Jump to content



Recommended Posts

 

Είχα καρτέλα ανοιχτή κάνα δίμηνο, ήταν ένα απλό άρθρο.

Είχα καρτέλα ανοιχτή 3-4 μέρες, ήταν επίσης ένα άρθρο, το οποίο ήξερα ακριβώς τι έλεγε από τον τίτλο του.

 

Δεν ξέρω ποιο από τα δύο είναι χειρότερο, αλλά νιώθω πως ξεπέρασα τον εαυτό μου...

Ξέρω μερικούς από εδώ μέσα που έχουν 1-2 ψηφία ακόμα στον αριθμό των καρτελών :p

Έγινε επεξεργασία από minast
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

 

 
 

Ξέρω μερικούς από εδώ μέσα που έχουν 1-2 ψηφία ακόμα στον αριθμό των καρτελών :p

 

Μα και εγώ καμιά 30αριά έχω ανοιχτές, από την αρχή του καλοκαιριού, μπορεί και πιο πριν... Το θέμα είναι ότι δεν τις ανακυκλώνω πολύ, αυτό είναι  το τραγικό της υπόθεσης.

Link to comment
Share on other sites

και όμως... τώρα πχ. έχει 35 με τις μπαλκονόπορτες ανοιχτές να πέσει λίγο. Παλιά μονοκατοικία χωρίς ίχνος μόνωσης.

έτσι ναι. λόγω ψησίματος από την οροφή . τα πισι και η τηλεόραση ανοιχτά??? ούτε στη  σαχάρα υπό σκιά 35 βαθμούς. εαν είναι έτσι στον ήλιο θα είσαι τουλάχιστον 47 +.

Link to comment
Share on other sites

σαρδαναπαλος = αυτός που ρέπει προς τις ερωτικές ηδονές και ζει έκλυτο βίο

 

αχά !

 

btw το μπαλακι το δειξανε κανονικα την πεμπτη, μαλλον δεν προσεχα και πολυ την κληρωση, γενικα απο τοτε που σουταρανε την Βασια ( http://www.sport24.gr/football/EllinesExoterikou/gkalitsios-me-parakoloythei-o-santos.2066699.html - youtube.com/watch?v=SZdPkK1pGOU&t=0m17s -  αααααααααααχ !!!  :embarrassment: ) εχει χαθει το ενδιαφερον, προτιμω να καθομαι πανω απο το μηχανημα  και να σπαμαρω το κουμπι με τα αποτελεσματα μεχρι να μαθω αν εχουμε τζακ ποτ ή οχι.

 

btw ενα καταραμενο τυλιχτο με  χοιρινο κρεας μεσα,  εκανε 2 ευρω το '13, πηγε 1.90 απο τον αυγουστο της ιδιας χρονιας  οταν  επεσε ο ΦΠΑ στην  εστιαση (επι  Ολγαρας στο υπουργειο τουρισμου <3 )  και τωρα κανει 2.10, alhteia_aisxos_aisxos_ola_ta_kathizimata.mp3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πρωινός πρωινός σήμερα.

 

ξέρεις τι ατυχία είναι να έχεις γείτονα θρησκόληπτο;κάθε Κυριακή βάζει το εκκλησία ΦΜ στην διαπασών και ξυπνά όλη η γειτονιά,

παλιά του'ριχνα αυγά στο μπαλκόνι :p ,τώρα άπλα κλείνω το παράθυρο(πάλι ακούγεται όμως) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.