Jump to content



Recommended Posts

Το πρόβλημα μου είναι οτι στο ελληνικό κομμάτι δε θα μπορεί η εκπρόσωπος του gearbest να απαντήσει και είναι κάτι που δε το θέλω. Συνήθως σε αντιπαραθέσεις με καταστήματα η Δ.Ο. πάντα έχει τη γραμμή να υπάρχει και ανταπάντηση για να είναι όλα ξεκάθαρα χωρίς να διαβάζουμε μόνο τη μία πλευρά. Το θέμα μου είναι όμως οτι δε μπορώ να συνεννοηθώ εδώ και 4 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Άρα γιατί ελπίζεις να βρεις άκρη από εδώ μέσα; Το πολύ πολύ κάνε τους mention. Αυτοί έχουν τα λεφτά σου ενώ εσύ συναντάς "τοίχο" στην επικοινωνία. Εγώ έχω πάθει πλάκα με αυτό που έπαθες.. το λιγότερο που θέλουν είναι καταγγελία μέσω του paypal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν ανοιχτεί θέμα στο subforum του gearbest να πιέσω την εκπρόσωπο μέσω της δημοσιότητας... Δε ξέρω...Έχουν πέσει και οι γ@μημένες οι γιορτές μέσα στη μέση και δε μπορώ να συνεννοηθώ με την τράπεζα και τις διαδικασίες της....μια δε λειτουργεί το phone-banking για τεχνικούς λόγους, άλλη θα γίνεται πανικός στο κατάστημα και δε θα μπορώ αν εξυπηρετηθώ. Εντάξει, ξέρω οτι έχω μπροστά μου αρκετές ημέρες για dispute αλλά έχω αναλάβει να παραγγείλω και 2 smartphone σε φίλο μέσω gearbest και έχω εκτεθεί άσχημα γιατί ούτε τα λεφτά μπορώ να του επιστρέψω εφόσον έχουν δεσμευθεί αλλά ούτε και να του παραγγείλω το τηλέφωνο. φακ μι σαηντγουεης κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πρόβλημα με τη διπλοχρέωση από gearbest και επειδή η υπομονή μου εξαντλήθηκε σε ποιό υποφόρουμ να ανοίξω το θέμα? στο gearbest στα αγγλικά ή στο Τί Πού Πόσο στα ελληνικά;

Στο gearbest στα αγγλικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα παντού και θα είχες δώρο την αγάπη του γάτου :p

 

Μακάρι να βγάλεις άκρη... Και όχι μόνο εσύ, και όσοι την πάτησαν, γιατί απ' ότι είπες είναι και άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.