Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

το αφηνω εδω πρωτου βαλω αγγελιες 

 

Πουλαω την g25 μου στα 80 ευρω το μονο προβλημα της ειναι η οπισθεν οπως εχω ξαναπει (το καλωδιο εχει λασκαρει και θα πρεπει να ξαναμπει ειναι ενα γνωστο προβλημα του shifter https://www.google.gr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=g25%20shifter%20reverse%20not%20working )

οσοι ενδιαφερονται ας ριξουν ενα pm  :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , πειτε και για μας τους Noobαδες που τρεχουμε μια φορα το χρονο, με ποσο grip κανουμε qualifying και με πόσο ξεκινάει ο αγωνας?

To grip στον practice server ανεβαίνει 1% ανά 80 laps. Τα laps μετράνε συνολικά.

 

Δηλαδήςςςς:

αν είσαι μόνος σου στο track και κάνεις 8 laps, το grip θα ανέβει κατά 0.1%, άρα θα πάει στο 96.1%

αν μπούνε 20 αυτοκίνητα και κάνουν 6 laps το καθένα (σύνολο 20*6 =120), το grip θα ανέβει κατά 1.5% -> 97.5%

 

Από qualify σε race το grip μεταφέρεται κατά 100%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την βοήθεια σε όλους τους τομείς.

 

Για τον panosdimp τι να πω;;

Απλά άπιαστος!!!

 

απλα τον αφηνει ο Ακης να παρει λιγο αερα στην κορυφη :p

Κατ΄αρχήν stergie σ΄ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, επιτέλους απέκτησα κι εγώ fun club του ενός ατόμου :p:D .

Τα πράγματα όμως είναι πολύ διαφορετικά υπάρχουν πολλά άκαρδα aliens εδώ μέσα που καιροφυλακτούν να σου αρπάξουν τη θέση και να σε εξευτελίσουν με τους εξωπραγματικούς χρόνους τους ,ένα από αυτά είναι και το παραπάνω Gomar-i :p το i ήταν λόξυγκας μην παραξηγηθούμε

δυστυχώς όμως η λίστα είναι μεγάλη και όπως καταλαβαίνεις απουσίαζαν όλοι χθες βράδυ :D .

Ο Ακης είναι γνωστό πως είναι μια κατηγορία μόνος του οπότε είναι εκτος συναγωνισμού το πήρα απόφαση πια :D .

Ο Αρης πήγαινε σφαίρα χθες αλλά έχω την εντύπωση πως είχε λάθος ελαστικά γι αυτό και έχανε σε χρόνους σε σχέση με μένα.

O Dimitris μου σπάραξε την καρδιά χθες με τις επανειλλημένες προσπάθειες που έκανε για να μπει στον σέρβερ εύχομαι να λύσει τα προβλήματά του γιατί τον βλέπω να κάνει χαρακίρι!

Για τους υπόλοιπους δεν έχω λόγια τα έργα τους μιλούν μόνα τους :p :p :p:D .

Ο stergios είναι ταχύτατα εκκολαπτόμενο alien, αν είχε καλύτερο σετάπι νομίζω θα κάλυπτε τη διαφορά δεν μπορεί να πηγαίνεις με 277 με z4 (αν θυμάμαι καλά τόσο μου είπες ότι έβγαζες στην ευθεία) και να θες να στρίψεις κι όλας :p:D αυτά μόνο ο Ακης τα κάνει.

Jason Gomar-i αχ νάτος πάλι αυτός ο λόξυγκας, φοβάμαι πως η σιωπή σου εγκυμονεί κινδύνους ηχηρής επανόδου με βλέπω να κατρακυλάω στις πίσω θέσεις πάλι και να κλείνω και το fun club που μόλις άνοιξα. :D

See you on track !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

απλα τον αφηνει ο Ακης να παρει λιγο αερα στην κορυφη :p

Λίγα τα λόγια σου για τον πρωταθλητή της Season 1!!

 

 

Akis joins team Mclaren!! Teach me master! :)

Joins and leaves team McLaren! Σήμερα λέω να δοκιμάσουμε λίγο το Nissan.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Λίγα τα λόγια σου για τον πρωταθλητή της Season 1!!

Congrats!! Αν και κανενας μας δεν περιμενε τιποτα λιγότερο :)

 

 

Joins and leaves team McLaren! Σήμερα λέω να δοκιμάσουμε λίγο το Nissan.

Μηηηηηηηηηη!! Τι θελεις ? Λεφτα ? Γυναίκες? Πες μου να πω τον πρόεδρο :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.