Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μία ώρα πριν, το μέλος magic444 έγραψε:

συγγνωμη

Βασικά το κανα ,επειδή μου το κανανε στο insomnia.gr και μένα με σποιλεριασανε και απλως το κανα και γω για να ξεθυμάνω.Συγγνωμη κ πάλι .Ειμαι 33 ετών .πρέπει να οριμάσω κάποια στιγμη ,απλά όταν βλέπω τετοια πραματα κάτι παθαίνω

Εδώ να προσέχεις γιατί την επόμενη θα αργήσεις πολύ να ξανασυνδεθείς.

Link to comment
Share on other sites

Η πλακα ειναι να εισαι αντμιν και να μην εχεις δει τη ταινια.

Να σου ερχεται email για το τι σβήστηκε, να σου ερχεται ειδοποιηση για το τι ποινη δοθηκε και σε ΠΟΙΟ ποστ και τι περιεχει αυτο και να μπαινεις και στο ποθ και να ειναι κατακοκκινο για να χτυπαει στο ματι.

 

Ε δεν υπαρχει σωτηρια..... δε το γλυτωνεις με τιποτα.......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Η πλακα ειναι να εισαι αντμιν και να μην εχεις δει τη ταινια.

Να σου ερχεται email για το τι σβήστηκε, να σου ερχεται ειδοποιηση για το τι ποινη δοθηκε και σε ΠΟΙΟ ποστ και τι περιεχει αυτο και να μπαινεις και στο ποθ και να ειναι κατακοκκινο για να χτυπαει στο ματι.

 

Ε δεν υπαρχει σωτηρια..... δε το γλυτωνεις με τιποτα.......

Admin στον Λάμπη και να μην το έχεις δεί, δε δικαιολογείσαι  :p Καλά να πάθεις :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

τα πουλαω εγω 20, ελευθερη αγορα ftw :hehe: 

 

(καντε sub στο thread ωρε) 

 

ξαναλεω η ταινια παραμενει καλη ακομα και μετα τα spoiler, εξαλλου  εχει απο μονη της 2-3 σκηνες οπου η καταληξη τους ειναι πιο προβλεψιμη  και απο το πεναλτυ του γκεκα :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.