Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

3 minutes ago, liakjim said:

Ναι ρε, αυτό.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εξακολουθει, ταβανι 3. χαχα

 

Ψηνομαι πολυ, το μονο που με φρεναρει ειναι οι 2 ημερομηνιες του οκτωβρη, τη μια θα τη χασω σιγουρα, ισως και την αλλη. οι αλλες ειναι οκ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα παιδια....ειμαι νεο μελος στην παρεα σας και θα ηθελα να με ενημερωσετε για τους αγωνες που διοργανωνετε! (προσπαθησα να διαβασω καποια τοπικς αλλα δεεεν γινεται!!)  Την ωρα και μερα που γινονται τα βρηκα...αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι πως μπορω να παρω μερος στους αγωνες σας και αν υπαρχει καποιο χρηματισκο ποσο που πρεπει να καταβαλω για την συμμετοχη μου και για τον σερβερ που ειδα οτι πληρωσαν καποιοι! 

 

Ας πω και μερικα για μενα για να γνωριστουμε καλυτερα...λεγομαι Νικος, ειμαι 22 χρονων και μενω στην Θεσσαλονικη! απο μικρος εκανα καρτ (ας ειναι καλα ο πατερας που το αγορασε :p )  αλλα δυστυχως μεγαλωσα και δεν χοραω πια μεσα στο καρτ :D , επομενως στραφηκα στους εξομοιωτες! ξεκινημα με LFS, rFactor και εχω εδω και κοντα 1,5 με 2 χρονια που τρεχω στο assetto!  Επισης ειμαι μελος μιας αλλης κοινοτητας (ξενης, ονοματι Cosy Racing Community) την οποια ετυχε να βρω και να μπω, χωρις να σκεφτω να ψαξω για ελληνικη! αλλα να που σκεφτηκα :p  και σας βρηκα...

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας Νικο!
Οχι δε χρειαζεται να καταβαλεις καποιο ποσο.Εχει κλεισει το κεφαλαιο αυτο :) Σε ευχαριστουμε για την σκεψη παντως.
Πριν μερες ανανεωσαμε τους κανονες για το Greek Gathering. 
 

Θα τα δεις ολα γραμμενα σε αυτο το ποστ.

 

Εχει ολα τα στοιχεια:)

 

 

Δε χρειαζεται να κανεις τπτ περισσοτερο λοιπον, απο το να ανοιξεις το παιχνιδι, να ψαξεις το ονομα του σερβερ "Greek" , να μπεις και να παιξεις μαζι μας.Μεσοβδομαδα μπαινεις οτι ωρα θελησεις και τις Κυριακες γινεται ο αγωνας.
Κανονες για οδηγικη συμπεριφορα θα βρεις εδω:


Καποια στιγμη θα ανανεωσω και το θεμα του Discrod με καινουργιο invitation link για τα νεα μελη :)

Καλως ηρθες και παλι
 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος angeln1ck έγραψε:

καλησπερα παιδια....ειμαι νεο μελος στην παρεα σας και θα ηθελα να με ενημερωσετε για τους αγωνες που διοργανωνετε! (προσπαθησα να διαβασω καποια τοπικς αλλα δεεεν γινεται!!)  Την ωρα και μερα που γινονται τα βρηκα...αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι πως μπορω να παρω μερος στους αγωνες σας και αν υπαρχει καποιο χρηματισκο ποσο που πρεπει να καταβαλω για την συμμετοχη μου και για τον σερβερ που ειδα οτι πληρωσαν καποιοι! 

 

Ας πω και μερικα για μενα για να γνωριστουμε καλυτερα...λεγομαι Νικος, ειμαι 22 χρονων και μενω στην Θεσσαλονικη! απο μικρος εκανα καρτ (ας ειναι καλα ο πατερας που το αγορασε :p )  αλλα δυστυχως μεγαλωσα και δεν χοραω πια μεσα στο καρτ :D , επομενως στραφηκα στους εξομοιωτες! ξεκινημα με LFS, rFactor και εχω εδω και κοντα 1,5 με 2 χρονια που τρεχω στο assetto!  Επισης ειμαι μελος μιας αλλης κοινοτητας (ξενης, ονοματι Cosy Racing Community) την οποια ετυχε να βρω και να μπω, χωρις να σκεφτω να ψαξω για ελληνικη! αλλα να που σκεφτηκα :p  και σας βρηκα...

 

Καλώς τον Νίκο! Άντε να 'ρχεται νέο αίμα γιατί είχαμε αρκετές απώλειες...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Καλως ηρθες στην παρεα μας Νικο!
Οχι δε χρειαζεται να καταβαλεις καποιο ποσο.Εχει κλεισει το κεφαλαιο αυτο :) Σε ευχαριστουμε για την σκεψη παντως.
Πριν μερες ανανεωσαμε τους κανονες για το Greek Gathering. 
 

Θα τα δεις ολα γραμμενα σε αυτο το ποστ.

 

Εχει ολα τα στοιχεια:)

 

 

Δε χρειαζεται να κανεις τπτ περισσοτερο λοιπον, απο το να ανοιξεις το παιχνιδι, να ψαξεις το ονομα του σερβερ "Greek" , να μπεις και να παιξεις μαζι μας.Μεσοβδομαδα μπαινεις οτι ωρα θελησεις και τις Κυριακες γινεται ο αγωνας.
Κανονες για οδηγικη συμπεριφορα θα βρεις εδω:


Καποια στιγμη θα ανανεωσω και το θεμα του Discrod με καινουργιο invitation link για τα νεα μελη :)

Καλως ηρθες και παλι
 

Ωραια...ολα τελεια, ευχαριστω! τους κανονες τους ειχα βρει και τους ειχα διαβασει. Απλως ηθελα να ειμαι σιγουρος για το πως περνω μερος σε εναν αγωνα, αμα χρειαζεται κατι σχετικο με κρατηση και τετοια! αλλα με διαφωτισες πληρως...

Οσον αφορα τους κανονες οδηγικης συμπεριφορας,εννοειται πως τους τηρω και δεν νομιζω να προξενισω καποιο προβλημα(ενταξει λογικα θα υπαρχουν και αυτα αλλα παντα θα δινεται η θεση πισω με οτι συνεπειες εχει αυτο,σε 'μενα! ) Αλλωστε οπως προειπα ειμαι μελος σε μια αλλη παρομοια κοινοτητα και δεν υπαρχει κανενα απολυτος προβλημα με την συμπεριφορα μου! 

θα χαρω να τρεξω μαζι σας τις καθημερινες, αλλα τις κυριακες συμπιπτουν οι αγωνες που εχω, γι'αυτο και θα ξεκινησει η διασκεδαση μαζι σας απο τον Νοεμβριο και μετα! 

Να ρωτησω και κατι τελευταιο...υπαρχει η δυνατοτητα να φτιαχνω τα δικα μου skins για τους αγωνες ή θα περιπλεξω ολη την διαδικασια; 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

η κατάσταση με το σκιν δεν είναι τόσο απλή.θα πρέπει να έχουν τα αρχεία σου όλοι οι παίκτες για να σε δούμε με το σκιν σου και να έχεις δηλωθεί από τον σέρβερ.

αυτο γίνεται μόνο σε πρωταθλήματα..

για παράδειγμα δες εδώ απο το τελευταίο πρωτάθλημα που είχε γίνει.

Όσο για τη ημέρα είχαμε κατοχυρώσει την Κυριακή ολο αυτο το διάστημα.Αλλά σε λίγο καιρό θα γίνει ψήφισμα για Πέμπτη η Κυριακή.αργότερα όμως αυτό :)

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι ρε, δε θα γινει αμεσα :p

Απλα κατσε λιγο να ορθοποδησουμε παλι και μετα βλεπουμε ποια μερα βολευει τους περισσοτερους.
Για να μεινουμε οσο το δυνατον οι περισσοτεροι ευχαριστημενοι.Το ειχα γραψει αλλωστε για την ημερα οτι ξεκιναμε Κυριακη και μετα το βλεπουμε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

η κατάσταση με το σκιν δεν είναι τόσο απλή.θα πρέπει να έχουν τα αρχεία σου όλοι οι παίκτες για να σε δούμε με το σκιν σου και να έχεις δηλωθεί από τον σέρβερ.

αυτο γίνεται μόνο σε πρωταθλήματα..

για παράδειγμα δες εδώ απο το τελευταίο πρωτάθλημα που είχε γίνει.

Όσο για τη ημέρα είχαμε κατοχυρώσει την Κυριακή ολο αυτο το διάστημα.Αλλά σε λίγο καιρό θα γίνει ψήφισμα για Πέμπτη η Κυριακή.αργότερα όμως αυτό :)

 

Το ξερω, δυστυχως, πως παει με το Skin γι'αυτο και ρωτησα τι κανετε εσεις(αν για παραδειγμα εχετε δικα σας)! Καλα ναι...η ημερα δεν με πειραζει τοσο,  αφου θα μπορω μετα απο εναν μηνα περιπου να μπαινω στους αγωνες σας! Βεβαια, μια αλλη μερα π.χ. Σαββατο ή μια αλλη ωρα την κυριακη, θα με βολευει, αλλα ολα οκ! Θα ακολουθησω το προγραμμα σας! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.