Jump to content



Recommended Posts

Πάντως αυτό με τους ταχυδρόμους, που δεν φέρνουν δέματα, πρέπει να είναι και πολιτική του τοπικού ΕΛΤΑ.

 

Έχει αλλάξει ο ταχυδρόμος σε μένα 3 φορές τα τελευταία ~2 χρόνια και συνεχίζουν να χτυπάνε κουδούνι και να μου φέρνουν δέματα μικρού/μεσαίου μεγέθους.

 

FYI Σήμερα ήρθε νέα ταχυδρόμος να μου αφήσει δεματάκι. :p

 

μήπως ήρθε κάποια απο αυτές που είναι στα ταμεία γιατί δεν έχουν ταχυδρόμο?  :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ο Παυσανίας και η εποχή του. Συνολική θεώρηση της Ρωμαικής εποχής. (θεμα εργασιας 15 σελιδων για το Πανεπιστημιο).).

Καλή μου δύναμη!!!

Έγινε επεξεργασία από yz3427
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τους ταχυδρόμους, που δεν φέρνουν δέματα, πρέπει να είναι και πολιτική του τοπικού ΕΛΤΑ.

 

Έχει αλλάξει ο ταχυδρόμος σε μένα 3 φορές τα τελευταία ~2 χρόνια και συνεχίζουν να χτυπάνε κουδούνι και να μου φέρνουν δέματα μικρού/μεσαίου μεγέθους.

 

FYI Σήμερα ήρθε νέα ταχυδρόμος να μου αφήσει δεματάκι. :p

 

Τι βάζεις χρώμα ρε νουμπά; Νόμιζα είναι κανένα νέου τύπου link και πάτησα να δω την ταχυδρόμο :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τους ταχυδρόμους, που δεν φέρνουν δέματα, πρέπει να είναι και πολιτική του τοπικού ΕΛΤΑ.

 

Έχει αλλάξει ο ταχυδρόμος σε μένα 3 φορές τα τελευταία ~2 χρόνια και συνεχίζουν να χτυπάνε κουδούνι και να μου φέρνουν δέματα μικρού/μεσαίου μεγέθους.

 

FYI Σήμερα ήρθε νέα ταχυδρόμος να μου αφήσει δεματάκι. :p

 

Πόσο νέα? Φωτογραφίες έχουμε? :p

Link to comment
Share on other sites

μα χτες μπήκαν λεφτά στον λογαριασμό,σήμερα τελευταία εργάσιμη του μήνα,πως αλλιώς να γίνει;ευτυχώς που υπήρχε το αυτόματο-εσωτερικά για πληρωμές σε Εθνική κ' Πειραιώς και τελείωσα σχετικά γρήγορα 

Link to comment
Share on other sites

μα χτες μπήκαν λεφτά στον λογαριασμό,σήμερα τελευταία εργάσιμη του μήνα,πως αλλιώς να γίνει;ευτυχώς που υπήρχε το αυτόματο-εσωτερικά για πληρωμές σε Εθνική κ' Πειραιώς και τελείωσα σχετικά γρήγορα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.