Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Περί youtube, γενικά έχω κάνει subscribe σε αρκετά channel με ξυλουργικές εργασίες  που κατά κόρον είναι άντρες άντε να εμφανιστή και η σύζυγος τους σε κανένα video, σήμερα λοιπόν κοίταζα για βερνίκια και βλέπω αυτό

 

Nsfw (Δεν είναι τίποτα αποκαλυπτικό, απλή φοτο)

 

mK9Ph.jpg

 

 

Σκέπτομαι wtf και φυσικά ανοίγω το video (insta d1(k choice), μέσα σε 6 δευτερόλεπτα είχα κάνει subscribe και like….

Link to comment
Share on other sites

Ιδέα μου είναι, η έξω (αγορά, καταστήματα) επικρατεί γενική νέκρα; :hmm:

 

Για Αθήνα δεν ξέρω αλλά επαρχία μια χαρά κίνηση υπάρχει. Επειδή δουλεύω σε ταβέρνα ακόμα και σε καθημερινή βάση έχει αρκετό κόσμο τα βράδια. Για ΣΚ δε το συζητώ...Κυριακή επίσης που τα καταστήματα ήταν ανοιχτά επίσης υπήρχε πολύ κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Τα δόντια σας και τα μάτια σας. Όσο είσθε νέοι δεν το καταλαβαίνετε αλλά στα 40 φαίνονται οι βλακείες αμέλειας. Υποχρεωτικά βούρτσισμα καλό κάθε βράδι. Το βράδυ επειδή το στόμα κατά τον ύπνο είναι κλειστό αναπτύσσεται μεγαλύτερη θερμοκρασία που κάνει τα βακτήρια να χορεύουν στα ούλα και στα δόντια και να τα "τρώνε". Πρωί και μεσημέρι εντάξει. Αλλά το βράδυ πριν τον ύπνο υποχρεωτικό ΚΑΛΟ και ΣΩΣΤΟ βούρτσισμα και θα με θυμηθείτε  ;)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.