Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Όλοι μιλάνε για το debate!!! Κι όλες!!!! Πας να κάνεις πέσιμο και σου λέει η άλλη πώς σου φάνηκε ο Κουτσούμπας; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

εμ βεβαια, πριν 10 χρονια το μονο που τους ενοιαζε ητανε πως θα βαψουνε το πραμα τους :p 

τωρα μου ερχεται η αλλη για chit chat (ενω παιζει κινο) και το παει μονη της στο "ΟΧΙ" και στα  capital controls  γιατι η κακομοιρα δεν μπορει να αγορασει παπουτσια απο το ebay ( first world problems ) 

 

πεσε την σε καμια αλλοδαπη να βρεις την υγεια σου, το πολυ πολυ να  σου τυχει καμια bettie ballhaus και να σε ρωταει αναμεσα στα βυζοσκαμπυλα  τι γνωμη εχεις για την καγκελαριο  :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ποιος από τους δύο Πέτρους θέλει ένα θρεντ μπαν; Αποφασίστε και στείλτε μου πμ. :T:

Nα σου στείλουμε και εμείς? σαν ψηφοφορία? 

 

εμ βεβαια, πριν 10 χρονια το μονο που τους ενοιαζε ητανε πως θα βαψουνε το πραμα τους :p

τωρα μου ερχεται η αλλη για chit chat (ενω παιζει κινο) και το παει μονη της στο "ΟΧΙ" και στα  capital controls  γιατι η κακομοιρα δεν μπορει να αγορασει παπουτσια απο το ebay ( first world problems ) 

 

πεσε την σε καμια αλλοδαπη να βρεις την υγεια σου, το πολυ πολυ να  σου τυχει καμια bettie ballhaus και να σε ρωταει αναμεσα στα βυζοσκαμπυλα  τι γνωμη εχεις για την καγκελαριο   :p

aQkFoR21LgJ8c.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που υπάρχουν και οι ποτοποιίες για να προχωρήσει η εξερεύνηση του διαστήματος. Τόσα χρόνια αναγκαζόμασταν να τους κατεβάζουμε στη Γη μόλις άρχιζαν να διψάνε. :D

 

Ή μήπως όχι; :hmm:

 

article-1089667-029F3672000005DC-739_468

 

beresullaISS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nα σου στείλουμε και εμείς? σαν ψηφοφορία? 

 

aQkFoR21LgJ8c.gif

*βυζοσκαμπιλα,  νταξυ τωρα ? :hehe:

 

κι ομως ειναι true story το παραπανω, παιζει να υγρανθηκε οταν της ειπα το κολπο με το request money του paypal και το 2ο  email :p

 

τρελο καπιταλονι btw, της λεω οτι χρειαζεται χρεωστικη και οχι prepaid και μου απανταει στο ασχετο " μπορω να κανω gold την καρτα μου αν χρειαζεται "  :eek:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

*βυζοσκαμπιλα,  νταξυ τωρα ? :hehe:

 

κι ομως ειναι true story το παραπανω, παιζει να υγρανθηκε οταν της ειπα το κολπο με το request money του paypal και το 2ο  email :p

 

τρελο καπιταλονι btw, της λεω οτι χρειαζεται χρεωστικη και οχι prepaid και μου απανταει στο ασχετο " μπορω να κανω gold την καρτα μου αν χρειαζεται "  :eek:

 

 

FB έχουμε? Σε πμ plz.

Link to comment
Share on other sites

Των φρονίμων τα παιδια πριν πεινάσουν μαγειρεύουν. 

 

Συν το οτι εσεις τις είχατε τις ευκαιρίες σας. Τοοοοσα χρόνια. Και χαϊρι μηδέν. Οποτε back of old prick.

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
Link to comment
Share on other sites

Των φρονίμων τα παιδια πριν πεινάσουν μαγειρεύουν. 

 

Συν το οτι εσεις τις είχατε τις ευκαιρίες σας. Τοοοοσα χρόνια. Και χαϊρι μηδέν. Οποτε back of old prick.

original%20(1)(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.