Jump to content



Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Αρχισαμε να λινκαρουμε video?

 

Τελος παντων, δεν ειναι κατι τρομερο, αντιθετως απιστευτο καρκινο θα βγαλετε.

 

Αν δεν εχεις team ή γενικα ατομα που εχουν μια ιδεα δεν μπορεις να απολαυσεις game ειναι τοσο fast paced και πολλα heroes εχουν δυσκολο skillcap που ο average Νικολακης απλα ειναι dead με τον "Assassin" του, χωρις να καταλαβαινει οτι πρεπει να αλλαζει hero συνεχεια ή γενικα οτι ειναι φαση support/tank/defender/attacker αναλογα.

 

Γενικα φανταστητε να παιζετε LoL/Dota και ο αλλος με το που βγαινει απο το base τρωει 1 shot γιατι δεν εχει το μυαλο που χρειαζεται για ενα τετοιο game γιατι δεν ειναι απλα YOLO, κανενα FPS δεν ειναι αλλα ολοι ξερετε πως παιζουν CS και CoD ο κοσμακης..Αυτο στο Overwatch απλα δεν γινεται αλλα προσπαθουν να το κανουν και το μονο που συμβαινει ειναι να βγαζεις καρκινο, παντου.

 

Εχω access απο την πρωτη μερα, παραπανω απο ενα 3ωρο δεν μπορεσα να παιξω, το βραδυ της πρωτης μερας ηταν fun γιατι ειχαν key λιγα ατομα που ειχανε μια ιδεα, αλλα μετα απο το επομενο μεσημερι δεν μπορεσα να απολαυσω ενα round, χωρις απλα να το κλεισω γιατι δεν γινετε.

Έγινε επεξεργασία από potis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
10 hours ago, fatalara said:

Οποιος δωσει πανω απο 10 ευρω για το παιγνιο ειναι μεγαλο κοροιδο... 

 

11 hours ago, ARMAGEDDON said:

παίδες όποιος θέλει έχει ΟPEN BETA μέχρι της 9 του μηνός μπείτε και δείτε με τα μάτια σας !

 

(Κατεμε 60 ευρώ δεν τα δίνω για αυτό το πράμα :P)

Τι ακριβως δεν σας αρεσει?

 

Εμενα μου αρεσε παντως, και αμα ειχα θα τα εδινα τα 60.

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος LocoDiceGR έγραψε:

 

Τι ακριβως δεν σας αρεσει?

 

Εμενα μου αρεσε παντως, και αμα ειχα θα τα εδινα τα 60.

Αν το βαλεις διπλα σε αλλα fps δεν στεκεται, υπαρχουν καλυτερα παιχνιδια τετοιου τυπου να αγορασει κανεις.

F2P επρεπε να ειναι και να αγοραζεις διαφορα skin η 20 ευρω μαξ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η τιμολογιακή πολιτική της Blizzard είναι γνωστή. Προσωπικά τη βρίσκω παράλογη, αλλά ας την προσπεράσουμε για μια στιγμή κι ας δούμε το ίδιο το παιχνίδι. Απέχει αρκετά από τα φτηνά αλλά κοινότυπα fps του συρμού που έχουν γεμίσει την αγορά τα τελευταία χρόνια. Είναι το μόνο μετά από πολύ καιρό που ξαναπιάνει την συνταγή του TF2, αλλά με μεγαλύτερη ποικιλία χαρακτήρων για όλα τα γούστα (fantasy/sci-fi) και πολύ διαφορετικά στυλ παιχνιδιού (melee/ranged, offense/defense/tank/support, ...).

 

Αν και δεν προβλέπω να προλαβαίνω να το δοκιμάσω, όλα τα βίντεο που έχω δει δείχνουν ένα ενδιαφέρον μείγμα fps/moba και εν πάση περιπτώσει ένα παιχνίδι που απομακρύνεται από το καλούπι των μιλιταριστικών fps. Αποκλείεται να είμαι ο μονος που έχει βαρεθεί να τα βλέπει μπροστά του, οπότε υποψιάζομαι ότι παρά το κόστος, το Overwatch θα τα πάει συμπαθητικά στην αγορά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

είναι όμορφο παιχνίδι αλλά σίγουρα έπρεπε να ήταν φτηνότερο. αυτό που προσωπικά δεν μου άρεσε είναι η τόσο μεγάλη ποικιλία χαρακτήρων που  δεν έχουν και τρομερές διαφορές μεταξύ τους απλά κατα την γνώμη μου σε μπερδεύουν. ίσως μετά απο κάποιες ώρες παιχνιδιού να μην υπάρχει αυτό το θέμα αλλά απο όσο έπαιξα στην προηγούμενη beta με κούρασε 

Link to comment
Share on other sites

Καλό το παίγνιο αλλά δεδομένου ότι κυρίως πλέον ασχολούμαι με sims και δεν έχω online group για τέτοιου είδους παίγνια δεν βλέπω κανένα value, μάλλον τα νεύρα θα σπάνε σε όποιον μπαίνει solo. Τουλάχιστον δώσανε την open beta για να δούμε περί τίνος πρόκειται αλλά δεν θα πάρω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.