρουμε για να είμαστε πιο free?

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει που ειπα να τα συζητησουμε στο teamspeak.

edit αφου ειδα το ποστ του tanthopo : Δε σημαινει βρε παιδια οτι ΣΗΜΕΡΑ θα δωθει και μια τελικη αποφαση.Απλα να συζητησουμε ποιοι και πως..απλα πραγματα και μετα το συζηταμε και στο φορουμ πχ.Αλλα πιστευω αυτες οι συζητησεις γινονται καλυτερα προφορικως.
Αν επιμενετε απο δω , κανενα προβλημα.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Ε τότε την Κυριακή για να μαστε όσο το δυνατόν περισσότεροι Ιάσονα,μόνο που φοβάμαι μη γίνει χάβρα χαχαχα.

Εγω να δεις πως φοβαμαι αν αρχισουμε να συζηταμε τετοια θεματα γραπτως...:p

@@Oxide Burnedbrain,  εχεις ακομα μεχρι 2.13.8 :p   (απλα δεν ειχα ανοιχτο rsr :@)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχετε πρόβλημα προσφέρομαι να αγοράσω τον πρώτο χρόνο εγώ μιας και είμαι ο μεγαλύτερος να προλάβω να συμβάλλω!

Yπάρχει βέβαια και ο thazio  server που όπως είπε ο Δημήτρης κάθεται ,φυσικά μόλις τελειώσει η συνδρομή του η προσφορά μου ισχύει και για κεί αν αποφασίσουμε να μην αγοράσουμε άλλον.

Μαζί είπαμε.. Μη το κουράζουμε.. Μετά τον χρόνο το ξαναβλέπουμε..

Σου δίνω εν λευκώ εξουσιοδότηση TS για την Κυριακή που θα απουσιάζω..

Link to comment
Share on other sites

 

Lotus 2-11 GT4 @ NurburgringGP circuit

 

Qualify: 15:00

Race: 18 Laps

Penalties: On

Tyre Blankets: **On**

Standing start

Grip: Green 

Screenshot_lotus_2_eleven_gt4_nurburgrin

 

 

 

Μπράβο! Πολύ ωραίο combo! Από τις λίγες φορές που νιώθω το αυτοκίνητο να ανταποκρίνεται τόσο καλά στο χειρισμό! Άσχετα με τον χρόνο, το νιώθω να πατάει γερά! Πάντως μετά από λίγη ώρα έπεσα στο 2.16.xx (100% πάντα για αρχή :-)) και είναι εμφανές πως πέφτει άλλα 3-4 secs... Επειδή όμως στο RSR δεν έχουν παίξει πολλοί αυτό το combo, έχω την εντύπωση πως οι φίλοι μας τα aliens μπορεί και να πέσουν κάτω από 2.10 και πως θα βλέπουμε πάλι μπλε σημαίες εμείς στη γαλαρία!

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.