Jump to content



Recommended Posts

On 5/6/2016 at 2:55 PM, fatalara said:

Αν το βαλεις διπλα σε αλλα fps δεν στεκεται, υπαρχουν καλυτερα παιχνιδια τετοιου τυπου να αγορασει κανεις.

F2P επρεπε να ειναι και να αγοραζεις διαφορα skin η 20 ευρω μαξ. 

με πια τα συγκρίνεις πραγματικά έχω μεγάλη περιέργεια ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος AstraLgr έγραψε:

με πια τα συγκρίνεις πραγματικά έχω μεγάλη περιέργεια ?

 

 

Με ολα, Battlefield CS ακομα και το battlefront καλυτερο ειναι, αν θες FPS υπαρχουν καλυτερα οπως και να το κανουμε. 

Αν θες moba υπαρχουν καλυτερα η τα ιδια σε πολυ φθηνοτερη τιμη η τελειως free. 

Ενα hots ειναι με καμερα 1ου προσωπου, πανω απο 20 ευρω ειναι υπερβολη θα το παρουν ομως γτ ειναι blizzard θα το κανουν και esport και θα παει τρελα.

 

Link to comment
Share on other sites


Μια χαρούλα είναι το overwatch, τίποτα το συγκλονιστικό αλλά είναι πολύ enjoyable to play και εθιστικό. Με 2-3 φίλους παρέα γίνεται ακόμα καλύτερο. 60 ευρώ είναι πολλά όπως ήταν και τα 60 στο battlefront αλλά χίλιες φορές να τα δώσεις στην blizzard παρά στην ΕΑ.  Όταν πέσει στο 30αρικο θα το τσιμπήσω.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2016 at 7:01 PM, fatalara said:

Με ολα, Battlefield CS ακομα και το battlefront καλυτερο ειναι, αν θες FPS υπαρχουν καλυτερα οπως και να το κανουμε. 

Αν θες moba υπαρχουν καλυτερα η τα ιδια σε πολυ φθηνοτερη τιμη η τελειως free. 

Ενα hots ειναι με καμερα 1ου προσωπου, πανω απο 20 ευρω ειναι υπερβολη θα το παρουν ομως γτ ειναι blizzard θα το κανουν και esport και θα παει τρελα.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω πραγματικά πως σκέφτεσαι όλα είναι εντελώς διαφορετικά , όλα αυτά που είπες είναι εντελώς διαφορετικά το ένα με το άλλο . Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου αλλα νομίζω έχει πολύ άδικο , εγώ θα το αγοράσω γιατί είδα ένα πολύ διασκεδαστικό game ταυτόχρονα τρελα competitive εάν το παίξεις σωστά ομαδικά όσο αφορά τα esport τίποτε δεν είναι τυχαίο εάν δεν είναι καλο το game απλά δεν έχει μέλλον 

Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος AstraLgr έγραψε:

Δεν μπορώ να καταλάβω πραγματικά πως σκέφτεσαι όλα είναι εντελώς διαφορετικά , όλα αυτά που είπες είναι εντελώς διαφορετικά το ένα με το άλλο . Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου αλλα νομίζω έχει πολύ άδικο , εγώ θα το αγοράσω γιατί είδα ένα πολύ διασκεδαστικό game ταυτόχρονα τρελα competitive εάν το παίξεις σωστά ομαδικά όσο αφορά τα esport τίποτε δεν είναι τυχαίο εάν δεν είναι καλο το game απλά δεν έχει μέλλον 

Τιποτα το διαφορετικο δεν εχουν ειναι ολα fps με gunnia, πυροβολεις τον αλλο και πεθαινει, αυτη ειναι η βασικη αρχη. 

Δεν ειναι ΑΑΑ τιτλος που να δικαιολογει αυτη την τιμη. Χαμηλης ποιοτητας παραγωγη ξεπερασμενα κατα πολυ γραφικα...  μεχρι 20 ευρω το πολυ εδινα.  

   

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Τιποτα το διαφορετικο δεν εχουν ειναι ολα fps με gunnia, πυροβολεις τον αλλο και πεθαινει, αυτη ειναι η βασικη αρχη. 

Δεν ειναι ΑΑΑ τιτλος που να δικαιολογει αυτη την τιμη. Χαμηλης ποιοτητας παραγωγη ξεπερασμενα κατα πολυ γραφικα...  μεχρι 20 ευρω το πολυ εδινα.  

   

Sry αλλα αυτα π λες δεν  εχουν νοημα...Μην τα σακουλιαζεις ολα μαζι..

Το παιχνιδι μια χαρα ειναι..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος AKISSS έγραψε:

Sry αλλα αυτα π λες δεν  εχουν νοημα...Μην τα σακουλιαζεις ολα μαζι..

Το παιχνιδι μια χαρα ειναι..

Για free η 20 ευρω ειναι μια χαρα, για 60 οχι. 

Δεν μπορω να το βαλω διπλα σε ΑΑΑ τιτλους και να δικαιολογησω τα λεφτα που ζηταει, προτιμω να τα δωσω στο DOOM π.χ. 

Αν ειχε κανα 20αρικο θα το αγοραζα πλακα εχει αλλα μεχρι εκει.  

Διασκεδαστικο ειναι και το HOTS και ειναι τσαμπα... γτ να δωσω 60 σε αυτο? επειδη ειναι πρωτου προσωπου? 

 

Δεν ειπα οτι δεν ειναι καλο αλλα δεν ειναι και κατι και μαλιστα αυτο το κατι ειναι και ξεπερασμενο οπτικα... πονταρουν στο οτι ειναι blizzard θα το κανουν και e''sport'' και σου λεει γτ να τους εχουμε στο τσαμπα χρεωσε τους ενα 60 και αστους. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί το βρίσκω 40€ στο battle.net client, 60€ έχει η origin έκδοση με κάτι extras σε άλλα παιχνίδια της Blizzard (Diablo, Hearthstone, WoW) τα οποία δεν με ενδιαφέρουν.

 

Επίσης από production value εγώ στις 2-3 ώρες που έπαιξα την beta είδα την καλύτερη beta που έχω παίξει ποτέ, οι server όποτε δοκίμασα ήταν up και έβρισκε παιχνίδια αμέσως. Ουσιαστικά ήταν η retail έκδοση ενός ΑΑΑ τίτλου όπως θα έπρεπε να είναι κάθε έκδοση retail ΑΑΑ τίτλου και όπως μόνο το Witcher 3 το πέτυχε τα τελευταία χρόνια, κάτι division/CoD/Battlefront κλπ τα τρώει για πρωϊνό. Νομίζω ότι όποιος ασχολείται με competitive team-based fps είναι απολύτως ικανοποιημένος από το Overwatch και με 40 € θα περάσει εκατοντάδες ώρες online, χωρίς να υφίσταται άρμεγμα με cash shops τύπου HoTS, LoL, κλπ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα 40 δεν ειναι λίγα.

Ειναι απο τα ακριβά παιχνίδια .

Αν δεν ήταν blizard ,ούτε που θα το κοίταγε κανείς με αυτή την τιμή.

Και στο παίξιμο εχει ένα θεματακι ,οι πιστες ειναι πολυ συγκεκριμένες και κι champions ειναι εγκλωβισμένοι σε κάποια χαρακτηριστικά που υποχρεωτικα τα υπαγορεύει ο περιορισμένος χώρος.

Δε βλέπω και την τρελή βελτιωσαρα απο TF2 που να αξίζει τόσα λεφτά πια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1) Χαλια το single player κομματι του παιχνιδιου.

2) Πολυ ρηχο gameplay και εντελως μονοτονο

3) Εντελως unoriginal ολα τα στοιχεια του παιχνιδιου τα εχουν κλεψει απο αλλα παιχνιδια του ειδους

4) Τραγικα καρτουνιστικα γραφικα !! Για μια εταιρια σαν την blizzard δεν βρισκω καμια δικαιολογια στο να χρησιμοποιει τοσο φτωχα γραφικα εν ετη 2016 τα γραφικα μου θυμιζουν κατι μωρουδιστικες μπουρδες του Disney που απευθυνονται στα δεκαχρονα

Αλλο ενα overrated παιχνιδι σαν το Titanfall κατα την γνωμη μου. Το ολο "endorsment" κυριως απο καποιους reviewers γινεται μονο και μονο επειδη εχει την σφραγιδα της Blizzard εντελως απογοητευση για εμενα

Έγινε επεξεργασία από acct
Removed formatting
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος Vasot έγραψε:

1) Χαλια το single player κομματι του παιχνιδιου.

2) Πολυ ρηχο gameplay και εντελως μονοτονο

3) Εντελως unoriginal ολα τα στοιχεια του παιχνιδιου τα εχουν κλεψει απο αλλα παιχνιδια του ειδους

4) Τραγικα καρτουνιστικα γραφικα !! Για μια εταιρια σαν την blizzard δεν βρισκω καμια δικαιολογια στο να χρησιμοποιει τοσο φτωχα γραφικα εν ετη 2016 τα γραφικα μου θυμιζουν κατι μωρουδιστικες μπουρδες του Disney που απευθυνονται στα δεκαχρονα

Αλλο ενα overrated παιχνιδι σαν το Titanfall κατα την γνωμη μου. Το ολο "endorsment" κυριως απο καποιους reviewers γινεται μονο και μονο επειδη εχει την σφραγιδα της Blizzard εντελως απογοητευση για εμενα

1):hehe:

2)Δεν διαβασα παρακατω μετα το 1.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 28/5/2016 at 2:07 ΜΜ, το μέλος AKISSS έγραψε:

1):hehe:

2)Δεν διαβασα παρακατω μετα το 1.

Δεν χρειαζεται εχεις καιρο ακομα μεχρι να μεγαλωσεις (στο μυαλο) τραβα να δεις τα καρτουν σου και να διαβασεις τα μαθηματα σου εχεις και σχολειο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Vasot έγραψε:

Δεν χρειαζεται εχεις καιρο ακομα μεχρι να μεγαλωσεις (στο μυαλο) τραβα να δεις τα καρτουν σου και να διαβασεις τα μαθηματα σου εχεις και σχολειο :hehe:

Μαλισταα..Δεν μας ειπες ομως...Τι δεν σου αρεσε στο single player...?????

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.